Wiedźmin: Versus - temat tymczasowy

+
http://www.facebook.com/TheWitcherVersus Proszę :)
Wiesz, że dawanie sobie orenów przy każdym poście to jak przybijać piątkę do lustra?
 
mrrruczit said:
@Ares - nie mówię o olewaniu, nie naprawianiu itd. Padło stwierdzenie, że o2t "dławi/ło w zarodku nagłaśnianie spraw związanych z oszustwami", co jest mocnym (i dość paskudnym, m.in. z powodu niemożności udowodnienia/obalenia) oskarżeniem.

1. Mrrru, to było już po Twoim odejściu.
2. Nawet jak było jeszcze stare forum, temat który założyłem dziwnie "wyparował" (linka miałem)
3. W w/w temacie szczegółowo opisałem wszelkie sk***syństwa dokonywane w grze przez pewnego gracza, zostałem "skarcony" przez moda, poinformowany że może na PM takie tematy, opieprzony za nazwanie kłamcy i złodzieja po imieniu a temat został zamknięty.

Może i mocne słowa, ale nie zapominaj że sporo ludzi tu jest od samego początku, i pamiętają zasady jakie panowały zanim zrobiono z tego maszynkę do słania smsów.
 
"Jeżeli masz zamiar napisać do mnie PMkę w sprawie Versusa - wiedz, że nie pracuję już w one2tribe "
podpis Włodka na forum, co za tym idzie, ten temat stracił sens.
 
Czemu stracił sens? Nadal można podyskutować/pożalić się czy coś w tym rodzaju na temat VS, a zapytasz się "po co", dlatego że jestem na 100 % pewien, że ktoś kto jest odpowiedzialny za VS wejdzie tutaj (może i nie teraz, ale kiedyś na pewno) ;]
 
Nom, to że nikt z o2t tu nie wejdzie (Włodek się nie liczy, już tam nie pracuje) jest na 100% pewne.

Skoro Włodek już nie pracuje tam, to widać zamknięcie Versusa blisko xD
 
Najpierw pokaze kawałki artykułów, co kokretniejsze

"Co to będzie za tytuł? Na razie nie wiadomo, ale ptaszki ćwierkają o kolejnej przymiarce do pogranicza gatunku komputerowego RPG."

"Dodał, że One2Tribe realizuje m.in. projekt dofinansowywany przez Unię Europejską, zrealizował grę społecznościową dla sieci komórkowej Play a także realizuje kolejny dla światowego potentata – firmy Nexon."

"W I półroczu polska spółka podpisała też umowę wydawniczą z jednym z największych
wydawców gier online na świecie - firmą Nexon. Powstające na tej bazie gra, jaki informuje One2Tribe, będzie produktem nowej generacji zrealizowanym z użyciem technologii 3D dostępnej poprzez przeglądarkę WWW. Premiera planowana jest w I kwartale 2012 r."


A tu właściciel spółki o2t, nie pamiętam jego nazwy, miałem gdzieś linki do całych artykułów- jak ktoś zainteresowany to pisać na pw.

„Pracujemy nad sprzedażą spółki one2tribe. Prowadzimy intensywne rozmowy z zainteresowanym inwestorem strategicznym i jest możliwe, że do transakcji dojdzie jeszcze w I połowie tego roku"

A i, przeskakuje dzisiaj kanały na tv, bodajże tv biznes leciał, a tu pan Ozimek z o2t , mówi o redukcji niepotrzebnych strat i zamknięciu starych projektów.
@Odyn,Tak po mojemu, dalsza dyskusja tutaj przypomina rozmowę dwóch pijaków nad flaszką na temat polityki.
 
@ ser-ek
A wiadomo? Versus im wyszedł przypadkiem, przy robieniu W1, skąd wiesz czy sobie w przerwach nie pykają w Versus v.2.0 z Iorvethem, Letho i Vernonem, poza Geraltem i Triss, na Red Engine Flash ?? ;) Ech, pomarzyć zawsze można co nie ?
 
Ta jasne... Akurat by REDzi wzięli z powrotem Versusa xD Przecież sami się go pozbyli 2 lata temu ;)
 
prędzej piekło zamarznie niż redzi przygarną vs na powrót do siebie. gra w zasadzie już nie istnieje w planach finansowych o2t i cdp więc nie ma co liczyć na kolejne patche/nowości
 
Gdy REDzi jeszcze mieli w swoim władaniu Versusa, to miał on promować Wiecha 1. Teraz przejęcie VS z powrotem byłoby bez sensu - W1 nie ma po co promować, jedynie to promować W2, ale wtedy trzeba by przerobić Versusa, a to znowu są koszty. A i tak W2 miał dobrą promocję, więc Versus jest spisany na straty. Teraz tylko czekać na zamknięcie serwerów.
 
@Danti
Dobra przekonałeś mnie, ale jeżeli dobrze rozumiem chcą sprzedać o2t, w tym prawa do VS? Dante, mógłbyś wysłać na pw linki do artykułów?
 
Top Bottom