Wiedźmin: Versus - temat tymczasowy

+
Wiedźmin versus?? Reaktywacja??

Witam wszystkich forumowiczów,

Szukałem wątku o tematyce do którego mógłbym podpiąć myśl, ale nie znalazłem odpowiedniego. Myślę, że nie tylko ja ubolewałem/ubolewam z powodu "naturalnej śmierci" versusa i chciałbym zasięgnąć Waszej opinii o ewentualnej reaktywacji "czegoś podobnego" w uniwersum wiedźmina. Czy jest to w ogóle możliwe?
 
Witam wszystkich forumowiczów,

Szukałem wątku o tematyce do którego mógłbym podpiąć myśl, ale nie znalazłem odpowiedniego. (...) możliwe?
Myślę, że użycie wyszukiwarki zaowocowałoby znalezieniem choćby tego wątku. Scaliłam. Na przyszłość proszę jednak z wyszukiwarki korzystać.
 
Całkiem niezły pomysł, ale wymagający chyba dużo więcej zachodu niż przy "kolejnym versusie". Osobiście w Drakensang nigdy nie grałem, ani się tym nie interesowałem, aczkolwiek muszę przyznać, że przynajmniej na screenach wygląda ciekawie. Cóż mam nadzieję, że CD Projekt się jeszcze zainteresuje tą kwestią i w coś pokroju "versusa" lub ciut bardziej skomplikowanego jeszcze zagramy.
 
The Witcher Versus- pytanie

Witam, nie wiem czy temat tutaj się pojawił (szukałem, ale takowego nie znalazłem, jeżeli jednak jest, to proszę o link :) ) bardzo interesuje mnie, czy cd-projekt planuje robić coś tą dawną grą przeglądarkową czy jednak ich głównym pomysłem jest gra na androida The Witcher battle arena?
 
Top Bottom