Wiedźmin - RECENZJE, wrażenia i oceny

+
Wiedźmin - RECENZJE, wrażenia i oceny

Paczki z grą poszły w świat. Jak wiadomo pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, zapraszam do opisania w tym wątku swoich pierwszych wrażeń z gry. Co was pozytywnie zeskoczyło, co rozczarowało. Ciekaw jestem kto pierwszy z forumowiczów podzieli się wrażeniami. :)Jeśli chcesz podzielić się ze światem swoją recenzją Wiedźmina:http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=5748.0
 
HA! Ja mogę powiedzieć tyle... MAM ;) Niestety jestem w pracy i już wiem, że to będzie strasznie dłuuuugi dzień ;) Na wrażenia przyjdzie poczekać do wieczora
 
Miła niespodzianka i paczuszka już leży w moich rączkach ;DWrażenia napisze jak skończę jedną sesje grania, a to może trochę potrwać :p
 
Dokładnie jak moi przedmówcy :D Paczka doszła i właśnie siedzę sobie w koszulce z logiem Wiedźmina i zabieram się za instalacje. Na chwilę obecną mogę powiedzieć, że jest bardzo dobra jakość dodaktów. Książeczki są kolorowe i miłe dla oka. Dobra szata graficzna + kilka bonusowych artów do opowiadania. Już niedługo wrażenia z samej gry!
 
Dokładnie Instaluje go teraz potem jak na chwile oderwę sie od gry to napisze coś o niej ;]
 
Ja juz jestem po instalacji, ale gra mi NIE DZIAŁA!!! Wyskakuje ki komunikat: "Włóż oryginalny dysk DVD aplikacji "The Witcher' do napedu DVD ROM! POMOCY!Juz dwa razy przeinstalowywalem Wiedzmina, teraz go zarejestrowalem i NIC!!
 
Buu - jestem na studiach, a gra przyjdzie mi do domu, więc i tak będę musiał poczekać do piątku, kiedy to wrócę do siebie :( A serio to i tak nie miałbym za bardzo czasu na granie...
 
hellraiser83 said:
Ja juz jestem po instalacji, ale gra mi NIE DZIAŁA!!! Wyskakuje ki komunikat: "Włóż oryginalny dysk DVD aplikacji "The Witcher' do napedu DVD ROM! POMOCY!Juz dwa razy przeinstalowywalem Wiedzmina, teraz go zarejestrowalem i NIC!!
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=29070#u_39
 
Połowa prologu za mną, wracam do walki. Wrazenia jak na evencie więc się rozwodzić nie będę, powiem tylko że w Kaer morhen na średnio wysokich 1024x768 na GF 7600GT Athlon 4600+ i 1GB mam 30-40FPS. Takze jest dobrze. zobaczymy jeszcze dzisiaj przedmieścia wyzimy, a jutro RAM dokładam.
 
Narazie, moge sobie tylko popatrzeć na opakowanie (bardzo ładne zresztą), co prawda spróbuje zainstalować ale wątpie czy odpali ... :) Podstawowa edycja jest naprawde wypasiona i napewno warta swojej ceny !
 
Ślicznie się to prezentuje - Największy szok wzbudza dostarczenie 3 dni przed premierą - czy oby to prawnie możemy wypowiadać się na temat samej rozgrywki i "fundować" innym oczekującym screeny itp. :)Jeszcze jedno spostrzeżenie: www.thewitcher.com/registration jeszcze nie działa...
 
Mam jedno pytanie do tych, który już grali: kto ma dosyć słaby sprzęt? Ktoś ma na pewno. I jak wtedy Wiedźmin działa? Okej? Czy totalne zawiechy za każdym razem, gdy np. odpalimy znak?
 
Witam.Forum Witchera śledzę od samego początku, ale nigdy nie było okazji zarejestrować się.Paczka na blacie biurka to jednak wyśmienita okazja.Gram od 3 godzin... to co zrobili ludzie z CDPRed przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Wszystkie elementy gry powodują zgon i zamiatają zwłoki pod dywan. Byłem na projekcji i na spotkaniu podczas Polconu2007, ale i tak to co wtedy wiedziałem/widziałem to małość w porównaniu z finalnym efektem.Składam głęboki ukłon wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do powstania tego cuda.Choć nurtuje mnie tylko jeden problem - po co u licha dodaliście trzecią książeczkę "Poradnik do gry" ??? Przecież to jest czystej wody solucja i pokusa by nawet nie grajac dowiedzieć się co dalej... ja tego booka wrzuciłem od razu na pawlacz, ale będę walczył z demonem odkopania go. To będzie bardzo ciężki bój i czuję że bez eliksirów się nie obejdzie :DPozdrawiam wszystkich i mam nadzieję, że jeszcze cosik tu napiszę.
 
A ja już mam, znaczy muszę podskoczyć do firmy kurierskiej! I widzita? Mamy grę nawet nie dwa, lecz TRZY dni przed premierą! :DNo to lecę do kuriera!
 
polecam wszystkim granie w Wiedzmina na poziomie HARD - daje najwiecej przyjemnosci, zmusza do kombinowania i jest najbardziej satysfakcjonujace :) tylko ten poziom tak naprawde "zmusi" was do alchemii i wykonywania questow pobocznych :)
 
LordBart said:
Składam głęboki ukłon wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do powstania tego cuda.
Dziękuję pięknie w imieniu całego zespołu! :D
 
Top Bottom