Wiedźmin: Versus - temat tymczasowy

+
Wiedźmin: Versus - temat tymczasowy

Wszystkie sprawy dotyczące gry proszę załatwiać przez adres supportu (versus@one2tribe.pl) bądź stronę na FB (http://www.facebook.com/TheWitcherVersus).
 
wedlug mnie do wersusa powinni dac z 2 nowe postacie
odswierzyc wyglad starych (triss i geralta) tak aby wygladaly jak w dwójce

oraz dodac ogółem pare nowych bajerow bo szczerze chodzenie pomiedzy wioskami i ciagle walczenie jest po czasie nudne
 
zloty963 said:
wedlug mnie do wersusa powinni dac z 2 nowe postacie
odswierzyc wyglad starych (triss i geralta) tak aby wygladaly jak w dwójce

oraz dodac ogółem pare nowych bajerow bo szczerze chodzenie pomiedzy wioskami i ciagle walczenie jest po czasie nudne

Dlaczego mają wyglądać jak w Wiedzminie 2? Kto chce gra w Wiedzmina, a kto chce to w Versusa. To gra przeglądarkowa, nie zapominajmy o tym. Ekspresu do kawy nie dołączają.

Może miast dodawać i urozmaicać, najpierw zająć się tym co się zepsuło? :)
 
Ale sie porobilo.

Moze mi ktos podrzucic tu link do VS? Bo mi sie zapodzial, a google mi pokazuje tylko gamigo.

E: Wszedlem przez onet, ale przydal by mi sie "zwykly" lik. OWT dalej pierwsze w ranku :D

btw: Kto jako pierwszy dobil 40lvl?
 
BlackWolfff said:
Czyli nic sie od mojej ostataniej wizyty nie zmienilo - OWT rules!

PS: Gdzie sa moje oreny?!
Wyzerowane. Właź na gg to Ci powiem co chcesz.
 
A co tu zaśmiecać ? Versus jak był jednym wielkim bugiem bez balansu tak jest do dziś, niech teraz ci co trzepią kasę czyli O2T forum zrobi i tyle, po podłączeniu Versusa pod portale dla Pokemonów zrobiło się z tego dno i pół metra mułu. Wiedźmin jak widać po części drugiej ewoluował do takiego poziomu że rozgniata mistrzów gatunku. Versus za to poszedł w kierunku Tibii, niedługo to będzie "Chcesz wykonać rozłupanie? - sms na numer xxx-xxx-xxx-xxx koszt 2,46 PLN". Balans zróbcie i bugi ogarnijcie. A potem skok na kasę.
 
kptwlodzimierz said:
Podobnie jak Wy, z zainteresowaniem czekam na "oświadczenie", które wyjaśni brak działu poświęconego Versusowi na nowym-starym forum. Do tego czasu, musimy jakoś sobie radzić - i dlatego powstał ten temat.

Adres supportu jak najbardziej działa (versus@one2tribe.pl) i ewentualne problemy z mandragorą, znikającymi przedmiotami etc. należy zgłaszać właśnie tą drogą.

Wszelkiego rodzaju pytania dotyczące zaistniałej sytuacji, zgłoszenia bugów krytycznych (czytaj - uniemożliwiających grę) można zgłaszać w tym temacie (ewentualnie, wysłać mi Prywatną Wiadomość). Jeżeli zajdzie taka potrzeba, w tym temacie znajdziecie też informacje o promocjach czy eventach w grze - przynajmniej do czasu, gdy sytuacja z działem VS zostanie wyjaśniona/wyprostowana, czy co tam nas czeka.

Powodzenia na szlaku!

Cześć Włodku,
adres supportu działa (działa = ktoś dostaje te maile i bywa że odpisuje) ale ze zwrotem itemów jest gorzej. Mnie w kwietniu znikły dwa itemy i nie dostałem ich z powrotem mimo Jak mnie ktoś uświadomił na tawernie, dlatego że do maila do versus@one2tribe.pl nie dołączyłem screenów sakwy sprzed zniknięcia itemu i linków do swoich walk stoczonych z użyciem tego itema co zniknął.
Dlatego wykorzystuje tego posta do praktycznej porady dla graczy RÓBCIE SCREENY sakwy co 2-3 dni i ZAPISUJCIE LINKI DO WALK żeby potem mieć jakieś dowody na obronę
 
Jeśli już jest ten temat to moim zdaniem moglibyście zmienić postacie bandytów bo w sumie to takie dziwne że idąc sobie drogą spotykacie bandytę a tu się okazuje że to wiedźmin.
 
arturh said:
Proszę o info jak połączyć forum z versusem.

Na chwilę obecną nie ma takiej możliwości, co najciekawsze, poza awatarem, cały czas mam czerwoną strzałę pod nickiem. Chyba po prostu gra pamięta kto miał i tyle, bo przecież nie ma nawet możliwości zarejestrowania gry tutaj a tylko to dawało bonus.
 
Top Bottom