Wiedźmin w „12 grach na Święta” Eurogamera

+
Wiedźmin w „12 grach na Święta” Eurogamera

Jeden z największych europejskich serwisów Eurogamer.net uznał Wiedźmina za jedną z dwunastu gier, w które warto zagrać w Święta Bożego Narodzenia. Jesteśmy tym mile zaskoczeni, tym bardziej, że znaleźliśmy się w doborowym towarzystwie takich gier jak Crysis, Bioshock, Gears of War,czy The Orange Box.
 
Faktycznie niekonsekwentni i trochę sami się ośmieszyli.... no ale Wiedźmin zasługuje na to wyróżnienie :)
 
10/10 - Impressive. To moj jedyny komentarz. Zachowanie poprzedniego recenzenta i serwisu - no comments :/
 
Bardzo mnie cieszy fakt ze na zachodze doceniaja nasza rodzima produkcje i jest tyle pozytywnych opinii. Mam nadzieje ze przelozy sie to w zyskach aby ekipa z CDPred mogla pociagnac i miec motywacje na dalsza produkcje.Cieszy mnie tez fakt ze nasza rodzima gra urwala dupe zachodowi i przypomniala na czym rpg polega yeah!!p.s.Co do eurogame'a to sie nie popisali zbytnio z ocena.Wstyd:p
 
Właśnie zauważyłam że wystawili drugą recenzję i tym razem dali 10/10.... ale kompromitacja(serwisu oczywiście)..... są niesamowicie wiarygodni...
 
Iwona said:
Właśnie zauważyłam że wystawili drugą recenzję i tym razem dali 10/10.... ale kompromitacja(serwisu oczywiście)..... są niesamowicie wiarygodni...
Należy pamiętać, że cały czas oficjalną notą jaką otrzymał Wiedźmin od serwisu jest 7/10. Dziesiątka jest oceną wystawioną przez jednego z czytelników i jak informuje serwis w disclaimerze "Reader-submitted content does not necessarily reflect the opinions of Eurogamer Network."
 
Lepsze to niż czytanie o kolejnych pochlebnych recenzjach ;). To już się na newsa nadaje :D.Myślę, że towarzystwo jest doborowe, Crysis, COD4, Bioshock i UT3 - myślę, że Wiedźmin może podjąć walkę z tymi tytułami - czy wygra, czy nie - to zależy już od konkretnego gracza. Portal też jest świetną grą, ale myślę, że Orange Box to nie jest coś dla mnie (aczkolwiek co człowiek to gusta). Natomiast WIC, ETQW, Hellgate London są według mnie dużo słabsze. Z World In Conflict wiązałem duże nadzieje, ale optymalizacja moim zdaniem jest bardziej tragiczna niż w Wiedźminie, grafika miała imponować, a jest przeciętna moim zdaniem (na dx9 i to na co pozwala 8800gts 320mb + 2GB RAM + C2D 3Ghz), gameplay - za dużo nie grałem ale jak na razie nic co by mnie przykuło. Viva Pinata to chyba jakieś nieporozumienie :D. Natomiast z Tabulą Rasa i Gears of War do czynienia nie miałem, ale te drugie ponoć jest świetne.
 
nie porownuj wiedzmina do gry fps!! co ma piernik do wiatraka!btw. od wiedzmina skutecznie odciagnelo mnie call of duty 4!! (od dwoch dni katuje na multi :p) wiechu poszedl w kąt ;D
 
Każda gra ma swoich zwolenników i przeciwników. Wiedźmin jest naprawde spoko. I miło się słyszy takie informacje, że musi się znależć na Wigilinym Gameplayu.
 
Ta, na wigilijnym stole ;).Co do tych pozostałych 11 gier - z tych, w które grałem, to jak na razie lepszy tylko właśnie COD4. Myślę, że super się w niego będzie grało a optymalizacja to majstersztyk (przynajmniej w demku).
 
However, role-players will find much to make them at home: there are levels to gain and increase the abilities of your character; there are items to collect and equip Geralt with; there is a wonderfully accomplished alchemy system to brew your own potions with. The Witcher was peddled by Atari as a grown-up game where you can collect naughty cards after you sleep with women, but that does it a disservice as there is much more under its busty appearance. Atmosphere leaks lovingly from grubby rural towns and combat is enjoyable and active. Statistic-lovers be warned, but those who prefer a story be recommended.widze ze wiele im nie trzeba do calkowitego zadowolenia, wymienili w walutach takie rzeczy jak nabijalnie lvli, fajna alchemia i zbieranie kart z nagimi dziewczynami a o dialogach, interakcji i wspanialym AI NPC juz nic
 
Top Bottom