Wiedźmin: Versus - temat tymczasowy

+
Czy ktoś jeszcze gra w Versusa? Przypomniałem sobie o V. po roku czy 1,5. Wchodzę, a tu w tawernie pusto, na pojedynek nie ma kogo wyzwać. Morowe powietrze czy co?
 
ser-ek said:
Versus jest upadły, ale jeszcze parę osób wchodzi tam.

Kiedy nie wejdę to mam przynajmniej 2 strony ludzi chętnych do walki. Pewnie myślisz, że gra tylko parę osób bo spamujesz i nikt nie chcę z tobą walczyć.
 
Ogłoszono zakończenie życia Versusa! 31 maja kończy się umowa o2t z CDP. Rest In Peace.


EDIT: Z okazji kończ Versusa promocja kneblowa na tawernie! Wymyślasz powód i dostajesz knebla :p

 
ser-ek said:
Ogłoszono zakończenie życia Versusa! 31 maja kończy się umowa o2t z CDP. Rest In Peace.

Raz - nie umowa, a współpraca (cytując stronę logowania).
Dwa - owa współpraca nie zakończy się 31 maja, bo skończyła się już dawno temu.
 
Bardzo długo grałem w WV. Szkoda, że już go nie ma :( Kiedy będzie ta zastępcza wersja WV "nie związana z wiedźminem" ?
 
Witam, jak zapewne wiecie pożegnaliśmy się z grą przeglądarkową Wiedźmin Versus. Mam pytanie, czy znacie jakąś podobną i równie wciągającą grę przeglądarkową co ta?
Pozdrawiam
 
Wiem, że Versus zostawił bardzo różne wrażenia, ale nie po to zakładam ten temat.
Czytałem jakiś archiwalny artykulik dotyczący likwidacji Versusa, że już ma go nie być, ale w sumie no stress bo będzie podobna gierka tylko już pozbawiona wiedźminowej oprawki. Przeszukiwałem one2tribe'a i szperałem po googlu do jakiś dalekich zakamarków internetu, ale nie znalazłem. Niemniej nadzieja umiera ostatnia, więc zwracam się do was. Zna ktoś z was gierkę podobną? Mam na myśli namiastkę RPGa z planowaniem całej walki PRZED całym pojedynkiem?
 
Top Bottom