Wiedźmin wielkim zwycięzcą na Gry Online!

+
no tak jasne, w końcu gdyby w Wiedźminie szło się tak poruszać jak w AC to byłby do kitu i nie zdobyłby żadnej nagrody.Jak słyszę taką gadkę to mnie skręca.Oczyśćcie swój umysł z fanboyostwa i lepiej pomyślcie jak fajny byłby Wiedźmin 2 gdyby dodać do niego taki system poruszania i wypracować pewien kompromis między walką z AC a walką z Wiedźmina :)edit: a czy ja gdzieś napisałem, że AC mi się bardziej podoba? Napisałem, że ma boskie poruszanie się i również wciągającą walkę - wymagającą zarówno ataków i bloków (czego mi najbardziej brakowało w walce w Wiedźminie) i IMHO nieco bardziej dynamiczną.
 
AntiDotuM said:
a nie przyszło Ci do głowy że może Wiedźmin zgarnia tyle nagród bo nie jest to ani AC, ani Gothic ani nic innego tylko jest to po prostu Wiedźmin..? widocznie jest od nich o niebo lepszy - nie musi z niczego zrzynać żeby dotarczyc mnóstwo niesamowitej radochy i wciągać po uszy świetną fabułą i grywalnością...jeśli komuś odpowiada coś innego to niech w to gra, robienie z Wiedźmina innej gry dlatego że komuś tamta podoba się bardziej jest co najmniej bez sensu...
Z większym sensem i powodzeniem wychodzi Ci "Gratulacje RED'zi nagrody nr. 20004". Pozostań przy tym.
 
Pogratuluję im nawet nagrody nr 362221 - pod warunkiem że nie zostanie przyznana przez Związek Hodowców Pasikoników Wyścigowych i Biedronek Wysokogórskich...Chyba trochę żle została odebrana moja wypowiedź: - do ślepego zapatrzenia w Wiedźmina i Redów naprawdę mi daleko, wyraziłem swój pogląd na pomysły "ulepszania" tej gry "na wzór" innych i traktowanie tego prawie jak obrony rozgłośni toruńskiej jest lekko przesadzone,- chodziło mi raczej o to że fajnie jak każda gra wnosi coś innego i próby powielania tego w innych produkcjach wcale nie muszą wyjść im na dobre (o plagiacie nie wspominając) bo jak z jednego weźmiemy sposób walki, z drugiego możliwość skakania, z trzeciego ujęcia kamery, z czwartego sposób segregowania ekwipunku to może nam wyjść "M Jak Na Wspólnej" (...niby fajne ale tak do końca nie wiadomo kto z kim śpi i czyje to dzieci...)"- Przecież to już było...", "- Mogli się wysilić..." moim zdaniem tak by się to mogło skończyć.Bo, z drugiej strony patrząc, jeśli zamiast czegoś zrobiliby coś innego to czy byłoby to tym samym czym być miało?Dlatego jestem za tym żeby wymyślali ciekawe, nowe rzeczy, najchętniej z mniejszą ilością bugów i niedoróbek - i jeśli ktoś im za to przyzna nagrodę to nie mam nic przeciwko, bo to oznacza, że jest fajna gra w którą mogę pograć...Czego sobie i Wam życzę... :beer:dobranocEDIT:
Hax said:
że gdyby zebrać wszystkie dobre pomysły to wyszłoby coś złego :/.
"nie wyszło na dobre" raczej w sensie dziwności
 
Niby napisałeś z sensem, ale są takie elementy w większości gier, których zmiana wyszłaby tylko na dobre - na przykład sposób poruszania we Wiedźminie.Zupełnie nie zgadzam się z tym, że gdyby zebrać wszystkie dobre pomysły to wyszłoby coś złego :/.
 
Top Bottom