Wiedźmin w czołówce głosowania Golden Joystick Awards!

+
Wiedźmin w czołówce głosowania Golden Joystick Awards!

Jest nam niezwykle miło poinformować, że rozpoczęte w maju głosowanie na najlepsze gry w niezwykle prestiżowym plebiscycie Golden Joystick Awards wyłoniło czołówkę. Co więcej, w najważniejszych kategoriach, a więc do tytułu gry roku (Virgin Media Ultimate Game of the Year) i gry roku na PC (PC Game of The Year) znalazł się Wiedźmin, mając za konkurentów tak wyśmienite tytuły jak GTA IV, Metal Gear Solid 4, Bioshock, Call of Duty 4, czy Burnout Paradise. Głosowanie cały czas trwa, można więc nadal typować swoich zwycięzców, do czego zachęcamy.
 
Super. Dużo kategorii wyboru. Gry które pamiętam przy wyborze to the witcher GoW COD 4 Assassin's Creed.Super że powstała taka ankieta.PS. po co trzeba było uzupełniać dane osobowe???
 
Genesis said:
Zajeb*ista głupota. Po co im moje dane osobowe ? Przez takie bzdurne idiotyzmy nie chce mi się nigdy głosować
Dokładnie ,potem będą ci zaspamowywac skrzynkę.Ale dla Witchera się poświęcę ;)
 
Veni, vidi i zagłosowałemCo prawda w niektórych kategoriach zestawienia są dziwne, no i te dane publiczne...ale niech tam, oby Wiesiek wygrał :)
 

SaLi

Forum veteran
Genesis said:
Zajeb*ista głupota. Po co im moje dane osobowe ? Przez takie bzdurne idiotyzmy nie chce mi się nigdy głosować
Nie czytalem dokladnie wiec nie wiem, ale moze jakies losowanko wsrod glosujacych urzadza?Chcialbys chyba, zeby w taklim przypadku mieli jak sie z Toba skontaktowac i ustalic dostarczenie ewentualnej nagrody? ;D
 
Top Bottom