Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

+
Panowie pomyślcie faktycznie o tym, by udostępnić kiedyś mod pozwalający podmienić model Triss z W2 na ten wasz. Już wcześniejsze wasze screeny z Triss robiły ogromne wrażenie i chętnie bym przytulił takiego moda, który pozwoliłbym mi podmienić chociażby samą twarzy Triss na tę z W3 a co dopiero cały model :) Mam ogromną nadzieje że kiedyś spełnicie to moje (i jak widzę nie tylko) małe marzenie.Póki co nieprzerwanie trzymam kciuki za projekt i czekam, czekam z niecierpliwością :)
 
Ja bym się dołączył też do prośby, żeby do W3 był mod na tę fryzurę Triss i kolor włosów :) I oczywiście powodzenia nad Pożegnaniem Białego Wilka także nie mogę się doczekać premiery :)
 
Last edited:
Bardzo szkoda, że premiera moda się tak mocno opóźniła :( Mimo to i tak będę czekał z niecierpliwością.
 
Jestem pod ogromnym wrażeniem nie mogę się już doczekać. hype jest jak zawsze na wszystko, co nowe z Wiedźmina i jednocześnie smutek, że ta, jak i inne przygody mogły, by działać na trójce, gdyby tylko redzi wydali redkita. :(
 
Screeny piękne, ale rodzi się obawa o to jakie to będzie miało wymagania :D Na pewno wyższe niż podstawka, ale czy wyższe od W3?
 
Rybakus;n7846120 said:
Screeny piękne, ale rodzi się obawa o to jakie to będzie miało wymagania :D Na pewno wyższe niż podstawka, ale czy wyższe od W3?

To mod więc nie powinien mieć wyższych wymagań niż Wiedźmin 2
 
Rybakus;n7846120 said:
Screeny piękne, ale rodzi się obawa o to jakie to będzie miało wymagania :D Na pewno wyższe niż podstawka, ale czy wyższe od W3?

Jeżeli Chodzi Ci W3 to z tym modem też nie powinieneś mieć problemów.
 
Jeśli uznają za stosowne zdradzić, to zdradzą. Zobaczysz, jeszcze na złość nam zrobią za takie pytania i w ogóle nie będą nic mówili przez najbliższe pół roku :C
 
kubolmem;n8144080 said:
Jeśli uznają za stosowne zdradzić, to zdradzą. Zobaczysz, jeszcze na złość nam zrobią za takie pytania i w ogóle nie będą nic mówili przez najbliższe pół roku :C

Może to i dobrze? Będziemy mieli niespodziankę :D Mod będzie jak Hiszpańska Inkwizycja :p
 
lelin32 ahahah Po prostu pewnego dnia o pewnej godzinie pojawi się link skąd pobrać moda xD A póki co musimy znosić tortury czasowe na "wygodnym fotelu"
 
Top Bottom