Wiedźmin w Lipsku

+

jiti

Forum veteran
Wiedźmin w Lipsku

http://www.gram.pl/art_8A3gHO3_Wiedzmin_voyage_po_Lipsku.htmlFilmiki z tym co zostanie pokazane w Lipsku, osobiście jeszcze nie oglądałem, ale na pewno jest coś ciekawego :p
 
jiti said:
http://www.gram.pl/art_8A3gHO3_Wiedzmin_voyage_po_Lipsku.htmlFilmiki z tym co zostanie pokazane w Lipsku, osobiście jeszcze nie oglądałem, ale na pewno jest coś ciekawego :p
Młody Jaskier wygląda... beznadziejnie.Poza tym widać, ze jest ruch ust. Wreszcie. Ciekawy nowy system zabierania przedmiotów ze skrzyni.Widać na jednym filmiku, że Geralt rozszerza oczy ze zdziwienia.
 
koziek said:
Poza tym widać, ze jest ruch ust. Wreszcie. (...)Widać na jednym filmiku, że Geralt rozszerza oczy ze zdziwienia.
Nie...niemożliwe... to niemożliwe! Ruch ust? Rozszerzanie oczu? To mimika! Mimika!!!Kryć się.Albo lepiej pobiec po Dorwalla ;)
 
Nie rozumiem devów. Najpierw piszą, że poprawią mimikę, ale gdy gracze zauważają, że na filmikach z ER żadnej poprawy nie widać, to devy przepraszają za wszelkie nieporozumienia i mówią, że chodziło im tak naprawdę o gestykulację. Przychodzi co do czego, mamy Lipsk, jest więcej materiałów o ER i co? I postacie wyraźnie szerzej otwierają usta! Tylko to, a poprawa już jest duża! Cholera, czemu więc nam od razu nie powiedzieli, że te wcześniejsze filmiki to jakiś nieaktualny ******?
 
Te filmiki nakręcają mnie coraz bardziej na ER ;). Co prawda o większości nowości wiedziałem, ale ta mimika mnie zaskoczyła.
 
E tam, nikt nie musi mnie wołać. Sam przyszedłem ;).Bardzo fajny jest pomysł z podziałem na dwie torby. Właściwie, to nareszcie pojawił sie jakikolwiek pomysł na torbę Wiedźmina, bo to co było wcześniej, można nazwać raczej worem. Bardzo ergonomicznie to wszystko wygląd ;).Co do mimiki... Ee... Mógłby mi ktoś wskazać dokładny moment w którymś z filmików, gdzie pojawiło się to "rozszerzanie oczu"? Może to przegapiłem. Po prostu nie jestem w stanie się tego doszukać. Tak, czy siak, nie przesadzałbym z nazywaniem tego "mimiką" ;). Wcześniej tez ruszali ustami, chociaż faktycznie, teraz robią to wyraźniej. No i mrugają. Ale nie używajmy zbyt mocnych słów. W każdym razie widać, że jak się chce, to da się cokolwiek z tym zrobić i nie jest to zbyt wielkim problemem. Oficjalne komunikaty głosiły, że żadnych poprawek nie będzie, a jakieś są. Być może fakt ten został wywołany postawą takich ludzi, jak ja. Często tak bywa, że jak się nie opieprzy, to człowieka oleją ;).
 
Co do mimiki... Ee... Mógłby mi ktoś wskazać dokładny moment w którymś z filmików, gdzie pojawiło się to "rozszerzanie oczu"?
Chyba na filmiku o Djinnim, zaraz po tym, jak jest Berengar.
 
Dorwall said:
Oficjalne komunikaty głosiły, że żadnych poprawek nie będzie, a jakieś są. Być może fakt ten został wywołany postawą takich ludzi, jak ja. Często tak bywa, że jak się nie opieprzy, to człowieka oleją ;).
Nie pochlebiaj sobie. Takich poprawek nie robi się w dzień, lub dwa, to proces bardziej czasochłonny. Robili wcześniej po prostu :)
 
Nie sobie... Nie nad interpretuj mojej wypowiedzi, bo czegoś takiego nie napisałem ;). Nie napisałem, że to moja zasługa, tylko ludzi takich, jak ja. Tzn, takich, którzy po prostu wypowiedzieli swoje, ostre zdanie. Wystarczy spojrzeć do tamtego, zamkniętego ( :D ) tematu, żeby zobaczyć, ilu ludzi zaczęło po prostu wyrażać swoje niezadowolenie. A skoro wcześnie nie miało być żadnych poprawek, więc... Wniosek nasuwa się sam.
 
Hajp maszyna znowu działa na najwyższych obrotach. 4 nowe filmiki, z których nie dowiadujemy się absolutnie nic nowego. Caly czas to samo ględzenie o tych samych poprawkach + krótkie, nic nie mówiące ścinki z gry. Strata czasu, trailer fatalny. Po co to komu?
 
Dorwall said:
ciesz się ;). a biegam po domu z radości.
 
koziek said:
koziek said:
http://www.gram.pl/art_8A3gHO3_Wiedzmin_voyage_po_Lipsku.htmlFilmiki z tym co zostanie pokazane w Lipsku, osobiście jeszcze nie oglądałem, ale na pewno jest coś ciekawego :p
Młody Jaskier wygląda... beznadziejnie.Poza tym widać, ze jest ruch ust. Wreszcie. Ciekawy nowy system zabierania przedmiotów ze skrzyni.Widać na jednym filmiku, że Geralt rozszerza oczy ze zdziwienia.
Obawiam się, że to może nie być młody Jaskier a a ten nowy z ER. Mieli zmienić jego wygląd.
 
Xarvet said:
Xarvet said:
Xarvet said:
http://www.gram.pl/art_8A3gHO3_Wiedzmin_voyage_po_Lipsku.htmlFilmiki z tym co zostanie pokazane w Lipsku, osobiście jeszcze nie oglądałem, ale na pewno jest coś ciekawego :p
Młody Jaskier wygląda... beznadziejnie.Poza tym widać, ze jest ruch ust. Wreszcie. Ciekawy nowy system zabierania przedmiotów ze skrzyni.Widać na jednym filmiku, że Geralt rozszerza oczy ze zdziwienia.
Obawiam się, że to może nie być młody Jaskier a a ten nowy z ER. Mieli zmienić jego wygląd.
Wątpię. Jaskier miał prawie 40 lat, a ten wygląda na niedorozwinięte 20.
 
Xarvet said:
Xarvet said:
Xarvet said:
http://www.gram.pl/art_8A3gHO3_Wiedzmin_voyage_po_Lipsku.htmlFilmiki z tym co zostanie pokazane w Lipsku, osobiście jeszcze nie oglądałem, ale na pewno jest coś ciekawego :p
Młody Jaskier wygląda... beznadziejnie.Poza tym widać, ze jest ruch ust. Wreszcie. Ciekawy nowy system zabierania przedmiotów ze skrzyni.Widać na jednym filmiku, że Geralt rozszerza oczy ze zdziwienia.
Obawiam się, że to może nie być młody Jaskier a a ten nowy z ER. Mieli zmienić jego wygląd.
Mi też poprzedni się bardziej podobał, wyglądał bardziej zabawnie... A ten wygląda trochę pe... yyy, nie będę obrażał żadnej mniejszości... :p
 
Dorwall said:
Nie sobie... Nie nad interpretuj mojej wypowiedzi, bo czegoś takiego nie napisałem ;). Nie napisałem, że to moja zasługa, tylko ludzi takich, jak ja. Tzn, takich, którzy po prostu wypowiedzieli swoje, ostre zdanie. Wystarczy spojrzeć do tamtego, zamkniętego ( :D ) tematu, żeby zobaczyć, ilu ludzi zaczęło po prostu wyrażać swoje niezadowolenie. A skoro wcześnie nie miało być żadnych poprawek, więc... Wniosek nasuwa się sam.
Tja, i w ciągu paru dni to poprawili :)Mas, nie spamuj, bardzo proszę.
 
Top Bottom