Wiedźmin w Platynowej Kolekcji już dostępny!

+
Wiedźmin w Platynowej Kolekcji już dostępny!

Z przyjemnością informujemy, że Wiedźmin: Edycja Rozszerzona w Platynowej Kolekcji znalazł się już na sklepowych półkach!
Wzbogacone wydanie gry zawiera: • 5 nowych przygód stworzonych przez fanów gry, zapewniające ponad 10 godzin dodatkowej rozgrywki! • Najnowszą wersję (1.5) gry bez zabezpieczeń DRM – umożliwiającą rozgrywkę bez płyty w czytniku – co ucieszy posiadaczy komputerów przenośnych!• Drukowany poradnik i instrukcję.• Dodatkową płytę bonusową DVD z materiałami w wersji elektronicznej.Dodatkowa płyta bonusowa DVD zawierająca materiały w wersji elektronicznej:• Pliki wideo z materiałami filmowymi, wywiady z twórcami, materiały archiwalne oraz teledysk “Sword of the Witcher” grupy Vader.• Muzykę inspirowaną grą - 15 utworów w formacie mp3. • Pełną ścieżkę dźwiękową z gry - 29 utworów w formacie mp3. • Opowiadanie „Wiedźmin” Andrzeja Sapkowskiego.• Mapę świata gry, Artbook i Bestiariusz.• Fanowskie materiały dodatkowe: arty, avatary, tapety oraz dodatkowe filmy i muzykę.• Modyfikację trudności gry stworzoną przez Andrzeja „Flasha” KwiatkowskiegoJuż 8 lipca na naszej stronie WWW dostępny będzie do ściągnięcia patch 1.5, który pozwoli uaktualnić grę wszystkim dotychczasowym posiadaczom Wiedźmina w wersji 1.4. Szczegółowe informacje o nowej edycji Wiedźmina w Platynowej Kolekcji dostępne są na stronie: http://www.cdprojekt.pl/game/895/WiedzminWiedźmin Edycja Rozszerzona w serii Platynowa Kolekcja dostępny jest w sugerowanej cenie 69,90 zł.
 
Zastanawia mnie jedna sprawa.Mam oryginalne premierowe wydanie Wiedźmina, potem kupiłem tego update'a. Update do edycji rozszerzonej trwa całe wieki, a teraz znów następny patch.Gdybym ściągnął z internetu obraz tej płyty to byłoby to piractwo? Znacznie skróciłbym sobie czas instalacji.
 
Hm... News trochę bezzasadny na forum wiedźmina, bo ludzie tutaj raczej wiedźmina już mają... patrząc po sygnaturkach, można dojść do takiego wniosku :pNie jestem pewien, czy istnieje na tyle chory umysł, żeby kupować drugi raz to samo tylko dlatego, że to Platyna, a potem Rubinowa edycja :p.
 
Wojciechabucha said:
Hm... News trochę bezzasadny na forum wiedźmina, bo ludzie tutaj raczej wiedźmina już mają... patrząc po sygnaturkach, można dojść do takiego wniosku :pNie jestem pewien, czy istnieje na tyle chory umysł, żeby kupować drugi raz to samo tylko dlatego, że to Platyna, a potem Rubinowa edycja :p.
rubinowe gody ^^
 

IsengrimR

Guest
Ja tam nie mam tego zamiaru kupować.To takie "nihil novi", masz ER ściągasz HotFix'a i masz to samo. Żadna rewelacja, taka mi z tego edycja platynowa, że Panie zmiłuj.Dla mnie ER też wcale takie Suuuper, że popuszczać w gacie ze szczęścia, nie było. Powinna się nazywać raczej EP- Edycją Poprawioną.Przesadzacie lekko z tymi "edycjami", a to Rozszerzona, a to Platynowa, za rok będzie Kolekcjonerska i cholera wie co jeszcze...
 

Keth

Ex-moderator
Nieraz było mówione, że Wiedźmin PK jest adresowany głównie do osób, które Wiedźmina jeszcze nie mają, a chcą od razu z wszystkimi poprawkami, bonusami, a na dodatek taniej. Więc nie rozumiem pretensji. Ktoś Was zmusza do kupowania kolejny raz? Tym bardziej, że wszystkie dodatki będą dostępne do ściągnięcia za darmo. Narzekanie dla samego narzekania, jak zawsze.
 
Nie rozumiem waszych pretensji, normalne jest że Producent chwali się nowym wydaniem swojego produktu i reklamuje go jak może, starając się wycisnąć z niego, ile się da. Nie widzę nic w tym dziwnego, takie, są prawa rynku i proponuję przestać stroić fochy, czy obrażać się. Jest produkt w nowej cenie, z paroma bajerami i dodatkami, może ktoś kupi dla brata lub siostry, w prezencie, a może ktoś bijąc się w piersi, kupi sobie i zrezygnuje wreszcie z "wersji torrentowej", albo w ogóle sobie kupi, oddając swojemu koledze pożyczony wcześniej oryginał i tyle.
 
Moim zdaniem, dla fanów jest lepszym wyborem kupienie Edycji Premierowej, Edycji Rozszerzonej. Bardzo ładnie prezentuje się na poleczce. :) Wiedźmin w PK jest dla innych graczy. Takich którzy kupi, zagraj, przejdą, odłożą na półkę i koniec przygody z Wiedźminem.
 
McSloniu said:
Wiedźmin w PK jest dla innych graczy. Takich którzy kupi, zagraj, przejdą, odłożą na półkę i koniec przygody z Wiedźminem.
Sugerujesz, że gry w Platynowej Kolekcji są dla "frajerów", którzy pod żadnym pozorem nie mogą zainteresować się Wiedźminem?
 
a jak dla mnie to to nowe wydanie jest tylko i wyłącznie próbą odcinania kolejnych kuponów od tej gry
 
buda24 said:
a jak dla mnie to to nowe wydanie jest tylko i wyłącznie próbą odcinania kolejnych kuponów od tej gry
Ameryki to ty nie odkryłeś. Czym ma być Edycja Platynowa jak nie chęcią pozyskania dodatkowych funduszy? To normalne, że twórca sprzedaje swój produkt do czasu, gdy ludzie stracą zainteresowanie. :p Póki co ten brak zainteresowania się jeszcze nie nastąpił, tak że możesz być pewien, że REDzi będą wydawać tą grę w coraz tańszych seriach jeszcze przed długi czas ;).
 
Aalaron said:
Aalaron said:
Wiedźmin w PK jest dla innych graczy. Takich którzy kupi, zagraj, przejdą, odłożą na półkę i koniec przygody z Wiedźminem.
Sugerujesz, że gry w Platynowej Kolekcji są dla "frajerów", którzy pod żadnym pozorem nie mogą zainteresować się Wiedźminem?
Nie, ale każdy fan jakoś zdobędzie edycja kolekcjonerską (jak jest to dla niego możliwe, ma fundusze), jak nie to kupuje grę w innej edycji premierowej. Jakoś nie wyobrażam sobie fana Wiedźmina który kupuje go w PK, płacąc tam chyba 20 zł mniej, jak może kupić sobie Edycję Rozszerzoną w edycji premierowej. Tak tylko sugeruje, każy może być fanem gry, kto ją posiada. Nie ważne czy w EK czy ER (EP) w właśnie w PK. Może nawet mieć Wiedźmina z CDA, za kilka lat. :D Tylko takie wydania bez bonusów w stylu mapa. itp. są moim zdaniem dla graczy którzy chcą tylko zagrać w grę i nic więcej.
 
też nie mam pretensji do REDów o to że chcą trafić do graczy którzy nie mają jeszcze Wiedźmina lub coś tam jeszcze ... bo wszyscy tak robią i nie wiem o co się czepiacie ,ale mam takie pytanie - ta PK wyszła dis czy wczoraj czyli około 30 czerwca to czemu ci co mają już tę grę muszą czekać do 8 lipca chyba , na to żeby pacht był możliwy do ściągnięcia ? Dziś czy jutro nie będę w niego grał od nowa, bo kończę jeszcze przechodzenie go ,ale jak był bym osobą która chce przejść jeszcze raz to czuł bym się wkurzony czymś takim , nic nie mówię ale ten link mógłby się wcześniej pojawić ::)
 
Ja bym prosił o jakiś news za jakiś czas, który by pokazał ile osób kupiło PK. Serio mówiąc, będę zdumiony jeśli rozejdzie się chociaż jeden egzemplarz; było już tyle edycji, tyle okazji... na prawdę - trudno mi uwierzyć.
 
Ja kupiłem, nie jestem jakimś megafanem ASa, ale 'Wiedźmina' można spokojnie zaliczyć do moich zainteresowań. Tak więc, stwierdzenie, że ta edycja jest jedynie dla ludzi, którzy mają ochotę jedynie zagrać w grę, jest nietrafione. Napewno skusi się sporo ludzi, którzy nie mają zielonego pojęcia o 'Wiedźminie', ale tak samo było z każdą edycją gry. Tokiem rozumowania niektórych użytkowników, powinienem kupić premierowe wydanie gry, a następnie spędzić parę godzin na ściąganiu łatek. Poroniony pomysł.
 

Keth

Ex-moderator
Blizari said:
Ja bym prosił o jakiś news za jakiś czas, który by pokazał ile osób kupiło PK. Serio mówiąc, będę zdumiony jeśli rozejdzie się chociaż jeden egzemplarz; było już tyle edycji, tyle okazji... na prawdę - trudno mi uwierzyć.
No tak, z pewnością lepiej przewidujesz mechanizmy panujące na rynku, niż CDP, może wyślij cv, ucieszymy się z takiego eksperta w firmie :)
 
Keth said:
Keth said:
Ja bym prosił o jakiś news za jakiś czas, który by pokazał ile osób kupiło PK. Serio mówiąc, będę zdumiony jeśli rozejdzie się chociaż jeden egzemplarz; było już tyle edycji, tyle okazji... na prawdę - trudno mi uwierzyć.
No tak, z pewnością lepiej przewidujesz mechanizmy panujące na rynku, niż CDP, może wyślij cv, ucieszymy się z takiego eksperta w firmie :)
Zauważ, że w moim poście nie było znaku zapytania, więc nie potrzebowałem i potrzebuję żadnej Twojej odpowiedzi :)Zabieg hiperbolizacji w moim poście ma za zadanie tylko zwrócić uwagę na zwątpienie w to, że ktokolwiek interesujący się grami komputerowymi i zastanawiający się nad kupnem wiedźmina nie miał już do tego lepszej okazji.Pozdr
 
Jak dla mnie to jakaś padaka! Chwilunia, starzy gracze muszą czekać jeszcze tydzień, aby spatchować grę do 1.5 a nowi użytkownicy mają już dziś? To się nazywa szacunek do gracza.
 
Top Bottom