Wiedźmin: Powrót Białego Wilka - Oficjalna Zapowiedź

+
Andurril said:
Duuużo lepsza grafa... Ja mam PS3, sąsiad X360, grafika w Far Cry 2 u niego wygląda jak w jakimś popsolitym Oblivionie. U mnie natomiast, na PS3 grafa jest realistyczna i świetna wizualnie.
A to też zależy na jakich telewizorach gracie. Może Ty masz HD, a Twój sąsiad nie. ;)
 
Teraz idzie mniej-więcej po równo. Na początku, jednak, wychodziło więcej gier na X'a. Poza tym, on miał swoją premierę wcześniej - stąd ta przewaga.
 
karak-a-karaz said:
Ja osobiscie watpie ze wiedzmin odniesie sukces na konsole,tam lideruje od jakiegos czasu i nikt nie jest w stanie tej produkcji zagrozic dokladnie mowiac GOD OF WAR.Niesamowita produkcja swietna grywalnosc,bedzie bardzo ciezko przebic ten produkt,ale pozyjemy zobaczymy
To żeś błysnął. Nie dość, że ta seria jest przeznaczona tylko dla PS, to w dodatku nijak się ma do RPG.
 
No i w dodatku to tylko gra. Nie mówię, że zła gra, może nawet bardzo dobra gra (nie miałem okazji się z nią zapoznać), ale jednak to jedynie gra, która nie wyklucza istnienia innych.
 
Eriash said:
Eriash said:
Co do pozostałych 2 nieznanych projektów, to nie liczę że w tym roku coś ujawnicie. Szkoda.
Czemu nie liczysz ?
Hmm, czemu nas podpuszczasz? ;) Chcesz, żebym po raz drugi w tym miesiącu miał złamane serce? :p :DChociaż byłoby cudownie, gdybyśmy otrzymali od Was na Gwiazdkę jakiś miły prezent-niespodziankę... ;) Albo sylwestrowe burzenie kolejnej ściany... :D
Eriash said:
Mowiłem, że za ścianą jest logo konsolowego Wieśka z niebieskimi oczyma? Mówiłem! (Hostile może potwierdzić.)
Z bólem serca, ale potwierdzam... :p ;)
 
A ja chciałbym aby jednym z tych 2 tajemniczych projektów był Wiedźmin MMO no i oczywiście Wiedźmin 2. Wiem, że mało realne ale pomarzyć zawsze można :)
 
Wiedźmin mmo to było by coś strasznego,1.nie dało bo się grać,2.gra straciła by klimat. :(Wyobrażasz sobie jak po wyzimie latają sami Wiedźmini. ;D
 
Czemu ? Jakoś po krainie "jakiejś tam" w WoW'ie lata parę milionów takich samych postaci i co rok przybywa kolejny milion, co świadczy o tym, że gra ma klimat i da się w nią grać.
 
Ale Wiedźmin II to właśnie ten trzeci projekt; nie dam sobie nic uciąć, bo jestem przywiązany do wszystkich moich narządów, lecz Witcher II jest IMO najbardziej prawdopodobny. Nie żaden dodatek ni jakieś bajery, po prostu Wiedźmina część druga. I ja nie mówię, że ta gra wychodzi za miesiąc. Za miesiąc, za dwa może będzie dopiero zapowiedź. Potem, po trzech miesiącach, ściana "Witcher II. Comming soon... Spring 2010". Następnie cztery przełożenia premiery i mamy sequel :).Dlatego też mogę z czystym sumieniem stwierdzić:1. W: RotWW2. They3. Witcher III czuję, że mój proroczy zmysł mnie nie zawiedzie. Mógłbym pospekulować na temat na temat ostatniego projektu, ale mnie jeszcze nie oświeciło.PS. Kto się ze mną zgadza?
 
Coś tak jakbym się z tobą zgadzał. ;DPolecam ten artykuł: http://www.gram.pl/news_8g7eHO67_CDP_RED_robi_jeszcze_dwie_gry.htmlNajważniejsze cytaty:"Mając na względzie fakt, że zaczynaliśmy na pecetach, jest wielkie prawdopodobieństwo, że oba te tytuły ukażą się na platformie PC" - wielkie prawdopodobieństwo czyli napewno oba będą na PC. ;)"Jeszcze niedawno w wywiadzie z serwisem gram.pl Michał Szcześniak z CD Projekt RED przyznał, że cała ekipa lubi RPG-i, zatem można spodziewać się, że co najmniej jeden z zapowiedzianych tytułów wywodzi się z tego gatunku." - Czyli napewno doczekamy się Wiedźmina 2 lub Dodatku."Wciąż jesteśmy związani z pecetami jako platformą, zamierzamy więc wspierać Wiedźmina na komputerach osobistych" - zadeklarował. W tej chwili trwają prace nad kolejnym sporym patchem, a także nad nowymi przygodami, powstającymi przy udziale społeczności." - Co oznacza, że dostaniemy edycję "Mega Full Hiper Rozszerzoną" oraz trochę modów na otarcie łez. :beer:
 
Maxz said:
Ale Wiedźmin II to właśnie ten trzeci projekt; nie dam sobie nic uciąć, bo jestem przywiązany do wszystkich moich narządów, lecz Witcher II jest IMO najbardziej prawdopodobny. Nie żaden dodatek ni jakieś bajery, po prostu Wiedźmina część druga. I ja nie mówię, że ta gra wychodzi za miesiąc. Za miesiąc, za dwa może będzie dopiero zapowiedź. Potem, po trzech miesiącach, ściana "Witcher II. Comming soon... Spring 2010". Następnie cztery przełożenia premiery i mamy sequel :).Dlatego też mogę z czystym sumieniem stwierdzić:1. W: RotWW2. They3. Witcher III czuję, że mój proroczy zmysł mnie nie zawiedzie. Mógłbym pospekulować na temat na temat ostatniego projektu, ale mnie jeszcze nie oświeciło.PS. Kto się ze mną zgadza?
Ja też się z tobą zgadzam.
 
Maxz said:
Ale Wiedźmin II to właśnie ten trzeci projekt; nie dam sobie nic uciąć, bo jestem przywiązany do wszystkich moich narządów, lecz Witcher II jest IMO najbardziej prawdopodobny. Nie żaden dodatek ni jakieś bajery, po prostu Wiedźmina część druga. I ja nie mówię, że ta gra wychodzi za miesiąc. Za miesiąc, za dwa może będzie dopiero zapowiedź. Potem, po trzech miesiącach, ściana "Witcher II. Comming soon... Spring 2010". Następnie cztery przełożenia premiery i mamy sequel :).Dlatego też mogę z czystym sumieniem stwierdzić:1. W: RotWW2. They3. Witcher III czuję, że mój proroczy zmysł mnie nie zawiedzie. Mógłbym pospekulować na temat na temat ostatniego projektu, ale mnie jeszcze nie oświeciło.PS. Kto się ze mną zgadza?
Ja, bo masz widocznie jakiś zmysł proroka, może biędzie z Ciebie kiedyś jakiś nowy Nostradamus... :p ;)
 
W tym artykule napomnieli coś o nowym patchu. Ciekawe co tym razem on zmieni. Heh chyba czas myślec o kupnie konsoli ::)
 
Hostile said:
Hostile said:
Ale Wiedźmin II to właśnie ten trzeci projekt; nie dam sobie nic uciąć, bo jestem przywiązany do wszystkich moich narządów, lecz Witcher II jest IMO najbardziej prawdopodobny. Nie żaden dodatek ni jakieś bajery, po prostu Wiedźmina część druga. I ja nie mówię, że ta gra wychodzi za miesiąc. Za miesiąc, za dwa może będzie dopiero zapowiedź. Potem, po trzech miesiącach, ściana "Witcher II. Comming soon... Spring 2010". Następnie cztery przełożenia premiery i mamy sequel :).Dlatego też mogę z czystym sumieniem stwierdzić:1. W: RotWW2. They3. Witcher III czuję, że mój proroczy zmysł mnie nie zawiedzie. Mógłbym pospekulować na temat na temat ostatniego projektu, ale mnie jeszcze nie oświeciło.PS. Kto się ze mną zgadza?
Ja, bo masz widocznie jakiś zmysł proroka, może biędzie z Ciebie kiedyś jakiś nowy Nostradamus... :p ;)
Nie przesadzajmy. Do tej pory 4 rzeczy odgadłem, ale boję się, że intuicja kiedyś mnie zawiedzie i... trach! Koniec z prorokowaniem. Muszę uważać, co mówię, bo stracę reputację ;)...Abstrahu.jąc, przewidzę nieomylnie jeszcze kilka rzeczy i każdemu forumowiczowi będę mógł wmówić, że zbliżające się zaćmienie słońca to kara boska za grzechy ludzkości, i że jedynym ratunkiem jest wpłacenie 1000 zł na moje konto od osoby. Fajnie...
 
Maxz said:
Ale Wiedźmin II to właśnie ten trzeci projekt; nie dam sobie nic uciąć, bo jestem przywiązany do wszystkich moich narządów, lecz Witcher II jest IMO najbardziej prawdopodobny. Nie żaden dodatek ni jakieś bajery, po prostu Wiedźmina część druga. I ja nie mówię, że ta gra wychodzi za miesiąc. Za miesiąc, za dwa może będzie dopiero zapowiedź. Potem, po trzech miesiącach, ściana "Witcher II. Comming soon... Spring 2010". Następnie cztery przełożenia premiery i mamy sequel :).Dlatego też mogę z czystym sumieniem stwierdzić:1. W: RotWW2. They3. Witcher III czuję, że mój proroczy zmysł mnie nie zawiedzie. Mógłbym pospekulować na temat na temat ostatniego projektu, ale mnie jeszcze nie oświeciło.PS. Kto się ze mną zgadza?
Obyś miał racje, ale wiesz co robiono z fałszywymi prorokami? :D btw. filmik na youtube bije "rekordy" jak na 2 dni w sieci: http://www.youtube.com/watch?v=QOac7t4kSUI
 
Maxz said:
Maxz said:
Maxz said:
Ale Wiedźmin II to właśnie ten trzeci projekt; nie dam sobie nic uciąć, bo jestem przywiązany do wszystkich moich narządów, lecz Witcher II jest IMO najbardziej prawdopodobny. Nie żaden dodatek ni jakieś bajery, po prostu Wiedźmina część druga. I ja nie mówię, że ta gra wychodzi za miesiąc. Za miesiąc, za dwa może będzie dopiero zapowiedź. Potem, po trzech miesiącach, ściana "Witcher II. Comming soon... Spring 2010". Następnie cztery przełożenia premiery i mamy sequel :).Dlatego też mogę z czystym sumieniem stwierdzić:1. W: RotWW2. They3. Witcher III czuję, że mój proroczy zmysł mnie nie zawiedzie. Mógłbym pospekulować na temat na temat ostatniego projektu, ale mnie jeszcze nie oświeciło.PS. Kto się ze mną zgadza?
Ja, bo masz widocznie jakiś zmysł proroka, może biędzie z Ciebie kiedyś jakiś nowy Nostradamus... :p ;)
Nie przesadzajmy. Do tej pory 4 rzeczy odgadłem, ale boję się, że intuicja kiedyś mnie zawiedzie i... trach! Koniec z prorokowaniem. Muszę uważać, co mówię, bo stracę reputację ;)...Abstrahu.jąc, przewidzę nieomylnie jeszcze kilka rzeczy i każdemu forumowiczowi będę mógł wmówić, że zbliżające się zaćmienie słońca to kara boska za grzechy ludzkości, i że jedynym ratunkiem jest wpłacenie 1000 zł na moje konto od osoby. Fajnie...
Na międzynarodowym forum, jest taka oto "ściągawka" autorstwa Eriasha:
We have 4 projects:- RED project number 1- RED project number 2- Metropolis FPS- Rise of The White Wolf
 
Wpłacę za wczasu 200 pln, by mi się kontakty z bogami dobrze układały, jaki jest twój nr konta? ;DWedług mnie to będzie RTS (bitwa pod Sommą i inne... to oczywiście żart - wyjaśnienie dla niekumatych) :teeth:
 
Na międzynarodowym forum, jest taka oto "ściągawka" autorstwa Eriasha:
We have 4 projects:- RED project number 1- RED project number 2- Metropolis FPS- Rise of The White Wolf
Ciekawe czy są ułożone w takiej kolejności w jakiej będą się ukazywać ?
 
Top Bottom