Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

+
Czy narzędzia Radish modding tools oraz The Witcher 3D models converter wystarczą byście mogli kontynuować swój projekt ale na silniku Wiedźmina 3 zamiast silnika Wiedźmina 2 ?

Nie może być mowy o żadnej kontynuacji, gdyż praktycznie wszystko musielibyśmy robić od nowa :) W obecnym stanie prac byłoby to bardzo nierozsądne :) Dodatkowo, to dopiero pierwsza wersja fanowskich narzędzi, która posiada błędy i nie daje jeszcze takich możliwości jak REDkit, więc ciężko nam stwierdzić, czy udałoby się w pełni zrobić nam na silniku W3 to, co udaje się nam na silniku W2. Dokładamy wszelkich starań, by przygoda wyglądała lepiej niż podstawowa dwójka i często nam to bardzo dobrze wychodzi :)
 
Jakie zostały dokonane wybory w waszej modyfikacji oprócz wybrania Yen, to znaczy np. kto wygrał w waszej modyfikacji Radowid, Dijkstra czy Emhyr albo kto został królem na Skellige Svanrige, Hjalmar czy Cerys ?
 
Jakie zostały dokonane wybory w waszej modyfikacji oprócz wybrania Yen, to znaczy np. kto wygrał w waszej modyfikacji Radowid, Dijkstra czy Emhyr albo kto został królem na Skellige Svanrige, Hjalmar czy Cerys ?

Jeśli chodzi o pierwszy przypadek, nie jest to istotne w żadnym momencie naszej historii, więc kwestia interpretacji gracza :) Królową Skellige została Cerys :)
 
Ok modyfikacja zapowiada się perfekcyjnie, ale czy macie jakieś pomysły na jakiś projekt bądź własne projekty gdy już wydacie Pożegnanie Białego Wilka ?
 
W jakim stanie jest właściwie ta modyfikacja? Da się ją już przejść od początku do końca, tylko nadal ją poprawiacie, czy nadal jest na etapie "tworzenia"?
 
W jakim stanie jest właściwie ta modyfikacja? Da się ją już przejść od początku do końca, tylko nadal ją poprawiacie, czy nadal jest na etapie "tworzenia"?

Wątek wesela jest już od pewnego czasu kompletny i można go przejść od początku do końca, teraz pracujemy nad opowieściami pobocznymi, w których też lwia część zawartości jest już gotowa. :)
 
Chyba lepiej by było odpuścić te opowieści poboczne i skupić się na kończeniu moda, bo w przeciwnym razie nigdy się go nie doczekamy.
 
Chyba lepiej by było odpuścić te opowieści poboczne i skupić się na kończeniu moda, bo w przeciwnym razie nigdy się go nie doczekamy.

Mieliśmy je w zamyśle od początku i są integralną częścią modyfikacji dbającą o tempo i atrakcyjność rozgrywki, a także pozwalają nam opowiedzieć kilka interesujących historii :) Nie mamy zamiaru niczego wycinać, wolimy skończyć to tak jak planowaliśmy, nawet jeżeli zajmie to nieco więcej czasu :)
 
Cześć!

Tak, żyjemy i mamy się dobrze, a praca wre! Podtrzymujemy informację, że projekt jest niezagrożony i na pewno się ukaże. O wszystkich ważnych rzeczach informujemy Was zawsze w naszych wpisach, więc ostatni nasz post zawsze będzie aktualny, chyba, że sami go zdementujemy. Na kolejne materiały musicie jeszcze dosłownie chwilkę poczekać, jednakże wydarzyło się coś fantastycznego, co umili Wam oczekiwanie. Nasza przygoda będzie tematem artykułu w ukazującym się jutro CD-Action! Zachęcamy do zapoznania się z tekstem, w którym znajdzie się kilka nowych informacji, a i popatrzeć będzie na co.

https://www.cdaction.pl/news-57122/zawartosc-cd-action-082019.html

Chcieliśmy też serdecznie podziękować wszystkim, którzy śledzą projekt od początku lub dołączyli w trakcie, a szczególnie tym, którzy zareagowali lajkiem czy komentarzem na wpis tutaj na forum, na FB bądź na materiał wideo na YT, oraz autorom prywatnych wiadomości zasypujących nas na skrzynce z zapytaniami o stan projektu. To fantastyczne, że interesujecie się naszym dziełem!

Solidna porcja screenów już tuż tuż.

Bywajcie!
 
Czołem!

Pisaliśmy wczoraj, że nowe screeny już tuż tuż, niech więc obietnicy stanie się zadość. Mamy dla Was kilka ujęć prosto z przygody. Na kolejne materiały również nie będziecie musieli długo czekać, więc pozostańcie czujni.

Dziękujemy pięknie, że mimo półrocznej przerwy w postach wciąż pamiętacie i czekacie na przygodę. Zapewniamy, że nie zmarnowaliśmy tego czasu i skupiliśmy się wtedy w pełni nad pracami, stąd lekka posucha w materiałach dla Was. Staramy się jednak odpisywać na każdy rzeczowy komentarz na forum, FB i YT, więc jeżeli macie jakieś nurtujące pytania, śmiało możecie próbować uzyskać odpowiedź.

Koniecznie podzielcie się wrażeniami i opinią na temat screenów!

Bywajcie!









 
Wreszcie aktualne screeny, nie to, co w CD-Action xD

Moją opinię znacie, ale jeszcze raz wspomnę - gorąco Wam kibicuję i czekam na efekt końcowy, a jak zrobicie nieoficjalną premierę w krakowskim Hexie (z opijaniem, of kors :p), to też się pojawię :D

Kawał świetnej roboty!
 
Czołem!

W Pożegnaniu Białego Wilka podtrzymujemy fantastyczną tradycję rozpoczętą w Wiedźminie 2 i kontynuowaną potem w Wiedźminie 3, Sercach z Kamienia oraz Krwi i Winie. Poczynania Geralta, oraz innych bohaterów, którymi przyjdzie nam sterować, opisze w dzienniku niezrównany poeta, znany we wszystkich karczmach, zajazdach i burdelach od Jarugi po Buinę, serdeczny przyjaciel wiedźmina, wędrowny trubadur Jaskier. Będziecie mogli dowiedzieć się kilku ciekawostek, spojrzeć na wydarzenia z nieco innego punktu widzenia, a także przypomnieć sobie kim są postaci, które biorą udział w weselu czy też powtórzyć bestiariusz. A oto trzy wybrane fragmenty naszego dziennika.

Wpisy dotyczące przebiegu pewnych etapów zadań:

"Eskel postanowił, że Geralt ma czekać na niego przy bramie w czasie gdy on sam pójdzie po potrzebny ekwipunek. A zatem właśnie to nasz drogi wiedźmin uczynił. Przy bramie czekała na niego pierwsza z wielu nadchodzących niespodzianek. Geralt niestety nie był na nie przygotowany psychicznie, bo nie on był autorem listy gości. Przyznaję w mojej skromnej osobie, że mogłem dokonać kilku pomyłek na owym spisie naszych przyjaciół, ale wszakże czy mogłem kogoś pominąć, mogłem go urazić na całe długie życie młodej pary? Nie!"

"Chciałbym raz na zawsze zdementować plotki, jakobym po spożyciu alkoholu miał w zwyczaju wyciągać na światło dzienne sprawy niezręczne. Kiedy zapytałem Letho o losy Geralta sprzed jego powrotu dwa lata temu, kierowała mną jedynie troska o przyjaciela i odrobina ciekawości. Wiedźmin Szkoły Żmii był w końcu jednym z nielicznych świadków tamtych wydarzeń, a okazja do rozmowy z nim mogła się już przecież nigdy nie powtórzyć."

Wpis dotyczący postaci Nenneke:

"Nenneke jest najwyższą kapłanką bogini Melitele. Choć osobiście nie wierzę w bóstwa, nie mogę odmówić jej głębokiego oddania i serca włożonego w świątynię. Często roztaczała nad Geraltem matczyną opiekę, choć lubi temu notorycznie zaprzeczać. Opiekowała się Ciri w czasie polowań na dziewczynkę, następnie oddała ją w ręce Yennefer. Nenneke jest kobietą o złotym sercu, choć stanowczą w swoich racjach i postanowieniach. Przeżyła wszystkie wojny z Nilgaardem i nikt tak naprawdę nie wie, ile kapłanka ma lat, ponieważ pod świątynią skrywa niedostępne już na świecie rośliny, a kobiet się o wiek nie pyta, nieprawdaż?"

Mamy nadzieję, że kontynuacja owej idei podoba się Wam równie mocno, jak i nam. Trzymajcie rękę na pulsie, nowe screeny już wkrótce.

Bywajcie!

 
Top Bottom