Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

+
Mam pytanko odnośnie moda z perspektywy użytkownika RedKit'a.
Z tego co pamiętam z wrzucanych tu postów i z tego co widziałem na filmikach, mod będzie ingerował w system plików W2 i nie będzie możliwe z nim zagranie w podstawową wersję.
O jak dalekich zmianach mówimy?
Czekam z niecierpliwością na zagranie w "Pożegnanie Białego Wilka" ale jednocześnie zastanawiam się czy nie będę musiał wcześniej zrobić backup plików takich jak np. strings db.
Nie chciałbym żeby podczas podmiany plików, część z tych które silnik używa w moim modzie zostały w jakiś sposób niezdolne do użytku lub w pełni utracone.
W takim przypadku lepiej zainstalować drugi raz W2 i na nim podmieniać?
Czy raczej nie powinno być problemów z ingerencją np w to strings db czy inne rzeczy?
 
Mam pytanko odnośnie moda z perspektywy użytkownika RedKit'a.
Z tego co pamiętam z wrzucanych tu postów i z tego co widziałem na filmikach, mod będzie ingerował w system plików W2 i nie będzie możliwe z nim zagranie w podstawową wersję.
O jak dalekich zmianach mówimy?
Czekam z niecierpliwością na zagranie w "Pożegnanie Białego Wilka" ale jednocześnie zastanawiam się czy nie będę musiał wcześniej zrobić backup plików takich jak np. strings db.
Nie chciałbym żeby podczas podmiany plików, część z tych które silnik używa w moim modzie zostały w jakiś sposób niezdolne do użytku lub w pełni utracone.
W takim przypadku lepiej zainstalować drugi raz W2 i na nim podmieniać?
Czy raczej nie powinno być problemów z ingerencją np w to strings db czy inne rzeczy?

Super, że zagrasz! :D

Możesz bezpiecznie instalować :) Co do uruchamiania W2 przy zainstalowanym PBW, stworzyliśmy plik FotWW_Settings, który znajduje się w głównym folderze gry i umożliwia przełączanie się między wersjami :) Więc to co pisałem jakiś czas temu nieco się zdezaktualizowało :D
 
Miło to słyszeć. Bałem się że będę musiał na raz mieć zainstalowaną wersję z gog'a i steam'a żeby móc pograć w PBW a później popracować nad moim tworem :D
Pracując nad swoim modem, lubię się utrzymywać w klimacie wiedźmińskim puszczając w tle audiobook, serial czy różne klipy o modach i wypowiedziach twórców.
Zazwyczaj tylko rzucam okiem na YT co jakiś czas ale jak oglądałem gameplay'e z PBW to nie ruszyłem w RedKicie nic przez 30 min bo nie mogłem oderwać oczu od waszego dzieła :D
Świetna robota!
 
Miło to słyszeć. Bałem się że będę musiał na raz mieć zainstalowaną wersję z gog'a i steam'a żeby móc pograć w PBW a później popracować nad moim tworem :D
Pracując nad swoim modem, lubię się utrzymywać w klimacie wiedźmińskim puszczając w tle audiobook, serial czy różne klipy o modach i wypowiedziach twórców.
Zazwyczaj tylko rzucam okiem na YT co jakiś czas ale jak oglądałem gameplay'e z PBW to nie ruszyłem w RedKicie nic przez 30 min bo nie mogłem oderwać oczu od waszego dzieła :D
Świetna robota!

Ogromnie ciekawi jesteśmy opinii kogoś, kto REDkita zna tak dobrze :D Oby grało się podobnie miło, jak oglądało się gameplaye :D
 
Może serwery wytrzymają xD Już padzik przygotowany leży, zimne piwko kusi ale do 17 trzeba wytrzymać :D
 
ZERO!!!!!!!!!!!!!!

Witajcie!

Poniżej linki do pobrania modyfikacji, wybierzcie jeden z nich (koniecznie przeczytajcie opis instalacji na stronie, wersja PL na dole):


Oto premierowy zwiastun:


Tam, gdzie kończy się nasza praca, zaczyna się Wasza przygoda. Obyście bawili się przy niej równie dobrze, jak my przy jej tworzeniu.

Bywajcie!
 
Ładnie to tak zwalony instalator moda publikować?

Rozumiem, że to te Wasze 50MB :p ...

P.S. Ściągnąłem fix i zobaczymy jak będzie.
 
Dobra, teraz wywala, że jest za mało miejsca na dysku... tyle, że mam obecnie 115 GB wolnego na dysku z zainstalowanym W2 :ohstopit:.

 
Wspomniałem że uczucia jak z 19 maja 2015? To również pod tym względem, że tak samo jak z Dzikim Gonem internet musiał mi się urwać prawie pod koniec pobierania i muszę znowu ściągać. No, ale za drugim razem przeszło.
 
OOOOO YEEAAAH BABE!
Działa Kurde!
bandicam 2020-10-26 18-35-30-444.png

Co prawda instalowałem w alternatywny sposób, bo instalator z jakiegoś powodu nie wykrył Witchera 2 w dokumentach, ale co tam, ważne że idzie.
No to gramy!
 
To niesamowite co udało się osiągnąć w tym dodatku. Prawdziwe cudo, aż ciężko się oderwać od komputera. Gratulacje dla twórców, dzięki, że doprowadziliście ten projekt do końca(y).
 
Pograłem jakieś 2h, co prawda na początku były problemy z uruchomieniem ale z użyciem fix'a się udało. Jak już się udało odpalić to normalnie można zbierać szczękę z podłogi, to co się udało Wam osiągnąć w tym modzie (śmiałbym nawet powiedzieć trzecim dodatku do W3) to przebija niejedną dużą grę za kosmiczne sumy.
Klimat wylewa się z ekranu, to jest kulminacja całego Wieśka jakiego kochamy, ciężko się oderwać od monitora. Nie przeszkadza nawet to, że nie ma dubbingu, co więcej czytając je w głowie automatycznie podkłada mi się głos który znamy. Dodatkowo są one idealnie spasowane więc nie ma możliwości, że czegoś nie doczytamy bo za szybko zniknie.
Jak na razie jestem pod ogromnym wrażeniem i już nie mogę się doczekać finału ;)
 
Top Bottom