Wiedźmin w Lipsku

+
Bardzo spoko materiały skierowane do ludzi którzy nic nie wiedzą o nowym Wiedzminie ;)
 
Najlepiej rzucił mi się w oczy nowy wygląd Jaskra, ale najlepiej to on już nie wygląda. Znaczy się tak, co jest z jego brwiami ??? Wygląda jak by ktoś mu je wyciął, czy jaki czort. Z resztą u niego wszystko jest w miarę na miejscu. Następnie - rzeczą, z której się cieszę to torba, o której wspominałem od pierwszego przeładowania jej i szukania poszczególnych elementów. W końcu jest segregacja - duży plus. Co do reszty, to wiele zobaczyć się nie dało, za to usłyszałem kolejne potwierdzenia informacji, o których już czytaliśmy.
 
Keth said:
Keth said:
Nie sobie... Nie nad interpretuj mojej wypowiedzi, bo czegoś takiego nie napisałem ;). Nie napisałem, że to moja zasługa, tylko ludzi takich, jak ja. Tzn, takich, którzy po prostu wypowiedzieli swoje, ostre zdanie. Wystarczy spojrzeć do tamtego, zamkniętego ( :D ) tematu, żeby zobaczyć, ilu ludzi zaczęło po prostu wyrażać swoje niezadowolenie. A skoro wcześnie nie miało być żadnych poprawek, więc... Wniosek nasuwa się sam.
Tja, i w ciągu paru dni to poprawili :)Mas, nie spamuj, bardzo proszę.
Gdzie mam nie spamować? O wyjaśnienie tego bardzo proszę
 
Chyba chodziło o tego posta, którego przed chwilką napisałeś, ot zapobiegliwość taka ;)
 
undomiel9 said:
Już wyjaśniam:Masz nie spamować nigdzie. Nie masz nigdzie spamować. Spam - nigdzie. Tu: http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=15931.msg369213#msg369213 też nie.
Ed: Tydzień.Keth
 
Buahahahah :D Te zdjęcie jest genialne. Wchodze zaspany na forum, a tu taki gość :p
Cytat: Dorwall Dzisiaj o 03:44:11Nie sobie... Nie nad interpretuj mojej wypowiedzi, bo czegoś takiego nie napisałem Wink. Nie napisałem, że to moja zasługa, tylko ludzi takich, jak ja. Tzn, takich, którzy po prostu wypowiedzieli swoje, ostre zdanie. Wystarczy spojrzeć do tamtego, zamkniętego ( Cheesy ) tematu, żeby zobaczyć, ilu ludzi zaczęło po prostu wyrażać swoje niezadowolenie. A skoro wcześnie nie miało być żadnych poprawek, więc... Wniosek nasuwa się sam.Tja, i w ciągu paru dni to poprawili Smiley
Może masz i rację. Jak tak sobie to przemyślałem, to doszedłem do wniosku, że ruchów ust mimiką nazwać nie można, więc pisali prawdę, że wszystko zostało bez zmian ;).
 
Top Bottom