Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

+
Ja to co najwyżej mogę sobie moda do gier Paradoxu zrobić, które opierają się na notatniku xD

Nie nazwałbym tego niedosytem, prędzej swego rodzaju dyskomfortem, ale i tak nie będę zwracał na to szczególnej uwagi.
 
"Zabawa i towarzystwo zaczęły pełnić rolę absolutnie drugorzędną. Zauważyłem, że mogę się bez nich obyć. Wystarczająca i naprawdę ważna stała się krew, nawet pita...
– Do lustra? – wtrącił Jaskier.
– Gorzej – odrzekł spokojnie Regis. – Ja nie odbijam się w lustrach."



 
Piękna robota!!!! Nie mogę się doczekać. Świetny Regis. (choć byłby lepszy bez tych bokobrodów).
 
Witamy!
Nenneke, Regis, Shani, Borch... znamienite towarzystwo. A kogo Wy byście widzieli na weselu Geralta i Yennefer? Postać wspomniana w największej liczbie komentarzy od Was, jeśli tylko znajduje się na naszej liście gości, zostanie ujawniona w kolejnym poście. Każdy podaje jedną propozycję.
Ponadto możecie zadawać nam pytania, odpowiemy Wam na nie za tydzień. Z góry zawiadamiamy, nie będzie dubbingu, data premiery pozostanie jeszcze przez jakiś czas nieznana, pominiemy również pytania, które w naszej opinii mogłyby popsuć zabawę.

Życzymy Wam udanych strzałów i czekamy na pytania!
 
Ja bym widziała Dettlaffa - skoro to ma być po zakończeniu wszystkich gier. W końcu może przeżyć.

Na ile godzin grania przewidujecie waszego moda?



 
Percival Shuttenbach&Feldmarszałek Duda, a jak nie to... :threaten:

Czy będzie jakiś zwiastun (a ja tak to kiedy)?
 
Cześć!
Ponieważ wiele postaci zdobyło znaczną ilość głosów, postanowiliśmy pokazać nie jedną, a kilka osób, w tym te uprzednio ujawnione, jak i nowe twarze. Wciąż jednak zastanawiamy się, dlaczego padły tak liczne propozycje Regisa, Borcha czy Iorwetha, skoro od pewnego czasu wiadomo, że na weselu owi goście się pojawią. Zachęcamy do odwiedzin naszych starszych postów, by przypomnieć sobie kto zawita do Kaer Morhen w naszej przygodzie.

Pozdrawiamy serdecznie!


 
Ja to dalej nie mogę wyjść z podziwu jak wygląda Geralt. To połączenie dwójki i trójki wychodzi super. A z postaci to Eredin, Dettlaff, Yarpen i Zygfryd, troll z pod Vergen z małżonką jeszcze xD Może Elihal szyła suknie dla Yennefer? ;)
 
Podczas typowania trzeba brać pod uwagę nie tylko to czy dana postać żyje, ale również to czy logicznie rzecz ujmując Yen czy Geralt chciałby mieć takową u siebie na weselu :).
 
Właśnie zastanawiam się, czy Geralt i Yennefer chcieliby mieć taką Fringillę Vigo na swoim ślubie. Pytanie też, czy Fringilla chciałaby przyjść do nich? W końcu Geralt ją nieźle załatwił w "Pani Jeziora" i skompromitował Lożę.

Margarita była przyjaciółką Yennefer. Yen zwierzała jej się z problemów z Geraltem (to też znamienne, że to nie Triss była powiernikiem).
Ida Emean - właściwie to dość neutralna postać dla Yennefer. Głosowała za Ciri, do tego pomogła radą przy odczarowaniu Umy.

Anna Henrietta (przy założeniu, że Detlaff żyje), cóż, u księżnej emocje zmieniały się jak w kalejdoskopie. Jaskier mógł jej przemówić do rozsądku z czasem, że Syanna w gruncie rzeczy planowała zamach na nią i przejęcie tronu.

Detlaff (przy założeniu, że żyje) przyszedłby z Regisem. Nie musi robić rozróby. Zresztą przecież jej nie robił - sam z siebie.

Moja argumentacja
 
Kowala z Podgrodzia by raczej nie chcieli na swoim ślubie, więc odpada, ale już taki Yarpen, czy Zoltan z ekipą mógłby wpaść. Myszowór będzie?
 
daria.aradora;n9578291 said:
Ja to dalej nie mogę wyjść z podziwu jak wygląda Geralt. To połączenie dwójki i trójki wychodzi super. A z postaci to Eredin, Dettlaff, Yarpen i Zygfryd, troll z pod Vergen z małżonką jeszcze xD Może Elihal szyła suknie dla Yennefer? ;)

No trudno, w takim razie Eredin odpada... Nie dość, że nie żyje to by go nas ślub i tak nikt nie zaprosił, już nie mówiąc, ze nijak nie da się go wydłubać z tej paskudnej płytówki... ale on jak nikt inny powinien się napić...

Reszta zdaje się żyje i może przyjść. Dettlaff trzyma się z Regisem i podróżują razem przecież.

W wypadku trolli może być pewien problem, jeśli chodzi o jadłospis. Jednak ja nigdy nie zapomnę jak trolle wspomogły Geralta w walce o Vergen, aż na samą myśl się ciepło na serduchu robi. I dlatego.

Nikt inny nie przychodzi mi do głowy bo wydaje mi się, że wszystkie najważniejsze osoby i tak będą.
 
Przemyślałam tę sprawę i w sumie Saskia nie musi się tam pojawiać z Iorwethem, wcale a wcale. I jeszcze w tej szałowej sukni. Gdzie jest sprawiedliwość?! (I Percival?).
 
daria.aradora;n9596191 said:
W wypadku trolli może być pewien problem, jeśli chodzi o jadłospis. Jednak ja nigdy nie zapomnę jak trolle wspomogły Geralta w walce o Vergen, aż na samą myśl się ciepło na serduchu robi. I dlatego.

Ja problemu nie widzę, będą w końcu elfy (Iorweth). Gorzej może być z znalezieniem cebuli, bo Geralt jak wiadomo za nią nie przepada.
 
Top Bottom