Wiedźmin: Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści | Oficjalny Zwiastun Premierowy

+

Alicja.

CD PROJEKT RED
Zobacz oficjalny zwiastun premierowy Wojny Krwi: Wiedźmińskich Opowieści — gra dostępna jest już teraz na GOG.com!



Wojna Krwi to gra role-playing łącząca eksplorację, unikatowe zagadki i bitwy karciane, w której gracze powracają do pełnego mrocznych opowieści świata Wiedźmina. Historia gry koncentruje się na Meve — zaprawionej w boju władczyni dwóch Królestw Północy, Lyrii i Rivii.

Dodatkowe informacje na temat świata, postaci i rozgrywki znajdziecie na oficjalnej stronie gry — witchertales.com.
 
Last edited:
Zacząłem właśnie przechodzić samouczek Gwinta, i cytując Mistrza Jaskra muszę krzyknąć - "Wiktoria!".
 
Ech, a ja jeszcze czekam, internet coś mi dziś zamula :.(
A zwiastun epicki i... smutny. Czyżby Meve będzie zmuszona walczyć z własnym synem? :<
 
O i jest Launch Trailer :D

Zauważyliście, że są jakieś dodatkowe grafiki w 4k do ściągnięcia? 500mb
 
Tyle rzeczy do zrobienia, nie wiem za co się zabrać najpierw. Pewnie zacznę od ściągnięcia OST.
 
Dlaczego nie mogę grać wyskakuje okienko dziękujemy za zakup gra będzie dostępna 23 października...
 
Dlaczego na You Tube nie można wyszukać żadnych trailerów w polskiej wersji językowej ? Dotyczy to także Wiedźmina 2 i 3. Polskojęzyczne filmiki widnieją jako "niepubliczne" i nie znając do nich bezpośredniego linku, to tak jakby w ogóle ich nie było. To przykre...
 
Kończę Aedirn i gra mi się świetnie!

Ciekawe jak się gra sprzedaje, bo nie ukrywam, że liczę na kolejne odsłony "Wiedźmińskich opowieści".
Pojedynki czy zagadki nie są jakoś specjalnie wymagające, nawet na najwyższym poziomie trudności (może to wynika z mojego w miarę dużego obycia z Gwintem). Również nie bardzo wiadomo co robić z rekrutami, ale poruszanie się po mapie, grafika i ten izometryczny widok plus ekstra opowieść, to jest to!

Czekam na więcej ;)
 
"Emhyr jest tak naprawdę Vranem " :cool:. Śmieszne to było :D. Teorie reptilianów nawet w w cdpr =]
 
Top Bottom