Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

+
A może by tak dać twórcom możliwość skupienia się na elementach, których rozwój mają w planach - zamiast wymagać rzeczy które zajęły by jeszcze większą ilość - wolnego, przypominam - czasu.

Powiedzieli, że rozważą to po skończeniu przygody - mi to wystarczy.
Just sayin'.:comeatmebro:
 
Rzecz bardzo prosta - Trzy Kawki spojrzał mu prosto w oczy. - To, co reprezentuje Chaos, jest zagrożeniem, jest stroną agresywną. Porządek zaś, to strona zagrożona, potrzebująca obrony. Potrzebująca obrońcy.


 
I to jest to co mi się podoba ;). Co prawda Tea i Vea (jeżeli to właśnie one a nie jakieś następne wyznawczynie "piękności smoka") są już zapewne około czterdziestolatkami (zakładając że w granicy możliwości miały około 20 lat) :D. Ale to szczegół który mi nie przeszkadza więc spoko ;). Super render. Gratulacje Kamil.
 
Świetnie to wygląda :). Podsycacie apetyt, oj podsycacie :D. Jedyne co, to miecz w dłoni tej dziewczyny po lewej wydaje mi się trochę nieproporcjonalny w stosunku do postaci. W sensie, że za duży. Ale może to tylko moje odczucie. Tak, czy tak, super :D.
 
Chyba trochę za ciemne te Zerrikanki :) Zawsze widziałam je jako osoby o ciemnej karnacji, tak jak wszystkich pozostałych Zerrikańczyków, ale nie jako murzynów ciemnych niczym asfalt (nie obrażając tutaj nikogo :D) W grze wydaje mi się, że było to przedstawione najlepiej. Można by było je ciutkę rozjaśnić niczym Michael'a Jacksona.
 
@Rustine
Nie tylko Azar :D Na kartach również były nasze piękne Zerrikanki, poza tym nawet jeśli brać pod uwagę Azara to jak dla mnie jego odcień mi odpowiada, może bardziej w grze niż na tym co Ty pokazałeś, ale jednak nie wygląda jak asfalt :p
 
Last edited:
Brązowy asfalt? Pomijając dziwne porównanie, Murzyni mają znacznie ciemniejszą karnację. Nie widzę powodów do zmian, zresztą odcień skóry jest bardzo zależny od oświetlenia, więc poczekajcie z osądem, aż zobaczycie je w innych warunkach.
Serial "Wiedżmin" może nie był dobry, ale ten kolor tam własnie mi lepiej pasuje, bardziej brązowe niż czarne
Ale to były Polki...
 
Brązowy asfalt? Pomijając dziwne porównanie, Murzyni mają znacznie ciemniejszą karnację. Nie widzę powodów do zmian, zresztą odcień skóry jest bardzo zależny od oświetlenia, więc poczekajcie z osądem, aż zobaczycie je w innych warunkach.

Haha typowe xD "Kwestia oświetlenia" powiadasz? Niech i tak będzie ( jak zresztą już wszędzie :p), ja jednak inaczej widzę osoby z ciemną karnacją i murzynów i jeszcze asfalty :D Dla mnie to trzy poziomy nie dwa, bo te Zerrikanki które pokazano to po prostu murzynki :p Są tak brązowe jak moje masło czekoladowe które właśnie wp.. pożeram :D
 
A nie rozumiem co kolego chcesz od tego herbu. 3 kawki są? Są.

Za bardzo przypomina mi ten z filmu. Jest zwyczajnie za prosto wykonany, zwłaszcza w porównaniu z herbami Smikiego.

Herb jest dobry, potwierdzam.

Dobra, skoro ty tak uważasz, to się zamykam.

Po prostu myślę, że powinien wyglądać jakoś tak:

View attachment 68080

Zmienić tylko tło na ciemnozłote i by pasował.
 

Attachments

  • herb_trzy_kawki_large.jpg
    herb_trzy_kawki_large.jpg
    36.6 KB · Views: 67
Last edited:
Za bardzo przypomina mi ten z filmu. Jest zwyczajnie za prosto wykonany, zwłaszcza w porównaniu z herbami Smikiego.
A jak ma być wykonany? Co innego herb na tarczy czy gobelinie, co innego na wamsie, który w każdej chwili może się ubrudzić. Nie musi mieć od razu konturów obszytych srebrną nicią.

Dzięki za uznanie moich, ale ten herb również jest naprawdę dobry ;)

---------- Zaktualizowano 10:24 ----------

Po prostu myślę, że powinien wyglądać jakoś tak:

View attachment 68080

Zmienić tylko tło na ciemnozłote i by pasował.
"- A ja - nieznajomy w brunatnej tunice wskazał na wyblakły herb na przodzie ubioru przedstawiający trzy czarne ptaki siedzące w równym rzędzie pośrodku jednolicie złotego pola - jestem Borch, zwany Trzy Kawki."
 
Nie musi mieć od razu konturów obszytych srebrną nicią.

[video]https://youtu.be/eJl7SJIdK2s?t=369[/video] Tak mi się przypomniało

siedzące w równym rzędzie pośrodku jednolicie złotego pola

Dobra, ale mógłby być ubogacony o szczegóły, które nadesłany przeze mnie herb posiada. Swoją drogą, nie wiedziałem że herb trzy kawki faktycznie istniał w polskiej heraldyce.
 
Goście którzy śmieją się z herbu u Chyry na piersi w tym filmiku który zalinkowałeś, śmieją się z samych siebie bo jak widać po przytoczonym przez Mikiego fragmencie nawet opowiadania nie czytali ;).
 
Top Bottom