Wiedźmin: Powrót Białego Wilka - Oficjalna Zapowiedź

+
CD Projekt informowało o 4 projektach, z czego trzy należą do CD Projekt Red. Nie mylcie wydawcy z developerami. To co Redzi szykują graczom to Powrót Białego Wilka i dwa inne projekty, których jeszcze nie znamy :)
 
REDzi zdemaskowani będzie Patch 1.5 do Wiedźmina w wersji na PC! ;)
CD Projekt RED ma dla nas kilka dobrych informacji. W wywiadzie dla serwisu Videogaming247 Tom Ohle, specjalista ds. PR i marketingu, oświadczył, że producent Wiedźmina pracuje jeszcze nad dwoma pozycjami. Nie zrezygnuje przy tym ze wsparcia dla pecetowej wersji swojego najgłośniejszego tytułu, co w obliczu oficjalnej zapowiedzi konsolowych edycji gry mogłoby być bardzo prawdopodobne.„Mamy w produkcji jeszcze dwie inne gry” – oznajmił Ohle. „Mając na względzie fakt, że zaczynaliśmy na pecetach, wielce prawdopodobnym jest, że oba te tytuły ukażą się na komputerach osobistych”, dodał. Nie pokusił się jednak przy tym o zdradzenie jakichkolwiek istotnych szczegółów, co jednak nie dziwi, ponieważ jest na to zwyczajnie zbyt wcześnie. Nie był to jednak jedyny temat podjęty w wywiadzie.W związku z ujawnieniem oficjalnych informacji o konsolowych odsłonach Wiedźmina, wielu fanów wydanej już pecetowej wersji gry zaczęło dopytywać się o jej przyszłość. Ohle uspokaja ich, stwierdzając w rozmowie, że będą mogli liczyć na nieustające wsparcie techniczne. Aktualnie firma pracuje nad kolejną łatką, mającą usunąć szereg błędów, które wykryto w Edycji Rozszerzonej gry. W niedalekiej przyszłości opublikowane zostaną także nowe przygody, które powstają przy współpracy firmy z aktywną społecznością zorganizowaną wokół przygód Geralta. Wróćmy tymczasem do konsolowego Wiedźmina. Od czasu oficjalnej zapowiedzi wiemy, że będzie się ona charakteryzować zupełnie nowym, bardziej dynamicznym systemem walki, usprawnioną w stosunku do wersji pecetowej grafiką oraz poprawioną animacją postaci. Według Ohle, twórcy tak naprawdę zdecydowali się na przygotowanie zupełnie nowego silnika. Zaznaczył przy tym, że obie edycje gry – na Xboxa 360 i PlayStation 3 – nie będą się pomiędzy sobą jakoś szczególnie różnić. Być może znajdzie w nich kilka innych opcji, jednakże nie wpłyną one poważnie na odbiór gry.Przypominamy, że nad Powrotem Białego Wilka CD Projekt RED pracuje wspólnie z francuskim studiem WideScreen Games (do którego należy zastosowany silnik graficzny DaVinci). Konsolowym fanom Wiedźmina przyjdzie jednak jeszcze trochę poczekać, ponieważ premiera produkcji nastąpi dopiero jesienią 2009 roku.
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=44212
 
azgan said:
REDzi zdemaskowani będzie Patch 1.5 do Wiedźmina w wersji na PC! ;)
CD Projekt RED ma dla nas kilka dobrych informacji. W wywiadzie dla serwisu Videogaming247 Tom Ohle, specjalista ds. PR i marketingu, oświadczył, że producent Wiedźmina pracuje jeszcze nad dwoma pozycjami. Nie zrezygnuje przy tym ze wsparcia dla pecetowej wersji swojego najgłośniejszego tytułu, co w obliczu oficjalnej zapowiedzi konsolowych edycji gry mogłoby być bardzo prawdopodobne.„Mamy w produkcji jeszcze dwie inne gry” – oznajmił Ohle. „Mając na względzie fakt, że zaczynaliśmy na pecetach, wielce prawdopodobnym jest, że oba te tytuły ukażą się na komputerach osobistych”, dodał. Nie pokusił się jednak przy tym o zdradzenie jakichkolwiek istotnych szczegółów, co jednak nie dziwi, ponieważ jest na to zwyczajnie zbyt wcześnie. Nie był to jednak jedyny temat podjęty w wywiadzie.W związku z ujawnieniem oficjalnych informacji o konsolowych odsłonach Wiedźmina, wielu fanów wydanej już pecetowej wersji gry zaczęło dopytywać się o jej przyszłość. Ohle uspokaja ich, stwierdzając w rozmowie, że będą mogli liczyć na nieustające wsparcie techniczne. Aktualnie firma pracuje nad kolejną łatką, mającą usunąć szereg błędów, które wykryto w Edycji Rozszerzonej gry. W niedalekiej przyszłości opublikowane zostaną także nowe przygody, które powstają przy współpracy firmy z aktywną społecznością zorganizowaną wokół przygód Geralta. Wróćmy tymczasem do konsolowego Wiedźmina. Od czasu oficjalnej zapowiedzi wiemy, że będzie się ona charakteryzować zupełnie nowym, bardziej dynamicznym systemem walki, usprawnioną w stosunku do wersji pecetowej grafiką oraz poprawioną animacją postaci. Według Ohle, twórcy tak naprawdę zdecydowali się na przygotowanie zupełnie nowego silnika. Zaznaczył przy tym, że obie edycje gry – na Xboxa 360 i PlayStation 3 – nie będą się pomiędzy sobą jakoś szczególnie różnić. Być może znajdzie w nich kilka innych opcji, jednakże nie wpłyną one poważnie na odbiór gry.Przypominamy, że nad Powrotem Białego Wilka CD Projekt RED pracuje wspólnie z francuskim studiem WideScreen Games (do którego należy zastosowany silnik graficzny DaVinci). Konsolowym fanom Wiedźmina przyjdzie jednak jeszcze trochę poczekać, ponieważ premiera produkcji nastąpi dopiero jesienią 2009 roku.
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=44212
jednak o nas nie zapomnieli
 
Wszystko brzmi bardzo ciekawie, ale ja i tak zostaje wierny PCtowi! Mam nadzieje, że jeden z tych 4 projektów to projekt Wiedzmina 2 :)
 
Obyś miał racje, ale wiesz co robiono z fałszywymi prorokami? :D
Aż się boję pomyśleć...
Wpłacę za wczasu 200 pln, by mi się kontakty z bogami dobrze układały, jaki jest twój nr konta? ;D
Zostaniesz oczyszczony z grzechów i dostąpisz łaski bożej, jedynie wtedy, gdy sam go odgadnesz. Masz trzy próby.
- Baldurs Gate 3- Wiedżmin 2- Metropolis FPS- Rise of The White WolfPomarzyć dobra rzecz ;D Ale nie jest powiedziane, że nie mogli by BG 3 robić w kooperacji, tak ja wersje konsolową.
Ten FPS to They, a właściwie nie-They. Wiedźminowi II, w moim odczuciu, bliżej do rzeczywistości, niż do marzeń, a czwarty projekt... hm... Albo BG3, albo dodatek, albo silna rozbudowa Versusa, albo jeszcze co innego. IMO ten ostatni projekt może wzbudzac najwięcej spekulacji.Jeszcze jedna sprawa, wszyscy tak smęcą, że Wiedźmin na konsole będzie lepszy. Będzie miał nowe elementy, ale... z pewnością pod kilkoma wzglądami będzie gorszy od wersji PCtowej. Nie oglądaliście wywiadów? Pada tam zdanie, że konsolowy Wiedźmin będzie miał tam jakieś nowe elementy i że będzie po części zmieniony. Nikt tego nie zauważył? Halo! Będzie zmieniony! A co oznacza słowo "zmieniony" w takich wywiadach? Przecież, jak coś usuną, to nie powiedzą, że "usunęli", tylko, że "zmienili", nieprawdaż?PS. Zobaczcie. To cytat z regulaminu:
5. Czy "Wiedźmin" ukaże się na konsole ? Nie. Może kolejne części gry.
 
Eriash said:
Eriash said:
Eriash said:
Eriash said:
Mnie się wydaje że ten 4 tajny project to rozbudowa Versusa - przemierzanie krainy, walki z NCP w podobny sposób jak walczymy teraz.Pamiętacie taki wywiad dot Versus'a - tam podczas wywiadu padło takie min zdanie jak napisałem.chyba na www.gry.wp.pl w itv coś takiego było.
Na wszelki wypadek sprostuję: Versus to projekt praktycznie w całości opracowywany przez o2t, a nie REDa.
Tak samo jak They :]
They jest tworzony przez studio Metropolis a nie o2t.
No wiem tylko że They jest praktycznie opracowane przez Meropolis,tak samo jak w przypadku Versusus jest w całości opracowany prze o2t.:) ;D
 
Na konsole? Ale pomysł , WIedźmin odchodzi w zapomnienie . ( prawdziwi fani wiedźmina grają na pecetach)
 
Myślę że na Wiedźmin na konsole jest dobrym pomysłem,prawdziwi fani grają w Wiedźmina nie zależnie od sprzętu. :(
 
Shadowski said:
( prawdziwi fani wiedźmina grają na pecetach)
A niby skąd to wiesz? Jesteś jasnowidzem czy co? Czy posiadacze konsol są w jakimś stopniu gorsi, głupsi i nie czytają żadnych książek, w przeciwieństwie do graczy komputerowych? :p
 
Hostile said:
A niby skąd to wiesz? Jesteś jasnowidzem czy co? Czy posiadacze konsol są w jakimś stopniu gorsi, głupsi i nie czytają żadnych książek, w przeciwieństwie do graczy komputerowych? :p
Na forum już paru proroków jest, więc może on też. :pA jeżeli chodzi o "głupotę" posiadaczy konsol to jest to stereotyp prawdziwy jak śnieg na supernovej.
 
Gdy zobaczyłem tytuł i pierwsze zdania to przestraszyłem się, że jest to druga część Wiedźmina ale nie na PC :O Na szczęście się pomyliłem :) Ale to jednak opuźnia ewentualnego Wiedźmina 2.
 
Najlepiej dla CDR by było jeśli by z kończyli Wiedźmina na konsole i równo ruszyli z Wiedźminem 2 na blaszki i na konsole.
 
cRPGWilkszyn said:
Najlepiej dla CDR by było jeśli by z kończyli Wiedźmina na konsole i równo ruszyli z Wiedźminem 2 na blaszki i na konsole.
Chyba tak źle nie będzie, W2 zapewne będzie tworzony równolegle z RotWW, a nie dopiero po jego skończeniu... ;)
 
Hostile said:
Hostile said:
Najlepiej dla CDR by było jeśli by z kończyli Wiedźmina na konsole i równo ruszyli z Wiedźminem 2 na blaszki i na konsole.
Chyba tak źle nie będzie, W2 zapewne będzie tworzony równolegle z RotWW, a nie dopiero po jego skończeniu... ;)
Mam taką nadzieje ;) .Jeżeli w ogóle mają zamiar robić Wiedźmina 2 ;D .
 
szczerze? gratuluje Redom dochodowego pomyslu z konsolami, ale stracilem nadzieje na Wiedzmina 2 w najblizszych latach... trudno, dziekuje Wam za to co juz zrobiliscie, jestescie Wielcy :wave:
 
A może te dwa nieznane przez nas projekty to Wiedźmin2 na PC i konsole, które pojawiłyby się równocześnie?
 
Hostile said:
W2 zapewne będzie tworzony równolegle z RotWW, a nie dopiero po jego skończeniu... ;)
W tej chwili pracę nad naszymi wszystkimi projektami idą równolegle, także nie musicie się obawiać że RotWW hamuje nasze inne gry :)Zachęcam do zapoznania się z FAQ`iem który przygotowaliśmy z okazji ogłoszenia RotWW - znajdziecie tam odpowiedź między innymi i na to właśnie pytanie.FAQ znajdziecie tutaj -> http://www.thewitcher.com/community/pl/news/774.html
 
PanKarol said:
PanKarol said:
W2 zapewne będzie tworzony równolegle z RotWW, a nie dopiero po jego skończeniu... ;)
W tej chwili pracę nad naszymi wszystkimi projektami idą równolegle, także nie musicie się obawiać że RotWW hamuje nasze inne gry :)
Czyżby to było nieoficjalne potwierdzenie tego, co napisałem powyżej (tzn. że prace nad W2 już trwają)? ::) Taa, wiem, dowiecie się "soon"... ;)
 
Top Bottom