Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

+
Dlatego napisałem zaraz po kropce "Tak czy siak, na dubbing bym się nie napalał." Ale też nie powiedziałbym, że szans nie ma absolutnie żadnych. Szanse są, ale potwornie małe, bo przypominam, że sklepy zawsze można obrobić, zbiórki jakieś lewe organizować - możliwości jest dużo. Ziarnko do ziarnka, jak to się mówi. Niemożliwe to nie jest, niemniej... Tak czy siak, właśnie z powodu tej nikłości szansy proponuję o dubbingu zapomnieć.
 
Zajrzałem na artykuł GOL-a.

"Yennefer z Vangerbergu" :angry2:

Nie no, jakim cudem tym dziennikarzom udaje się przekręcać tak proste nazwy?
 
Nie no, jakim cudem tym dziennikarzom udaje się przekręcać tak proste nazwy?

Zwykła literówka jakich wiele. Nie widzę jakichś wielkich podstaw do czepiania się, zwłaszcza, że redaktor z GOLa najbardziej rzeczowo podszedł do pisania tego newsa, m.in. przeczytał cały ten temat.
Inni ograniczali się w większości do kopiowania, czy to opisów, czy korespondencji e-mail.
 
Ciul tam z literówką, ważne jest to, że nie było żadnych wątów autora artykułu, że nie ma możliwości ślubu z Triss.
redaktor z GOLa najbardziej rzeczowo podszedł do pisania tego newsa, m.in. przeczytał cały ten temat.
No cóż, te 6 stron to dużo nie jest, ale najwyraźniej i tak za dużo, a przecież padło tutaj kilka ważnych rzeczy.
 
pozostaje tylko czekać aż wyjdzie
Nie, włamiemy się do domów twórców, przywłaszczymy sobie ich pecety i będziemy rozprowadzali to, co już stworzyli, jako płatne przecieki, efektem czego zbierzemy kasę na dubbing.
 
I pewnie jeszcze pannę młodą :p Chyba że ostatecznie do wesela nie dojdzie a Geralt ucieknie na Płotce :D :D

Wtedy spotkamy Płotkę!!! Hurra!!! :)
Od zadania z KiW pt. "O czym szepczą grzyby" - wolę Płotkę niż dowolną Pannę Młodą czy też Pannę Starą ew. Pannę W Średnim Wieku :).

PS. Też się nie mogę doczekać :). I na poh(e)belek RED-om, że nie dodali narzędzia do tworzenia dodatków do W3.
 
Last edited:
Zadanie z grzybkami może i było świetne, ale i tak nie wynagrodziło mi to łącznej ilości czasu mojego wkurzania się na tego upośledzonego konia (bidna Płotka, czuję do niej niechęć przez niedociągnięcie twórców).
Chyba że ostatecznie do wesela nie dojdzie a Geralt ucieknie na Płotce
Albo historia skończy się jak na weselu w W1.
 
Zadanie z grzybkami może i było świetne, ale i tak nie wynagrodziło mi to łącznej ilości czasu mojego wkurzania się na tego upośledzonego konia (bidna Płotka, czuję do niej niechęć przez niedociągnięcie twórców).

Albo historia skończy się jak na weselu w W1.


E tam... :). Płotkę można mieć (w celu w/w zadania) a wszędzie latać piechotą. I tak jest o niebo szybciej - mierząc czasem gry - niż za pomocą (hłe hłe hłe! ROTFL!) za pomocą punktów SZYBKIEJ podróży. No i ziółka można po drodze zbierać :).

Mam nadzieję, że punktów SZYBKIEJ podróży w dodatku nie będzie?
No chyba, że ktoś będzie musiał gwałtownie zwiać od ołtarza :).
 
Last edited:
Po miastach to zawsze piechotą, bo koń niewiele szybszy od biegu a co chwilę Płotek się blokował na czymś. Jak już jeździłem gdzieś indziej, to na koniu, chociaż nie raz złaziłem z niej (pamiętam taki jeden mostek chyba gdzieś w Toussaint, że koń mi nie trafiał i wjeżdżał w rzeczkę i potem nie mogłem z niej wyjść). Aczkolwiek nie powiem, miejscami jej upośledzenie wychodziło mi na rękę, np. jak musiałem zejść z jakiejś skarpy czy czegoś i nie chciało mi się lecieć na około, to nawalałem po spacji aż w końcu koń zeskoczył i pięknym telemarkiem lądował na dole.
 
Macie panowie zamiar założyć patronite? ja bym co jakiś czas chętnie postawił wam pizze :D przy tak ciekawym projekcie myślę że sporo osób chciało by was wesprzeć, w każdym razie ja na pewno. Powodzenia panowie oby cały projekt rozwijał się bezproblemowo i obyście nie musieli rezygnować ze swoich pomysłów, dziękuję wam za taką super inicjatywę i poświęcenie.
 
Top Bottom