Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

+
Wiem, że to głupie, ale stanęła mi przed oczami scena rodem z "Krzyżaków". Yennefer i Geralt składają przysięgę małżeńską, a tu wpada Triss, dopada do Geralta, zarzuca mu chustę na głowę i krzyczy: MÓJ CI ON!

A tak na poważnie: ja bym widziała Olgierda von Everec, Shani. Może jakiś drobny kłopocik ze złośliwością Pana Lusterko? (A chciał się odkuć, hehe Triss oddała duszę Gaunterowi w zamian za Geralta, dobra już kończę).

Ale może Vivienne i ten jej Rycerzyk (przy założeniu, że są razem). Krwawy Baron z Anną i Tamarą (o ile żyją? i chyba już ktoś wymieniał).
 
Cześć!
Pojawiło się kilka pytań wartych wspomnienia. Ponadto mała informacja dla Was, jeśli ktoś zginął/umarł/nie żyje z innych powodów, nie będzie gościem na weselu. Nie brniemy w przywoływanie duchów, cudowne powroty itp..

Na ile godzin grania przewidujecie waszego moda?
- Myślę, że spokojnie można założyć 5 godzin, nie wykluczamy dłuższej gry. Wiele oczywiście zależy od sposobu grania.

Czy będzie jakiś zwiastun (a jak tak to kiedy)?
- Będzie, lecz bliżej premiery.

Gdzie jest sprawiedliwość?!
- Po naszej stronie!

Czy to mod tylko dla fanów Yennefer?
- Nie, jest też dla fanów Geralta.

Takie pytanie, czy cała przygoda jest o weselu? Czy zawiera też inne rzeczy i questy?
- Wesele jest rdzeniem opowieści, ale mamy też kilka mniejszych historii pobocznych. Myślę, że można to wywnioskować oglądając naszą galerię.

A soundtracki jakieś będą?
- Oczywiście, z całej serii.

Czy będą jakieś fabularne cutsceny? I czy trudno się takie coś tworzy?
- Cutsceny będą jak najbardziej, i to całkiem sporo. Jednakże z powodu braku importera nie możemy tworzyć własnych scen od zera, lecz przerabiać te już dostępne w Wiedźminie 2.

Ej a jakbyście zrobili że Kalkstein nie został spalony tylko teleportowany?
- Pstryk. I już. Żyje teraz sielsko wśród swoich gnomich pobratymców w Mahakamie.

Roche i Letho przy jednym stole obok siebie? Może sobie jeszcze kielicha strzelą?
- Po jakim kielichu, po kubku! Cytując Zoltana, "Poważnie problemy należy rozwiązywać konkretnymi metodami. Półśrodki nie dają rady."

Jak uzasadnicie Rochea i Iorwetha przy jednym stole bez broni w ręku?
- Letho zagroził, że ich przytuli, jeśli nie oddadzą broni przed wejściem do twierdzy.

Czy obok Iorwetha na zdjęciu jest Saskia?
- Nie kto inny jak Saesenthessis w wydaniu wyjściowym

Z ciekawości ile godzin dotychczas poświęciliście na zrobienie moda?
- Ponad dwa lata. Jeśli chodzi o ilość godzin to bardzo dużo. Samo Kaer Morhen robiłem ponad 300 godzin

Odnośnie Iorwetha, czy ma jakąś misję poboczną? Czy to tylko cameo?
- Jest weselnym gościem.
 
PATROL;n9609971 said:
Jak uzasadnicie Rochea i Iorwetha przy jednym stole bez broni w ręku?
- Letho zagroził, że ich przytuli, jeśli nie oddadzą broni przed wejściem do twierdzy.


Błagam, czy taki dialog (skromne nawiązanie, notatka na serwetce chociaż!) może się pojawić w modzie? Proszę, proszę, proszę, proszę! <3
 
eley;n9610301 said:
Błagam, czy taki dialog (skromne nawiązanie, notatka na serwetce chociaż!) może się pojawić w modzie? Proszę, proszę, proszę, proszę! <3

Również dołączam się do prośby.!
 
I_w_a_N;n9625361 said:
Jeszcze raz - NIE ŚPIESZCIE SIĘ !

Jeśli prace wciąż postępują (we właściwym kierunku) róbcie to nawet kolejny rok.

Dokładnie! Popieram! Jak się twórca śpieszy, to się Gaunter o'Dim cieszy. XD
 
Paczajcie co mam :)







Triss taka piękna!! :eek:
 
Przynajmniej Triss włosy ma już bliżej tego co stowrzył AS.

Szkoda tylko, że mróż na dworzu, a panie tak wychełstane - zwłaszcza Margarita.
 
Drodzy!
Po tym, co dzisiaj pokazaliście, nie wiem, co mam powiedzieć. Jesteście super! I to super jesteście wszyscy - osoba, która wymyśliła miasto i las, osoba, które je stworzyła, osoba, która wymyśliła dialogi, osoba, która wstawiła przecinki. (Tak, ta "osoba" to często jeden z Was). Jestem pełna szczerego podziwu dla tego, co tworzycie, a najbardziej podziwiam tych, których najmniej kojarzę – bo wykonują ciężką pracę, mając z niej tylko satysfakcję. To generalnie bez różnicy dla Was, ale teraz macie też mój szczery podziw i wdzięczność. Krówki dzielności dla Was!
 
O jaaaa <3

Jaram się jak armia Lannisterów, jak stacja paliw podczas pożaru, jak palacze Holandią, jak Ronaldo fryzjerem, jak...dobra po prostu oczekuje daty premiery :p Przy okazji ukończę znów dwójkę po stronie kompanów Zoltana xD
 
Top Bottom