Wiedźmin: Versus - temat tymczasowy

+
O2T macie dowód na ewidentne łamanie regulaminu!
Tu nie ma czego sprawdzać tylko dawać bany i się nie szczypać!
 
@ Danti
Właśnie nie zabija, masz w tym cytacie, ileż to kont na 30+ nie nabił, żeby zrobić to szybko i z dobrymi gratami to bez mandragory ani rusz, a tylko to interesuje O2T, uczciwość, honor, bany, to poszło w zapomnienie, tych starych, pamiętających czasy duel maila są już znikome ilości, większość nawet nie wie co to za adres: versus.thewitcher.com
Ba, nawet jak był dział versusa na forum, to wszelakie dyskusje i próby nagłośnienia spraw związanych z oszustwami były dławione w zarodku, bo ich nie interesują zasady, fair-play, kodeks, ich interesuje jedynie numer twojego konta/komórki, z którego kupujesz mandragorę.
 
A ja mam takie jedno pytanko. Gdy probuje zalozyc na versusie konto to mi krzyczy, ze mail jest juz wykorzystywany, a gdy sie loguje kontem z forum to mi krzyczy, ze konto nie jest aktywne. Jak mam zrobic by moc sprobowac zagrac w ta gre pzegladarkowa.
 
Proponowałbym aby szanowne o2t skasowało całą gildie , aby kara była dostatecznie duża . To co widać na screenie to istna kpina zarówno z nas graczy jak i z o2t.
 
Kamila said:
A z s1 chcą mieć coś wspólnego? :D
Kama , kiedyś udawali że ich s1 obchodzi :D

Kamila said:
@ Danti
Właśnie nie zabija, masz w tym cytacie, ileż to kont na 30+ nie nabił, żeby zrobić to szybko i z dobrymi gratami to bez mandragory ani rusz, a tylko to interesuje O2T, uczciwość, honor, bany, to poszło w zapomnienie, tych starych, pamiętających czasy duel maila są już znikome ilości, większość nawet nie wie co to za adres: versus.thewitcher.com
Ba, nawet jak był dział versusa na forum, to wszelakie dyskusje i próby nagłośnienia spraw związanych z oszustwami były dławione w zarodku, bo ich nie interesują zasady, fair-play, kodeks, ich interesuje jedynie numer twojego konta/komórki, z którego kupujesz mandragorę.

Nov, była taka opcja jak "lubie play" i twierdze ,a nawet jestem pewien iż on nie kupił żadnej mandy.
Jak już o tym wspomniałeś :D
 
November said:
Ba, nawet jak był dział versusa na forum, to wszelakie dyskusje i próby nagłośnienia spraw związanych z oszustwami były dławione w zarodku
Mocne słowa. Szkoda że dowodów nie możesz pokazać, bo archiwum nie ma. A może nie szkoda, co?
 
Mru, może za Twoich czasów, gdy Ty miałeś wpływ na tą grę to było inaczej, ale od czasu odejścia DC praktycznie O2T przestało się interesować Versusem. Nie naprawiono żadnych bugów (zgłaszanych wielokrotnie na forum i drogą mailową), nie ukarano nikogo za łamanie regulaminu (regulamin nie zniknął ludzie razem z forum, wciąż jest widoczny na ekranie logowania!) i nie wprowadzono żadnych zmian zapowiadanych już od dłuższego czasu (tak mamy 40lvl...).
Nie potrzeba tu żadnych dowodów w postaci postów na forum, wystarczy się zalogować i zobaczyć jak to wygląda, bo skoro każdy, kto chociaż trochę czasu spędził przy tej grze narzeka to coś musi być nie tak...
 
jestem pewny że nic się nie stanie z naszymi ukochanymi multikontami- w końcu każde z nich w jakiś sposób pomaga zarabiać o2t, a nawet jeśli nie kupują mandy to zawsze można napisać w prospekcie reklamowym "xxx GRACZY" i kuj z tym ze 3/4 nie grają a 1/2 aktywnych graczy to multikonta. Takie są prawa rynku i nic się w tej kwestii nie zmieni
 
Nie cudów Serek, a tylko tego co do nich należy! Jak sami nie potrafią ogarnąć tego burdelu to niech wyznaczą odpowiednie do tego osoby pokroju Włodka, Idaho.
 
a tak przy okazji skoro wszyscy już tutaj jesteśmy to czy komuś (bo na pewno ktoś pisał do nich na e-mail) odpisali?
 
Dante mi mówił, że na jego email odpisali po pół rocznym oczekiwaniu na odpowiedź xD
 
@Ares - nie mówię o olewaniu, nie naprawianiu itd. Padło stwierdzenie, że o2t "dławi/ło w zarodku nagłaśnianie spraw związanych z oszustwami", co jest mocnym (i dość paskudnym, m.in. z powodu niemożności udowodnienia/obalenia) oskarżeniem.
 
Denerwuje mnie takie gadanie: "nie ma sensu to pisać", "i tak tego nie czytają, więc po co to robicie", "nie piszmy i tak nie odpiszą"... Jasne najlepiej jest siedzieć nic nie robić, ale narzekać to każdy potrafi. Jak nic nie będzie nagłaśniane to dalej będzie tak jak jest...
 
Ale nagłaśniając i tak nic nie zmienisz... może tylko zdrowie stracisz xD Od 1.5 roku nic się nie dzieje, a przecież były już emaile wysyłane, masa postów na forum pisana. I jakoś nic to nie zmieniło. Więc nie ma sensu się oszukiwać - to koniec VS, koniec który zaczął się te 1.5 roku temu. Nawet Włodek nie chce nam odpisać, bo po co?
 
pewnie juz nie pracuje chociaz z 2 strony na 1 stronie czy tam 2 na pytanie kogos o wynikach eventow odp ze beda za tydz wiec albo robi nas balona albo jednak cos tam moze albo wie ;]
 
Top Bottom