Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

+
Aż się prosi o soonizm Marcina M.

Tak wiem:
 
W sumie, ile osób z tych co śledzi moda na fb zagląda do tego forum? (Tym bardziej jak widzę pytania, na które jest odpowiedź w FAQ na 1 stronie tego tematu.

Zapewne mało. Ale to nie tłumaczy wrodzonego lenistwa, bo FAQ również było wrzucone na FB.
 
To są przecież cały czas ci sami ludzie z gatunku: "Czemu Yennefer?!", "Czemu Wiedźmin 2?!", "A będzie na konsole?!", "Zrobicie dubbing?!" itd. itp.
 
To są przecież cały czas ci sami ludzie z gatunku: "Czemu Yennefer?!", "Czemu Wiedźmin 2?!", "A będzie na konsole?!", "Zrobicie dubbing?!" itd. itp.
O ile jeszcze jestem w stanie pojąć, że do kogoś nie dotarły informacje w postaci FAQ, na przykład, to na część tych pytań można sobie spokojnie odpowiedzieć samemu, tylko trzeba zejść z roszczeniowej postawy i po prostu pomyśleć.

Trochę mnie to zasmuciło :scaredpeasant:
 
Last edited:
Interesujące postępy, jeśli chodzi o lokację. Wiem ile pracy to wymaga, więc z mojej strony - ogromny szacunek dla Twórców. ;)
Co do miasta na grafice, to aż jestem zdumiony że nie którzy uważają że to Wyzima. W żadnym stopniu owe miasto jej nie przypomina, chociażby z tego względu że Wyzima, leżała nad jeziorem a nie nad lasem. (Bo nie sądzę by Twórcy moda, wypaczyli by tak ważny aspekt fabularny) Dobrze ktoś napisał, że to może być Rinde, bo ma to sens. Geralt poznał tam Yennefer i to nawet całkiem romantyczne gdyby w tym miejscy wzięli ślub. Ale to moje zdanie. :)
 
Akurat lasów w okolicy, przynajmniej według mapy z jedynki, leży całkiem sporo:

Zgadza się, jak wszędzie. Ale nie było tam takiego natężenia drzew jak na grafice (a przynajmniej nie powinno być). A jeziora tam nie ma ani śladu. A samych górach już nie wspominając ;)
 
Natknąłem się na taki filmik na YT.



Co o nim sądzicie? Mówi w miarę rzetelnie? Poza tym, że nie potrafi 'R' wymówić :D
 
Last edited by a moderator:
Mówi rzetelnie, bo autor opiera się na wiarygodnych źródłach i nie uprawia bajkopisarstwa.
Na pewno lepszy materiał, niż TEN.

Podałeś dokładnie ten sam link, więc nie wiem czy się pomyliłeś, czy specjalnie to zrobiłeś. :D
 
Poprawione

Tak właśnie myślałem :D

---------- Zaktualizowano 19:37 ----------

No proszę, a moderzy moda "Dzieje Khorinis: do Gothica II, jakoś są w stanie nająć prawdziwych aktorów dubbingowych. A ich mod nie opiera się przede wszystkim, na rozmowach. ;)


 
A ich mod nie opiera się przede wszystkim, na rozmowach
Ile razy przedstawialiśmy tutaj i na Facebooku sprawę dubbingu?
Jeżeli wolą ludu jest Roch Siemianowski w roli Geralta z Rivii - bardzo proszę! Aczkolwiek sądzę, że spisywał się dobrze tylko w przypadku audiobooka.
Musielibyśmy zatrudnić Jacka Rozenka, Jacka Kopczyńskiego i innych sławnych i zbyt drogich dla nas aktorów. Nie jesteśmy w stanie tego zrobić, nigdy nie widziałem moda z obsadą jak Wiedźmin 3.
 
Jeżeli wolą ludu jest Roch Siemianowski w roli Geralta z Rivii - bardzo proszę!

Myślę, że modyfikacji, która głównie polega na rozmowach, lepszy byłby Roch w roli Geralta, niż nikt. :)
Takie jest moje zdanie a i nie tylko moje. I nie traktuj proszę tego jako krytykę, a bardziej jako diatrybę.
Od siebie dodam, że najlepszym przykładem są tu fabularne dodatki do wiedźmina 1, ale te bez dubbingu. I powiem szczerze, że ja jak i wiele innych osób nie przeszedłem tych historyjek, właśnie ze względu na brak dubbingu.

Głos nadaję postaci duszę. A tak wszyscy będą tacy... puści. Nie jak postacie z którymi się człowiek zżywa, tylko jak papierowe ludziki. Jak dla mnie, to nawet Wy moglibyście nagrać samych siebie jako dubbing i to by mi wystarczyło, byle tylko tej ciszy nie było. :)
 
Top Bottom