Wiedźmin: Versus - temat tymczasowy

+
Słyszałem od kogoś, że po napisaniu e-mail'a do admina z niezbędnymi informacjami jest to możliwe. ;/
 
Witam wszystkich,
przepraszam że zakładam nowy temat ale nie wiedziałem gdzie szukać pomocy.
Podczas grania w Wiedźmin Versus mamy możliwość wykonywania misji, do tej pory wszystkie robiłem bez problemu. Jednak podczas pobytu w Ceann Treise możemy podjąć się wykonania misji "Duch w skrzyni cz.1". Aktywuję ją, no i podczas podróży nic się nie dzieje... Podróżuje drugi dzień między Wyzimą a Ceann Treise i nic.
Proszę o podpowiedź, co mam zrobić :)
Z góry dziękuję. :)
 
To nie jest forum Versusa. To jest forum gry komputerowej Wiedźmin, proszę nie mylić. Scalam z tymczasowym tematem zbiorczym.
 
A co mi tam, odpisze:)
Co tu dużo mowić, cierpliwości trzeba się nauczyć. Czasem można chodzić i szukać jakiegoś wydarzenia wiele dni;) A jak masz jakiś problem, to pytaj na tawernie, zawsze się ktoś znajdzie, kto pomoże (chyba). Co do tego ducha, o ile mnie pamięć nie myli, w części 1 trzeba wysłuchać zródła. Na bagnach masz taki event, ze zródłem i masz opcje: uratuj, wysłuchaj i jeszsze jakąś trzecią. Uwaga, może być tak, że się nic nie wydarzy, ale trzeba być cierpliwym, w koncu się uda;)
 
Witam. Ostatnio zacząłem grę w przeglądarkowego Wiedźmina i mam do graczy pewne pytanie, a mianowicie, jak wykonujecie misje? Ciągle mam 0%, a dopiero później pojawiło się 20% postępu. Czy to wykonuje się zgodnie z odbywany podróżami? Proszę o wyjaśnienie.

scalam
przed założeniem tematu proszę używać wyszukiwarki
szypek
 
Top Bottom