Wiedźmin - RECENZJE, wrażenia i oceny

+
Robjąc porządki w szafce zauważyłem że jestem posiadaczem Wiedźmina wydanie premierowe. Nigdy wcześniej nie instalowałem gry. Postanowiłem zainstalować, pobrałem patche 1.4 i 1.5 aby posiadać wersję rozszerzoną. Gra ruszyła na komputerzę.
Od pierwszych chwil zostałem wciągnięty w świat Wiedźmina, klimat tajemniczości(nigdy nie byłem fanem powieści Sapkowskiego i nigdy nie czytałem) ale myślę zapoznać się z prozą. Dopiero początęk gry skończyłem prolog i idę dalej do przodu. Walka nie jest ciężka przynajmniej na początku ale trzeba szybko reagować na zmieniający się kursor. Świat olbrzymi i żyjący własnym życiem. Gram dopiero ok 6 godzin. Jednym zdaniem gra super, naprawde świetna. Wiedźmin zrobił mi smaka na Wiedźmina 2. Jak nie byłem fanem gier crpg tak Wiedźmin to zmienił.
 
czernobyl10 said:
Robjąc porządki w szafce zauważyłem że jestem posiadaczem Wiedźmina wydanie premierowe. Nigdy wcześniej nie instalowałem gry. Postanowiłem zainstalować, pobrałem patche 1.4 i 1.5 aby posiadać wersję rozszerzoną. Gra ruszyła na komputerzę.
Od pierwszych chwil zostałem wciągnięty w świat Wiedźmina, klimat tajemniczości(nigdy nie byłem fanem powieści Sapkowskiego i nigdy nie czytałem) ale myślę zapoznać się z prozą. Dopiero początęk gry skończyłem prolog i idę dalej do przodu. Walka nie jest ciężka przynajmniej na początku ale trzeba szybko reagować na zmieniający się kursor. Świat olbrzymi i żyjący własnym życiem. Gram dopiero ok 6 godzin. Jednym zdaniem gra super, naprawde świetna. Wiedźmin zrobił mi smaka na Wiedźmina 2. Jak nie byłem fanem gier crpg tak Wiedźmin to zmienił.

To miło, że się podoba ;) Zachęcam do sięgnięcia po pierwowzór literacki, gra wówczas jest pełniejsza i znacznie ciekawsza.
Na jakim poziomie trudności grasz?
 
Dla mnie wieśiek w IV Rozdziale był BOSKI :))) Nie ma to jak słowiańskie klimaty, Oczywiście nie oszukujmy się nie dla wszystkich osób gry będą boskie cały czas :). I i IV klimat boskie reszta mi jakoś nie przypadla do gustu :/ Zróbcie Wieśka 3 tak aby było poczuć to że błąkamy się w ciemnosiach jakiegoś lasu polując na jakiegoś wilkołaka !!! Oj chyba będę musiał nauczyć się jak tworzyć takie cuda aby samemu coś stworzyć :)
 
A mi osobiście IV Rozdział nie przypadł do gustu. Owszem, fajnie było oderwać się od gwaru Wyzimy i smrodu bagien ale klimaty w stylu "Wesele" oraz "Chłopi" w jednym mi nie pasują. Na plus IV Rozdziału: krajobraz a w szczególności łąki :D
 
czernobyl10 said:
Gram na poziomie normalnym. Walki są ciężkie ale daje radę. Powoli akcja idzie do przodu.

Ja grałem na trudnym bo normalny był dla mnie za łatwy :p
Życzę powodzenia ;)
 
Pyotrech said:
Ja grałem na trudnym bo normalny był dla mnie za łatwy :p/>
Życzę powodzenia ;)/>
To mój pierwszy kontakt z Wiedźminem więc gram na normalnym poziomie trudności. Choć dla niektórych poziom normalny okazywał się za trudny jak czytałem w niektórych postach.
 
Top Bottom