Wiedźmin w nowym wydaniu - GAMEBOOK

+
Wiedźmin w nowym wydaniu - GAMEBOOK

CDP.pl wprowadza nową serię wydawniczą pod nazwą GameBook. W zestawie będzie znajdować się gra oraz książka. Wśród listy tytułów jest Wiedźmin. Cena: 39,99 - 49,99 PLN (w zależności od sklepu).
Pozostaje pytanie, co to za książka? Zbiór opowiadań? Jeśli tak, to komplet czy wybrane? A może zupełnie coś nowego ;)
BTW: nazwa serii trochę nietrafiona, gamebook'i to inaczej gry paragrafowe (Samotny Wilk, Wojownik Autostrady, Dreszcz, Goblin itd.)
 
Skoro to nowa seria, to zastanawiam się jakie jeszcze pojawią się "GameGooki"

Pomysł wydaje się bardzo ciekawy
 
R said:
Skoro to nowa seria, to zastanawiam się jakie jeszcze pojawią się "GameGooki"


- ArcaniA: Gothic 4 + ArcaniA: Fall of Setarrif)
- DiRT + DiRT 2
- Disciples III: Odrodzenie + Disciples III: Wskrzeszenie - Hordy Nieumarłych
- Operation Flashpoint: Dragon Rising + Operation Flashpoint: Red River
- Saga Gothic I-III (zawiera: Gothic, Gothic II + Noc Kruka, Gothic III + Zmierzch Bogów)
- Saints Row: The Third
- Tropico 4 + Tropico 4: Czasy Współczesne
- Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

źródło: markolf

ps. gry są dostępne w pre-orderze np. w grymelu, ultimie
 
Widziałem dzisiaj to wydanie. Wygląda jak filmy sprzedawane w kolakcjach kioskowych za 20 zł. Cieniutka książeczka, w którą jest wsadzona płyta.
 
Wallace said:
Widziałem dzisiaj to wydanie. Wygląda jak filmy sprzedawane w kolakcjach kioskowych za 20 zł. Cieniutka książeczka, w którą jest wsadzona płyta.
Zaglądałeś do książeczki, czy była owinięta folią?
 
SMiki55 said:
Zaglądałeś do książeczki, czy była owinięta folią?

Była zafoliowana. Ale mogę się założyć, że będzie w niej to, co w każdej takiej książeczce. Trochę o Sapkowskim, trochę o grze, trochę o REDzie.
 
Z tego co się wywiedziałem, to jest nawet gorzej, bo rzekomo nazywanie tego "książką" to jak mówienie na Malucha "ekskluzywny samochód sportowy"...
 
Dla mnie to dość typowy trend mający na celu ominięcie podatku.
Bo w końcu taniej jest zrobić 8 czy ileśtam stron i wliczyć w cenę sugerowaną 5% VAt niż wliczać 23%.
Dość typowy trend. Sama książeczka jest zbyt cieńka i zaprzecza głównemu powodowi, dlaczego ludzie kupują wciąż wydania podełkowe:
Wydania mają ładnie wyglądać na półce! Tymczasem to wydanie ustawiając na półce ledwo widać (grubość książki - 0,5cm!).

Choć sama idea zmiany serii wydawniczych jest DOBRA.
CDP już nie jest tak dużym wydawcą, by wspierać wszystkie serie. Nie ma tytułów, które by je zasilały - a to dość nieopłacalne.

Jestem za wydaniem ostatniej odsłony Platynowej kolekcji - numer 100 (saints row 3 miał nr 99) z Wiedźminem 2. Wspaniałe zwieńczenie serii.
Najbardziej mi żal EK, z którą jestem od 12 lat (Wciąż wspominam gry takie jak Aztec czy Test Drive 6).
 
Ciekawy box. Lecz ja mam sentyment do pierwszego wydania gry , tego premierowego . Ehh szkoda że zgubiłem główne pudełko i teraz mam luzem leżące opakowania ;(
 
Hmm... W opisie jest, że na płycie z dodatkami znajdziemy artbook i bestiariusz. To prawda? Ktoś zakupił i mógłby potwierdzić?
 
Top Bottom