Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

+
Nie zdziwiłbym się. :D


Ja bym się jednak zdziwił...

Mimo wszystko czekam. Nawet bez udźwiękowionych dialogów, a z dobrym scenariuszem (i pomysłem na przygodę) można zrobić dobry kawałek Wiedźmińskiej opowieści - co potwierdzają przygody dodane do Edycji Rozszerzonej pierwszego komputerowego Wieśka.
 
P.S. Jeszcze chwila, a okaże się, że RED'zi wezmą projekt pod swój patronat i go w pełni udźwiękowią ;) ...

Redzi są raczej zbyt zajęci Cyberpunkiem, żeby zwracać uwagę na takie modyfikacje. Nawet jeżeli - tak jak w tym przypadku - szykuje się coś konkretnego i najprawdopodobniej będziemy mieć do czynienia z wysokiej jakości produkcją.

Panowie, raz jeszcze chylę czoła za ogrom Waszej pracy.
Nie mogę się doczekać, żeby zagrać :cool:
 
Przecież powiedziałem to żartem...

RED'zi najwyżej mogą "patronować" projektowi podając wiadomość na oficjalnej stronie (lub innych mediach społecznościowych), gdy sama modyfikacja już wyjdzie.
 
Dzień dobry!

Dawno już żadnych wieści nie było - mam nadzieję, że prace postępują stabilnie?
Jest szansa, że do końca 2018 modyfikacja ujrzy światło dzienne?

Pozdrawiam :)
 
I dobrze.

P.S. Coś czuję, że z tym moim powiedzeniem o nie popędzaniu Was się powtórzyłem... nie raz w tym temacie.

P.S.2. Ale fajnie byłoby to zobaczyć przed Cyberpunk 2077 ;)...
 
Cześć!

Sporo osób ostatnio pyta nas co dzieje się z modyfikacją, a skoro robimy to dla Was, chcemy byście byli na bieżąco ze statusem prac. Mamy złą i dobrą wiadomość. Jeżeli chodzi o tę pierwszą, jak możecie się domyślać, przygoda niestety nie ukaże się w tym roku. Natomiast dobra wiadomość jest taka, że projekt żyje i nie ma żadnych podstaw ku temu, by przygoda nie została ukończona.

Zdajemy sobie sprawę, że wiele razy informowaliśmy Was o premierze w końcówce tego roku, jednak rzeczywistość zmieniła nasze plany i dopracowanie przygody zajmuje nam dłużej niż szacowaliśmy. Nie mamy ochoty oddawać w Wasze ręce czegoś, co nie zawiera wszystkiego co zaplanowaliśmy lub posiada błędy. Staraliśmy się zamknąć wszystko w tym roku, każdą wolną chwilę poświęcając na pracę nad modyfikacją, ale niestety zabrakło nam czasu, którego przez ostatnie miesiące mieliśmy bardzo niewiele.

Robimy wszystko, by oddać przygodę w Wasze ręce jak najszybciej i żeby była ona jak najlepsza pod kątem jakości i zawartości.

Nie określamy dokładnej daty, po prostu postaramy się jak tylko możemy, by zrobić to szybko, ale przede wszystkim dobrze. Kiedy będziemy pewni, że to już koniec, na pewno się o tym dowiecie.

Mamy nadzieję, że zbytnio nie nadszarpnęliśmy Waszym zaufaniem i wciąż zdecydujecie się zagrać w naszą przygodę. Będzie nam bardzo miło usłyszeć Wasze opinie.

Pozdrawiamy!

tl;dr
- premiery nie będzie w tym roku, będzie najszybciej jak się da,
- ciężko pracujemy, ale mamy mało czasu i inne obowiązki,
- jak już skończymy, to przygoda będzie super.
 
Kiedy widzę w tym temacie nową aktywność, myśląc że może coś nowego się pojawiło w związku z PBW (może link do pobrania?) a potem odkrywam, że to zwykłe posty o niczym.

 
Czy narzędzia Radish modding tools oraz The Witcher 3D models converter wystarczą byście mogli kontynuować swój projekt ale na silniku Wiedźmina 3 zamiast silnika Wiedźmina 2 ?
 
Top Bottom