Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

+
Mamy dla Was nowe screeny z naszej przygody!








Album: http://imgur.com/a/AwJcr

 
kubolmem;n8144080 said:
Jeśli uznają za stosowne zdradzić, to zdradzą. Zobaczysz, jeszcze na złość nam zrobią za takie pytania i w ogóle nie będą nic mówili przez najbliższe pół roku :C

Dzięki Kubolmen za dobry pomysł ]:->
 
Zachęcam i zagrzewam do pracy!

Nie wiem jak, więc najprostszych słowach.

Nie możecie zapomnieć mnie zawiadomić, jak Ciasto będzie gotowe!

Bywajcie
 
Awionika10;n8206740 said:
Nie możecie zapomnieć mnie zawiadomić, jak Ciasto będzie gotowe!

Bywajcie

Dlatego najlepiej śledzić wątek. :p

A co do screenów. Przecudne. Przepiękne. Wielki podziw za włożony wkład, trud, pracę, zapał. Już mi się podoba. :D

 
Piękny screen. Eredin dosiadł się do Zoltana? Właśnie sobie wyobraziłam pijanego Eredina śpiewającego do kotleta..(podziękować XD)
 
Dark_Hekate;n8294080 said:
Piękny screen. Eredin dosiadł się do Zoltana? Właśnie sobie wyobraziłam pijanego Eredina śpiewającego do kotleta..(podziękować XD)

Co by śpiewał?
 
Patrząc na ubiór Eredina, a konkretnie tworzywo, czy jak to poprawnie nazwać, z którego został wykonany, obstawiałbym coś w tym klimacie.
W treści piosenki jest ogólnie o rychłym upadku Szwecji jako potęgi - jakby nie patrzeć świat Aen Elle też czeka taki los, już nie mówiąc o innych małych powiązaniach jak kilka słów o zimie itd.
 
Podłączam się pod powyższe pytanie bo dawno twórcy moda nie dzielili się informacjami na temat postępów prac. Idzie do przodu czy utknęliście i obecnie ciężko określić kiedy skończycie?
 
Witajcie,
Wbrew pojawiającym się coraz częściej plotkom i pytaniom, projekt absolutnie nie został wstrzymany ani anulowany.
Planujemy premierę na drugą połowę roku.
Prace ruszą pełną parą za miesiąc, ponieważ obecnie skupiamy się na pisaniu pracy magisterskiej. Spodziewajcie się niedługo większej ilości materiałów.
Na pocieszenie łapcie kolejny screen z naszej przygody.
 
Top Bottom