Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

+
Codziennie zaglądam tutaj z ciekawości, czy będzie nowa liczba, mniejsza od poprzedniej o 1. Na razie się nie zawiodłem ;)
 
Coś się za to odliczanie i zaglądanie należy :D



 
Niech zgadnę, jutro będzie 17?
Codziennie zaglądam tutaj z ciekawości, czy będzie nowa liczba, mniejsza od poprzedniej o 1. Na razie się nie zawiodłem
Na tym polega odliczanie, czyż nie?
Coś się za to odliczanie i zaglądanie należy
Dzięki :D Fajnie ten Myszowór wypadł, jego broda wygląda zdecydowanie lepiej niż na zwiastunie, Ciri też niczego sobie.
Jeszcze 17 dni.
 
16 dni.

Od początku obserwowałem i kibicowałem chłopakom, aby stworzyli coś niezwykłego. Coraz bliżej premiery.
 
Czy to ja jestem Internet Exprolerem, czy nikt wcześniej na to nie wpadł ... ale ... ale ... ale ... uwaga ... ten tego ... data wydania Pożegnania pokrywa się z datą wydania Wiedźmina Pierwszego :p
 
Last edited:
Czy to ja jestem Internet Exprolerem, czy nikt wcześniej na to nie wpadł ... ale ... ale ... ale ... uwaga ... ten tego ... data wydania Pożegnania pokrywa się z datą wydanie Wiedźmina Pierwszego :p

Owszem, jesteś. Do tego leń, bo nie czytasz XD

 
Starość nie radość i refleks już nie ten, że o pamięci nie wspomnę :p Mówiłem już, że Pożegnanie i Wiedźmin mają tą samą date premiery?
 
Last edited:
Ech, nęcicie takimi materiałami, a do premiery jeszcze kawałek...
820e79db31f69ddd521ef5f6f6af7b8d.jpg


No,ale jeszcze 9 dni
smile.png

P.S. W tym dialogu będzie można zmienić jeszcze fryzurę, czy Nenneke zgoli jedynie brodę?
 

Attachments

  • 820e79db31f69ddd521ef5f6f6af7b8d.jpg
    820e79db31f69ddd521ef5f6f6af7b8d.jpg
    131.2 KB · Views: 38
Top Bottom