Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe czas zacząć!

+
Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe czas zacząć!

Były lata oczekiwania, wiele zapowiedzi, rosnące nadzieje graczy. Już niedługo zaś premiera Wiedźmina stanie się faktem. Z tej okazji sklep gram.pl rozpoczyna dziś przyjmowanie zamówień przedpremierowych na najbardziej oczekiwaną polską grę w historii!Wiedźmin dostępny jest w zamówieniach przedpremierowych w jednej z dwóch wersji. W skład podstawowego wydania wchodzą: 1. DVD z grą Wiedźmin 2. Dysk bonusowy z materiałami Video, oraz innymi materiałami kolekcjonerskimi (tapety, arty itp.) 3. Soundtrack z gry Wiedźmin 4. Instrukcja do gry 5. Poradnik Gracza 6. Opowiadanie Andrzeja Sapkowskiego 7. Mapa świata gry oraz mapa Wyzimy 8. Tylko na gram.pl - dodatkowe etui oraz podwyższonej jakości instrukcja i poradnik!Ta wersja gry dostępna jest w cenie 99,90 PLN, zaś wykorzystując Wirtualne Pieniądze można ją zamówić już za 79,90 PLN!Kliknij aby zamówić grę Wiedźmin już od 79,90 PLN.Sklep gram.pl rozpoczyna dziś również przyjmowanie zamówień na unikatową, limitowaną Edycję Kolekcjonerską gry, dostępną w 2999 egzemplarzach. Poza elementami z edycji podstawowej zawiera ona: 1. Artbook - kolorowy na kredowym papierze, w twardej okładce, powyżej 150 stron 2. Bestiariusz - kolorowy na kredowym papierze, w twardej okładce, ok. 120 stron 3. Unikalny medalion wiedźmiński 4. Koszulka z logo gry Wiedźmin 5. Bitewna gra karciana Wiedźmin 6. Mapa dwustronna drukowana na specjalnym papierze 7. Płyty, zapakowane w pojedyncze pudełka, analogiczne jak w edycji podstawowejTo niezwykle bogate wydanie dostępne jest w cenie 199,90 PLN, z możliwością opłacenia wysyłki Wirtualnymi Pieniędzmi.Kliknij aby zamówić Edycję Kolekcjonerską gry Wiedźmin za 199,90 PLN z dostawą za wPLN.Ważne! Wszystkim zamawiającym Wiedźmina w pre-orderach, zarówno w wersji podstawowej jak i kolekcjonerskiej, gwarantujemy dostawę na 2 dni przed oficjalną premierą gry. Ci, którzy skorzystają z możliwości zamówienia przedpremierowego, zagrają więc w Wiedźmina jako pierwsi w Polsce!Jednocześnie CD Projekt bardzo przeprasza i prosi o cierpliwość osoby którym nie udało się od razu wejść i skorzystać z pre-ordera. Zainteresowanie grą przerosło najśmielsze oczekiwania i pomimo wcześniejszego specjalnego przygotowania serwerów pre-orderowych i wzmocnienia infrastruktury technologicznej, po 8 minutach od startu pre-ordera serwery nie wytrzymały przeciążenia i odmówiły posłuszeństwa.
 
Jeśli ktoś będzie pytał o największą atrakcję/ przygodę obecnych wakacji to dzień 27 czerwca (w godzinach 14-17) będzie figurował jako jedna z pierwszych rzeczy, której bym powiedział... Ale ostatecznie - Edycja Kolekcjonerska zamówiona - z numerkami nie ma się co palić, jednak cieszę się z samej zawartości EK, jak i tego, że jestem jednym z 2999 wyróżnionych ;)
 
Ja już mam w koszyku jedną EK, kłopot w tym, że nie mogę się do niego dostać... Wszystkie inne strony na gramie działają, tak samo sklep, a za cholerę nie wejdę do teraz dla mnie najważniejszej (**)
 
mam ten sam problem nie moge sie dostac do koszyka:p no ale wazne ze jestw koszyku ;] jutro rano se zamowie o 7.oo raczej bedzie wolne lacze
 
Wszyscy mają problem z koszykiem : ). Pewnie niedługo uruchomią. W sumie dzisiaj niezła zadyma. Kłopoty gram.pl przed chwilą tu na stronie z newsami. Los się uwziął na wiedźmina dzisiaj :)
 
ja mam tez problem z zamówieniem standardowej wersji, ale mi sie taam i tak nie spiesz
 
i znów pojawił się komunikat:Jesteśmy chwilowo niedostępni z powodu prac konserwacyjnych na naszych serwerach. Serwis będzie ponownie online w godzinach późniejszych.
 
No kicha z tym koszykiem, tak bym już zamówił EK...Ale nie jest aż tak źle... jeżeli do 19 zdążę zamówić będzie spoko.
 
Neku Neku edytuj :). A rzeczywiścieznowu wyskoczył mi ten komunikat. co tam się dzieje? Ja chcę się dostać tylko do mojego koszyka.
 
ja am pytanie a jak przy zamawianiu byłem juz prawie na samym końcu i juz wszystko było wporządku i miało być już koniec i wyskoczył ten komunikat: Jesteśmy chwilowo niedostępni z powodu prac konserwacyjnych na naszych serwerach. Serwis będzie ponownie online w godzinach późniejszych. to bedzie juz zamówione czy nie??
 
No cóż ja do koszyka już od dobrej godziny się dobijam bo za dużo sztuk wzięło i to o wiele może naprawią teraz
 
A ja wlasnie podjalem decyzje. Siedzialem od 14-18. Jestem niezle wk.... i dziekuje bardzo za wersje EK. Mialem postanowienie ja kupic ale juz mam to w d.... Stracilem tylko nerwy i nic poza tym ;/ W chwili obecnej nawet nie mam ochoty kupowac juz tej gierki - zniechecilem sie totalnie :/
 
Ja mam 2 sztuki EK w koszyku (moja i mojego kumpla). A jeszcze musze kupic zeton przesylkowy ;D.
 
Super, 4 godziny polowania i nic. I mam w "koszyku" 4 EK, choć kliknąłem raz, zamówić nie mogę choć byłem jednym z pierwszych, którzy zobaczyli że już można...
 
No cóż ja mam 5 sztuk w koszyku od ponad 2 h i nie mogę się dobić aby 4 wyrzucić więc mam nadzieje że naprawią koszyki i będę się mógł 4 pozbyć
 
No dobra wbiłem na koszyk i się zawiesił kiedy chciałem usunąć zaraz monitor przez okno poleci coś czuje ;D
 
Wiedźmin niszczy mi życie towarzyskie ;D Pierwsze co zrobiłem jak odprowadziłem dziewczynę to rzuciłem się zamówienie , a tam "przerwa techniczna"..................................... :'(
 
GRRRR!!! koszyk i jeszcze raz koszyk przynajmniej nie ja jeden mam problem i dzięki temu wiem że nie tylko u mnie coś nie gra. Jest niezła kiszka, mogą się tumaczyć że przerosło to ich najśmielsze oczekiwania ale i tak według mnie byli po prostu nieprzygotowani. wystrczyło policzyć wczorajsze komentarze do NEWSów na gram.pl żeby wiedzieć co się szykuje. :/
 
Top Bottom