Wiedźmin Ps4 Patch 1.03

+
Wiedźmin Ps4 Patch 1.03

Witam czy może się wypowiedzieć ktoś z pracowników CD Project Red. Mianowicie chodzi o framerate który nie jest płynny, pracujecie nad tym, rzekomo zostało coś poprawione a tak nie jest , czy zamierzacie dać nam stabilne 30 fps, czy nie ma na co liczyć, gra jest bardzo dobra, ale spadki fps przy warunkach pogodowych, walka , mgła zabija zabawę...

Pozdrawiam
 
Nie rozumiem jak mogli wypuścić grę z takim problemem jakie są spadki FPS. W chwili obecnej gra jest niegrywalna.
 
Z tego co widziałem na materiałach porównawczych z Xbox One, spadki na PS4 sięgają nawet 18FPS, a na Xbox One do 27FPS. Jeżeli jedyny koszt takich osiągów to 900p, chętnie bym się zdecydował.

Poza tym Xbox One potrafi osiągnąć nawet do 40 FPS, gdzie szczytowo na PS4 widziałem chyba 33FPS?
 
Czy w patchu 1.03 dodano schowek na przedmioty ?
Czy ktoś coś wie na ten temat ?
 
coś takiego jak schowek jest w ogóle przewidziane?
Zwiększona pojemność juków mi w zupełności wystarcza...

poczekamy jak bedziesz mial zrobione 3 pelne sety wiedzminskie... majac juki o pojemnosci 100 przy zbieraniu wszystkich potrzebnych przedmiotow zostaje mi jakies 40 miejsca wiec wiesz.. nie wiem w jakim jestes momencie no ale sam to zobaczysz :)
 
Kolega Sooocker ma rację. W późniejszych etapach gry, nawet juki rozszerzone do wartości 100 będą za małe.
Potrzebujemy tej skrzyni na graty, oj potrzebujemy... :)
 
W najnowszej liście zmian w patchu jest coś takiego:
"Zmniejszono pop-up cieni roślin"
Dlaczego to zmieniliście? Gra teraz wygląda bardzo biednie i brak tych cieni sprawia że lokacje tracą cały urok :(
Do tego mam wrażenie że gra odpala się na ustawieniach LOW. Co chwile widze jak się pojawiają obiekty i rysuje roślinność :(
Gra na Patch 1.03 przycina jak cholera, jest znacznie gorzej!
Pierwszy obrazek jest an Patchu 1.02
View attachment 15152
Drugi na 1.03 (to wygląda koszmarnie! Do tego brak chmur i jest strasznie jasno!
View attachment 15153
 

Attachments

  • Wieś Biały Sad.jpg
    Wieś Biały Sad.jpg
    379.2 KB · Views: 52
  • Brama Tretogorska.jpg
    Brama Tretogorska.jpg
    343.9 KB · Views: 43
Last edited:
W najnowszej liście zmian w patchu jest coś takiego:
"Zmniejszono pop-up cieni roślin"
Dlaczego to zmieniliście? Gra teraz wygląda bardzo biednie i brak tych cieni sprawia że lokacje tracą cały urok :(
Do tego mam wrażenie że gra odpala się na ustawieniach LOW. Co chwile widze jak się pojawiają obiekty i rysuje roślinność :(
Gra na Patch 1.04 przycina jak cholera, jest znacznie gorzej!
Pierwszy obrazek jest an Patchu 1.02
View attachment 15152
Drugi na 1.03 (to wygląda koszmarnie! Do tego brak chmur i jest strasznie jasno!
View attachment 15153

chyba 1.03 :)
 
No ja mam 130 udźwigu i muszę sprzedawać miecze które chciałbym skolekcjonować.
W ogóle to mi się marzy jakaś ściana na miecze ;)
Na przykład w Kaer Morhen ;)
 
No ja mam 130 udźwigu i muszę sprzedawać miecze które chciałbym skolekcjonować.
W ogóle to mi się marzy jakaś ściana na miecze ;)
Na przykład w Kaer Morhen ;)

Dokładnie o tym samym pomyślałem ;) Ściana na miecze i manekiny na zbroje ;D.
Ponadto mogliby dodać jakiś kufer, skrzynie, szafę (lub coś w tym rodzaju) w Kear Morhen (w końcu to nasza headquarter ;) ) na itemy, bo mi się nie mieszczą :p , a nie jestem typem gościa, który przepada za sprzedawaniem, rozbieraniem na części elementów ekwipunku, zdecydowanie wolę je chomikować ;D

PS. czy znacie sposób na bycie obrzydliwie bogatym ;P ? dla tych którzy nie znają to macie linka ;)
https://www.youtube.com/watch?v=zinhcYnANxk
PS.2. śpieszcie się, bo pewnie jak wydadzą nowego patch'a to już się tego nie będzie dało robić ;P
 
Ja mam tylko nadzieję że patch 1.04 naprawi te bolejące spadki FPS.Jak by nie te spadki to dla mnie ta gra była by grywalna szkoda bo czekałem z niecierpliwością na tego patcha(I tylko marzyłem że wejdę do gry i będę mógł spokojnie pograć w Wiedźmina bez nerwów) a się zawiodłem.Rozumie że to nie jest mała gra do z patchowania.Czy wie ktoś może kiedy wyjdzie 1.04?Czy tylko ja mam błąd z odblokowaniem kapliczki w Białym Sadzie (Potwory mi się nie chcą pojawić):(
 
Mi po patchu Wiesiek utknął na płyciźnie i nie chciał się wydostać. W misji poszukiwawczej z wymaganym poziomem 18 (nie pamiętam nazwy misji) znajduję trupa z listem i po śladach skarb, biorę wszystko ze skrzyni a misja sie nie kończy a skarb odnaleziony. Do tego grafika wygląda troszkę gorzej, roślinność się pogorszyła, a sama gra wcale nie chodzi lepiej. Byłem wręcz zakochany w tej grze, dziś się odkochałem :/
 
Patch 1.03 wprowadził masę błędów, których nie uświadczyłem w wersji 1.02. Mianowicie, nieustannie przed Geraltem pojawiają się postacie, czasem bez nóg, rąk, głowy czy tułowia, dopiero jak podchodzę bliżej, wskakuje w nich reszta rzeczy. Czasem biegnę ulicą i wpadam w przechodnia, który wyrasta mi spod ziemi (spawnuje się) W jednym z zadań, *SPOILER* w tym, którym ścigamy seryjnego zabójcę *PO SPOILERZE* krasnolud lewitował mi pod sufitem.
Postacie przechodzą przez drzwi i ich nie otwierają, po prostu przez nie przenikają, natomiast raz zdarzyła mi się sytuacja, gdzie wchodząc do zamkniętego pomieszczenia nie załadowały się tekstury i stałem mogąc podziwiać rynek.
Dla mnie patch póki co więcej napsuł (nie trafiałem na żadne błędy), niż naprawił.
 
Patch 1.03 wprowadził masę błędów, których nie uświadczyłem w wersji 1.02. Mianowicie, nieustannie przed Geraltem pojawiają się postacie, czasem bez nóg, rąk, głowy czy tułowia, dopiero jak podchodzę bliżej, wskakuje w nich reszta rzeczy. Czasem biegnę ulicą i wpadam w przechodnia, który wyrasta mi spod ziemi (spawnuje się) W jednym z zadań, *SPOILER* w tym, którym ścigamy seryjnego zabójcę *PO SPOILERZE* krasnolud lewitował mi pod sufitem.
Postacie przechodzą przez drzwi i ich nie otwierają, po prostu przez nie przenikają, natomiast raz zdarzyła mi się sytuacja, gdzie wchodząc do zamkniętego pomieszczenia nie załadowały się tekstury i stałem mogąc podziwiać rynek.
Dla mnie patch póki co więcej napsuł (nie trafiałem na żadne błędy), niż naprawił.

Jak ktoś ma problemy z grą po łatce to proponuję wywalić grę z dysku i zainstalować ją na nowo, pobrać łatki i będzie OK
Miałem same problemy z gra a po reinstalacji wszytko działa jak należy ;-)
 
Wczoraj grałem na patchu 1.03 jakieś 5 godzin i nie zauważyłem żeby coś działo sie z grą albo żeby gorzej wyglądała.
Potem wlazłem tutaj i przeczytawszy posty aż się przestraszyłem.
Właśnie pograłem trochę i stwierdzam że gra dalej wygląda świetnie i NIC z nią się nie dzieje.
Może niektórym patch jakoś felernie się zainstalował czy coś, sam już nie wiem dlaczego niektórzy maja takie problemy
 
Top Bottom