Wiedzmin z Mirage

+
Wiedzmin z Mirage

Ma ktos jakies materjaly na temat pierwszego Wiedzmina robienoge przez Mirage? Niestety projekt upadl a ostatnie materjaly widzialem chyba w 1999r A schecia bym sobie zobaczyl jak to wygladalo
 

ento

Forum veteran
Z tego co pamietam to Wiedzmina wczesniej robil Metropolis z A.Chmielarzem na czele. Niestety nic wiecej na ten temat nie wiem ;]
 
Bede musial przekopac pokuj i odszukac Magazyn "Gry Komputerowe" to byl albo 97 albo 99 rok ( tak mi sie zdaje, aczkolwiek sklerotyk ze mnie niezly ), pamietam tez ze na oficjalnej stronie Sapka tez bylo o tamtym projekcie.
 

kogut

Forum veteran
Niewiele wiadomo, co robił Metropolis. Kupił licencję, coś tam zaczął i... cisza. Potem przerwał, bo ponoć wiedźmin nie jest popularny na zachodzie. Zamiast tego powstał Archangel. Potem przebąkiwno coś o zrobieniu komórkowej gry wiedźmin - no wiecie - przysyłają sms-y, trzeba je też wysyłać itd. I tyle wiadomo o grze o wiedźminie z Metropolis - nic
 

ausir

Forum veteran
Swoją drogą to przydałoby się dopisać do FAQ, że ten Wiedźmin nie ma nic wspólnego z tamtym, bo wielu ludziom się to myli...
 
ja wam powiem bo widzialem gdzies screeny: wygladal tak beznadziejnie ze gorzej by wygladac nie mogl, na cale szczescie owczesny projekt upadl :)
 
Screen byl w Secret Servis. Grafika moze nie powalal, ale nie zapominajmy ze ta gra powstawala dobre 5 lat temu wiec na tamte czasy grafa byla moze nie cudowna ale na przyzwoitym poziomie.
 
Meciuk said:
Screen byl w Secret Servis. Grafika moze nie powalal, ale nie zapominajmy ze ta gra powstawala dobre 5 lat temu wiec na tamte czasy grafa byla moze nie cudowna ale na przyzwoitym poziomie.
Ja widzialem screen w necie i juz na tamte czasy mi sie nie podobal.
 
Thor said:
Draghmar przesadzasz Nie było AŻ tak źe
A czy ja wiem...Szkoda, ze nie moge poprzec moich pogladow dowodem...To co pamietam to praktycznie zeor szczegolow. Screen przedstawial Wiedzmina stojacego na jakiejs uliczce. Sadze, ze gdyby projekt byl kontynuowany to ilosc szczegolow by wzrosla bo to normalne, ale wtedy to byly wczesne fazy produkcji, wiec...nawet teraz gry, ktore sa we wczesnych fazach produkcji nie wygladaja najlepiej - chocby nasz Wiedzmin, ktory na razie mial problemy z trzymaniem miecza (otwarta reka)
 
Jak ja widziałem te screeny to i na tamte czasy nie powiedziałbym, ze były przyzwoite. Chyba po prostu graficy się nie starali i chcieli zrobić tylko coś w co mozna zagrać. Bo wtedy ludzie jeszcze nie nażekaliby na to(przecież niewiele było "wiele lepszych" graficznie gier).
 
Meciuk said:
Screen byl w Secret Servis. Grafika moze nie powalal, ale nie zapominajmy ze ta gra powstawala dobre 5 lat temu wiec na tamte czasy grafa byla moze nie cudowna ale na przyzwoitym poziomie.
Tylko, że ponoć gierka oprócz grafiki nic nie pokazywała. To było tylko żerowanie na nazwie i autorze.
 
No tego do konca nie wiemy bo nie gralismy w tamta gre. Co do samego zerowania na nazwie to ile w dzisiajeszych czasach wlasnie takiech gniotw wychodzi - poprostu mnostwo i jeszcze troche.
 
No to juz szcegół. Ale tak naprawde to tylko kase producenci wydają i nic z tego nie maja. Wręcz przeciwnie taki wydawca wyda gniota i to bedzie jego ostatni gra jaka wydał. Więc zanim sie wyda czy stworzy gre to trzeba się naprawde dobrze zastanowic zwłaszcza wtedy gdy gra opiera się na książce czy filmie.
 
Top Bottom