Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

+
Triss naprawdę wygląda prześlicznie. Bardzo cieszę z projektów Borcha Trzy Kawki, super, że pojawiła się Nenneke (to była jedna z moich ulubionych postaci w sadze). Bardzo ładny projekt Ciri.

Bardzo podziwiam, że zdecydowaliście się na taki mod i tak się przykładacie do swojej pracy. Fani potrafią tworzyć naprawdę wspaniałe rzeczy. ;)

Czytałam wcześnie posty dotyczące "Pożegnania Białego Wilka". Nie rozumiem tych uwag odnośnie, np. ślubu Geralta z Yennefer. To jest projekt fanowski - robiony od fanów dla fanów. Wprowadzacie takie rozwiązania, jakie Wam się naprawdę podobają. Jak dla mnie - naprawdę szacunek, że wzięliście za taki temat i projekt. Jak się komuś nie podoba: niech zrobi własnego moda, przecież nikt nikomu nie broni. ;) Trzymam kciuki za powodzenie projektu.
 
Wyczuwam nową tapetę na kompie xD oraz czekam na tego typu "tapetę" z Yen :D
 
Last edited:
Będąc szczerą? Wizerunek Triss - w sensie wygląd niezbyt mi się podobał w grze. Ta Triss zdecydowanie lepsza. Znaczy, co kto lubi, wszystko zależy od gustu, ale jakbym dostała taką Triss w grze poważnie bym się zastanawiała, czy nie wysłać Yennefer na księżyc - patrząc wizualnie.Charakter to inna sprawa. Też czekam na Yennefer. ^ ^
 
Jestem pod wielkim wrażaniem ilości pracy włożonej w tę przygodę. Postaci wyglądają naprawdę świetnie!
Rustine;n7183120 said:
Niestety pomimo tego, nie zdążymy zrealizować naszych celów do końca tego roku.
Z chęcią poczekam, ile będzie trzeba i z przyjemnością zagram.
Życzę powodzenia!
:)
 
Magia. Wiem, że do czasu premiery to niemożliwe (a zapewne i jeszcze długo po tym), ale czy byłoby możliwe stworzenie moda do W2 i W3 z taką Triss i Ciri? To jest przecież coś cudownego.
Brakuje czegoś na wzór Powrotu Białego Wilka, tyle że dla Wiedźmina 2. :) Taki lore-friendly project.
 
Top Bottom