Wiedzmin z Mirage

+
Ech.... sry za OT, ale BG, poza tytulem i FR, nie bedzie chyba mial nic wspolnego zp oprzednimi czesciami :( Nie wiem jak z Falloutem, wiec duzej kariery nie wroze :(
 
Draghmar said:
Eee...tam. To, ze JEDNA z osob robiacych IDW tak mowi, ze to nie znaczy, ze ewentualna 3 czesc tez bedzie taka. To tylko jeden czlowiek a nie zespol. A co do czesci to ja uwazam wprsot na odwrot PSIDW2 to zasady D&D3.0
Sorrki zagalopowałem się :p Co do trzeciej czesci to i tak nie zobaczymy jej wczesniej niz w 2006 roku. teraz i tak ekipa pracuje Na KOTOR'em 2 tutaj bedziemy mieli IWedzmina po drodze wchodzi jeszcze Dragon Age takze trochę się znów zaczeło dziac.Jednak podobnie jak w BG3 i w Icewind 3 nie było by co tak naprawde kontynuowac mozna by ewentuualnie rozwinąć pewnie kwestie fabularne.
 
Vicotti said:
Jednak podobnie jak w BG3 i w Icewind 3 nie było by co tak naprawde kontynuowac mozna by ewentuualnie rozwinąć pewnie kwestie fabularne.
BG3 zdaje sie nie ma byc powiazane z poprzednimi czesciami tak jak BG2 nawiazywalo do BG1
 

lifar

Forum veteran
Vicotti said:
w Icewind 3 nie było by co tak naprawde kontynuowac mozna by ewentuualnie rozwinąć pewnie kwestie fabularne.
Icewind Dale to tylko nazwa pewnej przyjętej konwencji. Jedynka i dwójka nie miały ze sobą nic wspólnego, prócz świata i opowieści o wydarzeniach bohaterów pierwszej częsci gry w dwójce. Także trzecia część gry, jeśli wyjdzie, pewnie też będzie tworzyć całkiem odrębną historię, a być może bedzie można przeczytać i usłyszeć o walce grupki ludzi z Legionem Chimery ;-)
 
No takie sa narazie przypuszczenia, bo nikt oprócz tych co się wzieli za BG3 nie wie co w nim zobaczymy.
 
Jezeli ktokolwiek sie wogole juz wzial za BG3 rowniedobrze Atari moze miec jakac koncepcje na stworzenie tego. Osobiscie uwazam ze BG3 jedyne co bedzie mial wspolnego z saga to nazwe, fabularnie historia pomiot Bhaala zostala zakonczona w Tronie Bhaala i nie ma czego kontynuowac, no chyba ze teraz bedziemy kierowali dzieckiem naszego bohatera i Aerii ale to juz nie bedzie to samo. Zerowanie na tytule i nic wiecej.
 

gocek

Forum veteran
Vicotti said:
Draghmar said:
Eee...tam. To, ze JEDNA z osob robiacych IDW tak mowi, ze to nie znaczy, ze ewentualna 3 czesc tez bedzie taka. To tylko jeden czlowiek a nie zespol. A co do czesci to ja uwazam wprsot na odwrot PSIDW2 to zasady D&D3.0
Sorrki zagalopowałem się :p Co do trzeciej czesci to i tak nie zobaczymy jej wczesniej niz w 2006 roku. teraz i tak ekipa pracuje Na KOTOR'em 2 tutaj bedziemy mieli IWedzmina po drodze wchodzi jeszcze Dragon Age takze trochę się znów zaczeło dziac.Jednak podobnie jak w BG3 i w Icewind 3 nie było by co tak naprawde kontynuowac mozna by ewentuualnie rozwinąć pewnie kwestie fabularne.
Na angielskim forum też ktoś wspominał o czekaniu an Dragon Age... Ale czy to do cholery już nie wyszło?? Jestem pewien, że mój kolega miał oryginał tej gierki... Takie cosik, że się lata smoczkiem, ma się chyba 3 do wyboru, niszczy się różne gniazda i od czasu do czasu przylatuje Alladyn na latającym dywanie i daje jkaieś zadania... Mówimy o tym samym?? Bo mi to spokoju nie daje.
 
Gocek said:
Na angielskim forum też ktoś wspominał o czekaniu an Dragon Age... Ale czy to do cholery już nie wyszło?? Jestem pewien, że mój kolega miał oryginał tej gierki... Takie cosik, że się lata smoczkiem, ma się chyba 3 do wyboru, niszczy się różne gniazda i od czasu do czasu przylatuje Alladyn na latającym dywanie i daje jkaieś zadania... Mówimy o tym samym?? Bo mi to spokoju nie daje.
Nie. To oczym mowisz to The I of Dragon.
 
Dragon Age to nowy projekt Bioware'u, autorski swiat, autorski system rozwoju postai, autorskie rasy (choc zapewne wiele sie roznic od klasycznych nie beda) i jak to zapowiadaja swietny singiel plus jeszcze lepszy niz w NWN multi. Nowy silnik data premiery 2006 - zapewne przeloza na 2007 ale to juz ja tak sadze.
 
Gocek said:
Na angielskim forum też ktoś wspominał o czekaniu an Dragon Age... Ale czy to do cholery już nie wyszło?? Jestem pewien, że mój kolega miał oryginał tej gierki... Takie cosik, że się lata smoczkiem, ma się chyba 3 do wyboru, niszczy się różne gniazda i od czasu do czasu przylatuje Alladyn na latającym dywanie i daje jkaieś zadania... Mówimy o tym samym?? Bo mi to spokoju nie daje.
Draghmar juz odpowiedział. Ja tylko dodoam, że Dragon Age jesli wyjdzie to nie wczesniej niz pod koniec 2005 bądz na poczatku 2006.
 
Mam pytanie-czy ktoś wie jaka firma zabiera sie za BG3?Ja myśle, że bohaterem tej gry może być wychowanek/dziecko dziecka Bhaala. Chociaż mogłoby to kolidować ze złym zakończeniem sagi w ToB.
 
Walu de Rive said:
Mam pytanie-czy ktoś wie jaka firma zabiera sie za BG3?Ja myśle, że bohaterem tej gry może być wychowanek/dziecko dziecka Bhaala. Chociaż mogłoby to kolidować ze złym zakończeniem sagi w ToB.
Jak narazie nie wiadomo kto pracuje nad BG3.A jesli chodzi o fabule to ciezko powiedziec saga sie skonczyla w ToB, kontynuacja z mojej strony tego to poprostu chec zarobienia na tytule, no ale mam nadzieje ze tworcy mnie zaskocza.
 
Tak. Jak dla mnie to saga BG skończyła się na ToB'ie i nie ma sensu jej kontynuować. Dalsze części, to byłoby już jak Tomb Raidery, których wszyscy mają po uszy, bo stworzono je jedynie dla ciągnięcia forsy.Znaczy oprócz TR 1 i 2, no i może na siłę 3
 
Yellow said:
Tak. Jak dla mnie to saga BG skończyła się na ToB'ie i nie ma sensu jej kontynuować. Dalsze części, to byłoby już jak Tomb Raidery, których wszyscy mają po uszy, bo stworzono je jedynie dla ciągnięcia forsy.Znaczy oprócz TR 1 i 2, no i może na siłę 3
No niestety Atari chce nas poczestowac wlasnie czyms w tym rodzaju, pozostanie nazwa a grze do BG bedzie brakowalo BARDZO DUZO.
 
Yellow said:
BG: Dark Alliance? - ta strzelanka?
Wiesz CDP mial w planie pierwotnie zrobic konwersje BG DA na PC no ale dzieki Bogu tego nie zrobili i zajli sie Wiedzminem.
 
Ja nadal żałuje, ze nie mamy Torna. Co by nie powiedzeić nawet na teraz ta gra wygląda lepiej niz NWN.
 
Wracając do BG3-gdzieś (chyba w Clicku) czytałem, ze panowie z Czarnej Wyspy od początku traktowali Baldursa jako trylogię. A Throne of Bhall jako dopełnienie drugiego tomu i tym samym zakończenie sagi o dziecku Bhalla. Ale nie trylogii, wiec kto wie...
 
Top Bottom