Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe czas zacząć!

+
Onomatopeja said:
Ok mam pytanie bo nie za bardzo się orientuje czy wszystko dobrze zrobilem... tu jest link ze screenem http://img240.imageshack.us/img240/5195/beztytuuyu1.jpgczyli co? wszystko jest załatwione i mam tylko czekać na maila z potwierdzeniem na 5 dni przed wysłaniem paczki? ???
Tak, czekaj jeszcze 24H na twój numerek :D A potem tylko do września..
 
Onomatopeja---> Powinieneś wcisnąć zamów czy coś w tym rodzaju i powinnien pojawić ci się ekran z dużym numerem zamówienia na środku i wtedy możesz tylko czekać do premiery.
 
Onomatopeja said:
Ok mam pytanie bo nie za bardzo się orientuje czy wszystko dobrze zrobilem... tu jest link ze screenem http://img240.imageshack.us/img240/5195/beztytuuyu1.jpgczyli co? wszystko jest załatwione i mam tylko czekać na maila z potwierdzeniem na 5 dni przed wysłaniem paczki? ???
yyy no coż musiales cos zle zrobic, skad ci sie wziela kwota 15 zł za przesylke ? :-\ przeciez mozna miec darmowa urzywajac wPLN
 
Mam nieodpartą chęć poinformowania państwa, iż po wielogodzinnych próbach UDAŁO SIĘ!!!! Z góry chciałbym przeprosić za kilka niepotrzebnych słów napisanych wcześniej pod wpływą chwili. See you later!
 
GaJdAtOr said:
GaJdAtOr said:
Ok mam pytanie bo nie za bardzo się orientuje czy wszystko dobrze zrobilem... tu jest link ze screenem http://img240.imageshack.us/img240/5195/beztytuuyu1.jpgczyli co? wszystko jest załatwione i mam tylko czekać na maila z potwierdzeniem na 5 dni przed wysłaniem paczki? ???
yyy no coż musiales cos zle zrobic, skad ci sie wziela kwota 15 zł za przesylke ? :-\ przeciez mozna miec darmowa urzywajac wPLN
Czemu.. ja nie użyłem wPLN.. nie chciałem tracić na to czasu.. dycha w tą czy w tą..Dobra.. idę coś obejrzeć.. gratulacje dla posiadaczy EK i powodzenia reszcie - w szczególności żółwiowi, jak zamówisz to daj znać.. pozdrawiam
 
Taa, to jest jakas kpina. Ponoc CDP przygotowal sie do zwiekszonego ruchu? Dla mnie bzdura. Bo albo nagle po 8h wszyscy nagle zrezygnowali - bo nagle ten durny sklep zaczal chodzic, albo dopiero po 8h ktos laskawie zrobil cos, co powinien byl zrobic juz wczoraj.Tak czy siak niepowazne traktowanie klienta - w sumie powinienem (i inni ktorzy stracili caly dzien na to zamowienie) otrzymac jakies zadoscuczynienie od firmy - moj wolny czas jest praktycznie najwiekszym dobrem prywatnym, jakie posiadam!!! Najwyzszy czas, zeby pacany z marketingu to sobie w koncu uswiadomili!!!!
 
Dagon said:
powodzenia reszcie - w szczególności żółwiowi, jak zamówisz to daj znać..
Dołączam się szkoda nerwów i trochę więcej optymizmu ;)
Dagon said:
wydaje mi sie ze sklep.gram.pl, zaczął jakoś lepiej działać :D
Dziwne nie ? ;)Llordus---> A kto ci kazał tracić ten wolny czas może te "pacany" z marketingu ?
 
Pierwszy raz w życiu mnie serce zabolało. Może umrę, ładne odszkodowanie rodzice dostaną.
 
Llordus said:
Taa, to jest jakas kpina. Ponoc CDP przygotowal sie do zwiekszonego ruchu? Dla mnie bzdura. Bo albo nagle po 8h wszyscy nagle zrezygnowali - bo nagle ten durny sklep zaczal chodzic, albo dopiero po 8h ktos laskawie zrobil cos, co powinien byl zrobic juz wczoraj.Tak czy siak niepowazne traktowanie klienta - w sumie powinienem (i inni ktorzy stracili caly dzien na to zamowienie) otrzymac jakies zadoscuczynienie od firmy - moj wolny czas jest praktycznie najwiekszym dobrem prywatnym, jakie posiadam!!! Najwyzszy czas, zeby pacany z marketingu to sobie w koncu uswiadomili!!!!
Ludzie opanujcie sie, rany jak tak mozna najezdzac
 
NAreszcie zamówiłem swoją EK :). Jak to jest z tą tablicą numerków? wie ktoś? I powodzenia w męczeniu się :)
 
Oj ludziska, z ciężkim sercem czytam niektóre wasze wypowiedzi:) RED w żaden sposób nie był winien przeciążeniu serwerów gram.pl, bo po prostu nie ma z nimi nic wspólnego. Gram.pl znajduje sie piętro wyżej i żyje własnym życiem. Naturalnie nie przewidzieli zainteresowania, bo widocznie stwierdzili, ze nie będzie ono większe niż w przypadku takich tytułów, jak na przykład Heroes:) A było większe:) I wyobraźcie sobie parę tysięcy osób, co 5 sekund wysyłających do serwera nowe zapytanie. A serwer to tylko komputer, podatny na floodowanie niestety...pozdrawiam:)
 
Po tylu godzinach mój mózg ma problemy z rozumieniem czegokolwiek. Dzięki za wsparcie i sorki za zaśmiecanie forum bluzgami. Dalej próbuję...
 
Blooddragon said:
Oj ludziska, z ciężkim sercem czytam niektóre wasze wypowiedzi:) RED w żaden sposób nie był winien przeciążeniu serwerów gram.pl, bo po prostu nie ma z nimi nic wspólnego. Gram.pl znajduje sie piętro wyżej i żyje własnym życiem. Naturalnie nie przewidzieli zainteresowania, bo widocznie stwierdzili, ze nie będzie ono większe niż w przypadku takich tytułów, jak na przykład Heroes:) A było większe:) I wyobraźcie sobie parę tysięcy osób, co 5 sekund wysyłających do serwera nowe zapytanie. A serwer to tylko komputer, podatny na floodowanie niestety...pozdrawiam:)
A ja byłem cały czas dobrej myśli.....hehehehe ;) Joke
 
Toteż myślę, że nikt CDPRed nie obwinia :). Chodzi raczej o gram.pl, które raczej z CDP ( nie red) dużo ma wspólnego;). Myślę, że wjeżdżanie i mieszanie z błotem ludzi jest po prostu głupie i nieuczciwe względem tych, którzy się starali jakoś naprawić stronę internetową. Owszem, mam do nich żal, bo działanie strony by ło dalekie od ideału, ale trzeba się z tym pogodzić- serwer to tylko serwer. Nikt nie był przygotowany na taki szturm fanów i już, nie ma co wyzywać ludzi z gram.pl bo to teraz nic nie da.
 
Kurdę wszystko teraz dobrze działa, ale żetona straciłem... Mam im jeszcze płacić za dostawę po tym wszystkim? Nie dziękuję :(.
 
osobiście uważam, że nie było aż tak źle, ja kliknąłem po prostu link w aktualnościach i zamówiłem co chciałem, widocznie problemy mieli tylko Ci którzy przy tych przeciążeniach dodawali Witchera do koszyka..Pozdr.
 
Wie ktoś może kiedy ma być lista z nickami i numerkami EK przydzielonymi do każdego z nich? Nie jestem pewien czy się zmieściłem w tych 2999 egzemplarzach bo swoje EK zamówiłem dopiero teraz ;P
 
Top Bottom