Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

+
pobrałem tego moda i teraz nie chce mi się zainstalować wie ktoś jak to zrobić?
Czytałeś ten temat zanim zadałeś pytanie?
Czytałeś opis moda na stronie z której go pobrałeś?
Wszystko jest napisane. Odpowiedź na twoje pytanie również.
 
witam mam problem odnośnie tego moda ponieważ pobrałem go ze strony moddb i nie pokazuje mi na dysku tego moda że został pobrany co może być nie tak?
 
witam mam problem odnośnie tego moda ponieważ pobrałem go ze strony moddb i nie pokazuje mi na dysku tego moda że został pobrany co może być nie tak?
Sprawdź w przeglądarce w "pobranych" lokalizacje pliku. Być może masz go gdzieś, ale nie wiesz dokładnie gdzie.
Ewentualnie jesli go po prostu nie pobrało to być może miałeś podczas pobierania jakiś problem z internetem lub coś w tym stylu, wtedy spróbuj pobrać jeszcze raz.
 
no właś nie patrzyłem w "pobranych" i nie ma nic a normalnie pobrało o nie było problemów z internetem
Post automatically merged:

po pobraniu moda wyskoczył komunikat "skanowanie bezpieczeństwa"
 
no właś nie patrzyłem w "pobranych" i nie ma nic a normalnie pobrało o nie było problemów z internetem
Post automatically merged:

po pobraniu moda wyskoczył komunikat "skanowanie bezpieczeństwa"
Być może przeglądarka zinterpretowała pobrany plik jako niepożądany i go prewencyjnie usunęła. Spróbuj pobrać przez inną przeglądarkę.
 
Można by też spróbować z botem, choć dość czasochłonne jest nauczenie go dobrze mówić.
Kiedyś wspominałem o możliwości zastosowania Gothic-bota do realizacji dubbingu Pożegnania Białego Wilka. Powstał film, który pokazuje przykładową scenę:

Dodam, iż efekt może być jeszcze lepszy i brzmieć bardziej naturalnie, bez metalicznego dźwięku, ale AI wymaga czasu by się tego nauczyć. Wg mnie lepsze to niż nic. Nie ma innego sposobu by osiągnąć tak dobry efekt bez zatrudniania oryginalnych aktorów.
 
Last edited:
Efekt świetny jak na syntezator mowy / AI. Momentami można uwierzyć, że to prawdziwi aktorzy, choć oczywiście "voice-acting" pozostawia nieco do życzenia, ale i tak jestem pod wrażeniem. Gdybym mógł zagrać z takim AI, z pewnością bym to zrobił. Zwłaszcza gdyby dopracowali oddawanie emocji.
 
Takie coś miało by sens gdyby to twórcy dialogów mogli "zaprogramować" każdy dialog pod względem konkretnej intonacji czy emocji. Było by to coś w rodzaju sesji nagraniowej z aktorami gdzie reżyser nakreśla aktorom jak coś ma być zagrane.
 
witam mam takie pytanie pobrałem pożegnanie białego wilka i próbowałem zainstalować według filmów z yt ale nic z tego. jak go zainstalować?
 
witam mam takie pytanie pobrałem pożegnanie białego wilka i próbowałem zainstalować według filmów z yt ale nic z tego. jak go zainstalować?
Przeczytałeś instrukcje która jest na stronie z której pobrałeś moda? Posiadasz w ogóle zainstalowanego Wiedźmina 2 :)?
 
no mam zainstalowanego wiedźmina 2
Post automatically merged:

tylko że tam jest wszystko po angielsku i nie wiem gdzie ta instrukcja jest
 
no mam zainstalowanego wiedźmina 2
Post automatically merged:

tylko że tam jest wszystko po angielsku i nie wiem gdzie ta instrukcja jest
Musisz mieć Wiedźmina 2 zaktualizowanego do wersji 3.4, później po prostu odpalasz instalator, nawet nie musisz w nim ręcznie wyszukiwać folderu z zainstalowaną podstawową wersją gry - bo instalator robi to sam.
Nie wiem z czym masz problem.
 
no mam zaktualizowanego wiedźmina do wersji 3.4.4.1 kliknąłem FoTWW installer i po kliknięciu przycisku "DALEJ" okno znika
 
W takim razie zainstaluj moda metodą alternatywną. Wszystko zostało bardzo jasno opisane:

"Alternatywna instalacja:
Możesz wypakować pack0.zip i umieścić folder Witcher 2 wewnątrz Dokumentów, a CookedPC & bin wkleić do głównego folderu Wiedźmina 2 (upewniając się wcześniej, że posiadasz kopię plików)."
 
Top Bottom