Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

+
Rustine;n9774571 said:
A on tam jest...
Ten z cienkim wąsem? Tak sobie pomyślałem, że może to on, ale na drugim screenie wydawał mi się zbyt grubawy :p Może perspektywa i zniekształcenie szerokiego kadru robi swoje
 
Last edited:
adventus.991;n9777151 said:
Ten z cienkim wąsem? Tak sobie pomyślałem, że może to on, ale na drugim screenie wydawał mi się zbyt grubawy :p Może perspektywa i zniekształcenie szerokiego kadru robi swoje

Kwestia oświetlenia:troll:
 
Czy w tej modyfikacji będzie Adda ? I jeśli tak to jako człowiek czy jako strzyga ? A może jako jedno i drugie ?
 
adventus.991;n9777151 said:
Ten z cienkim wąsem? Tak sobie pomyślałem, że może to on, ale na drugim screenie wydawał mi się zbyt grubawy :p Może perspektywa i zniekształcenie szerokiego kadru robi swoje

A mi się wydaje, że to ten pierwszy z lewej, mały i łysy :). Bardziej mi pasuje na gnoma :).
 
Yakin;n9811631 said:
A mi się wydaje, że to ten pierwszy z lewej, mały i łysy :). Bardziej mi pasuje na gnoma :).
A to nie jest model Dudu z W3? Po prawej widać jeszcze jego "bliźniaka", znaczy Daintego
 
Zapewne sądzicie, że umarliśmy. Wręcz przeciwnie, prace idą pełną parą, muzyka weselna gra, a goście wreszcie zaczęli zabawę. Jak widać - wszystko działa!
Wszystko zmierza w dobrą stronę i sukcesywnie poruszamy się do przodu, niedługo zakończymy pracę nad głównym wątkiem i zajmiemy się dokańczaniem etapów opowiadań.
Wspomnę również o minimalnych wymaganiach, proces optymalizacji sprawił, że znacznie zmalały, i to bez downgrade'u! Doprecyzujemy je bliżej premiery.
Postaramy się też w niedługim czasie przybliżyć nieco proces produkcji.







​​​​​​​


​​​​​​​
 
Świetna robota! Geralt wygląda niemalże tak jak w pierwszym Wiedźminie! I ten medalion :victory:. Cud miód, tylko czekać! :hatsoff:
 
Dobra robota! To wszystko naprawdę świetnie wygląda. Czekam na finał, ale nie ma pośpiechu, pozapinajcie wszystko do końca.
 
Sory za bycie natrętnym :) ...jakiś przybliżony termin?...bo czekando włączone cały czas :look:
 
Cześć!
Mamy dla Was kilka nowych materiałów, jak i również bardzo dobrą informację, że główny wątek jest w pełni ukończony. Pracujemy teraz nad pobocznymi historiami niektórych bohaterów i powoli, ale pewnie zbliżamy się do premiery. Bardzo dziękujemy za Wasze wsparcie i cierpliwość, komentarze od Was zawsze dają nam świeży zastrzyk energii.

Pozdrawiamy!




 
Nie no, panowie, wszystko pięknie, ale zróbcie coś z tą suknią ślubną, bo wygląda jak tania kiecka z podrzędnego saloniku pani Grażynki na Długiej w Krakowie :D
 
Ithlinne_Aegli;n10452182 said:
Nie no, panowie, wszystko pięknie, ale zróbcie coś z tą suknią ślubną, bo wygląda jak tania kiecka z podrzędnego saloniku pani Grażynki na Długiej w Krakowie :D

Uznaliśmy, że prostota bardziej pasuje do Yen, niż "ekstrawaginacje", pamiętaliśmy o jej "hejcie" na jedenaście odsłaniających wdzięki czarodziejek na Thanned, musiała być więc też skromna. Szukaliśmy w internecie wzoru, który by nam odpowiadał i spełniał te założenia, i tak wpadła nam w oko suknia Kate Middleton.

 
Top Bottom