Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

+
Wracam sobie z wyjazdu i tu taka niespodzianka :D. Zapowiada się bardzo fajnie, czekam z niecierpliwością :D. Ale nazwę kodową chyba będziecie musieli zmienić, co by się nie myliło, bo z tego co pamiętam, to do W1 również powstała przygoda o tytule Wesele :D.
 
Oczekuję z niecierpliwością i trzymam kciuki, żeby wszystko poszło po waszej myśli :) Zdecydowanie najlepszy news, w związku z uniwersum Wiedźmina, od pewnego czasu :D
 
Heeeej, brzmi dobrze :) życzę Wam powodzenia i tego, żeby nie lał się na Was hejt jeśli zrobicie to, co zaplanowaliście :)
Trzymam kciuki! :)
 
Może teraz, kiedy mod narobił takiego szumu, że nawet serwisy growe o nim piszą, wstawicie go na jakieś polakpotrafi, czy inną crowdfuningową stronę i zbierzecie na dubbing? Mogłoby wypalić, bo ma sporą popularność.

btw. Triss z Eskelem? ;>
 
Last edited:
Popieram chłopków powyżej, w kwestii zbiórki na dubbing...i również wesprę chłopaków moderów ;)
 
Ja sobie zdaje sprawę, ale nie trzeba by było od razu zatrudniać tej samej obsady ;) Zawsze to lepiej niż kino nieme. To co zawsze zniechęcało mnie do fanowskich przygód w 1/2 to brak dubbingu.

Jakbyście potrzebowali to mógłbym zostać waszym : Senior Casting Director :p

---------- Zaktualizowano 15:41 ----------

Imo sprawa jest warta przemyślenia, pomimo tego że trudność przedsięwzięcia wzrasta... Wiesław został (tymczasem ? ) w waszych zdolnych Moderskich rękach i głowach, także nie dziwcie się że oczekiwania fanów również wrastają :p
 
Last edited:
Mam takie pytanie, na które być może nie będziecie chcieli odpowiedzieć, by nie zdradzić żadnych fabularnych niespodzianek itd.
Czy tworzony przez was epilog będzie utrzymany w konwencji opowiadania "Coś się kończy, coś się zaczyna" czy raczej będziecie chcieli trzymać się możliwie wiernie historii i realizmu? Chodzi mi głównie o obecność w modzie postaci, które choćby z powodu uśmiercenia normalnie nie miałyby prawa się pojawić. Miło by było spotkać np. członków geralcinej drużyny, o których w grach prawie nikt się nie zająknął. A jeżeli to już by była przesada to mam nadzieję, że ktoś chociaż o nich wspomni ;)
 
Dobijają mnie komentarze niektórych osób pod tymi newsami z portali branżowych:

Czemu nie Triss?
Czemu nie na silniku trójki?
A będzie dubbing?
Będzie na konsolach?

 
Mam takie pytanie, na które być może nie będziecie chcieli odpowiedzieć, by nie zdradzić żadnych fabularnych niespodzianek itd.
Nie będziemy wskrzeszać zmarłych postaci. Czerpałem nieco inspiracji z "Coś się kończy, coś się zaczyna", ale nie idą one głęboko.
 
Last edited:
Ten uczuć, kiedy dzięki mojemu pytaniu o wybory pojawiło się jedno dodatkowe zdanie (to o wyborach gracza) xD

Akuratnie brak dubbingu jest do przeżycia jeśli fabuła będzie dobra. W W1 mi to nie przeszkadzało, w W2 tak samo. Ale jak już robić dubbing, to już niech będzie dobry, znaczy fajnie by było gdyby była to już nam znana obsada z serii. Pozostaje pytanie tylko jakie są szanse na to. Tak czy siak, na dubbing bym się nie napalał.
 
Top Bottom