Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe czas zacząć!

+
Żółw szczerze mówiąć trochę mi Ciebie szkoda..Proponuję Ci zrestartować kompa i spróbować na spokojnie bez syfu w pamięci przeglądarki..a tak szczerze to myślę że może ok połowa dopiero wyszła....3k to wiele...nie oszukujmy się ale nie każdy da 200 za grę...ja byłym dobrej myśli i jestem przekonany że jutro jeszcze EK będzie dostępna
 
Karzmu said:
Wie ktoś może kiedy ma być lista z nickami i numerkami EK przydzielonymi do każdego z nich? Nie jestem pewien czy się zmieściłem w tych 2999 egzemplarzach bo swoje EK zamówiłem dopiero teraz ;P
hehe na 100% sie zmieściłeś jeszcze ponad 1000 im pewnie został ;) tak myśle
 
I wyobraźcie sobie parę tysięcy osób, co 5 sekund wysyłających do serwera nowe zapytanie. A serwer to tylko komputer, podatny na floodowanie niestety...No wlasnie sobie wyobrazam. Normalny SERWER z normalnym LACZEM powinien to lyknac bez specjalnych problemow. Na pewno nie powinien praktycznie pasc na 8h.Ludzie opanujcie sie, rany jak tak mozna najezdzacNormalnie - nie podoba mi sie system obslugi, to go krytykuje. Moze ktos gdzies kiedys zrozumie, jak nalezy traktowac klientow w normalnym swiecie. Zwlaszcza takich, co to probuja zaplacic dwie stowki zamiast zwyklych osmiu dyszek. A jak na razie to widze obsluge, ktorej nie powstydzily by sie najgorsze sklepowe za czasow najglebszej komuny. Jesli Ci to odpowiada - ok, ale mi nie.Llordus---> A kto ci kazał tracić ten wolny czas może te "pacany" z marketingu ?Niemozliwosc zakupienia tego towaru gdziekolwiek indziej. Gdybym chcial kupic zwykla wersje, to bym to zrobil na ultima.pl - juz dzisiaj mozna bylo zamawiac w tej samej cenie, co na gram.pl z wykorzystaniem wpln. Niestety kolekcjonerska z tego co glosily newsy jest tylko na CDP, nie mialem wiec wyboru, zwlaszcza przy dosc mocno ograniczonej liczbie egzemplarzy. Zapewniam Cie, ze gdybym mial mozliwosc kupic to gdzies indziej, nawet za 250 ale w 5 minut, to nawet sekundy bym sie nie wahal. Rozumiesz teraz?
 
Llordus said:
.Ludzie opanujcie sie, rany jak tak mozna najezdzacNormalnie - nie podoba mi sie system obslugi, to go krytykuje. Moze ktos gdzies kiedys zrozumie, jak nalezy traktowac klientow w normalnym swiecie. Zwlaszcza takich, co to probuja zaplacic dwie stowki zamiast zwyklych osmiu dyszek. A jak na razie to widze obsluge, ktorej nie powstydzily by sie najgorsze sklepowe za czasow najglebszej komuny. Jesli Ci to odpowiada - ok, ale mi nie.?
A sobie krytykuj, tylko konstruktywnie i kulturalnie. tyle.
 
Llordus said:
I wyobraźcie sobie parę tysięcy osób, co 5 sekund wysyłających do serwera nowe zapytanie. A serwer to tylko komputer, podatny na floodowanie niestety...No wlasnie sobie wyobrazam. Normalny SERWER z normalnym LACZEM powinien to lyknac bez specjalnych problemow. Na pewno nie powinien praktycznie pasc na 8h.Ludzie opanujcie sie, rany jak tak mozna najezdzacNormalnie - nie podoba mi sie system obslugi, to go krytykuje. Moze ktos gdzies kiedys zrozumie, jak nalezy traktowac klientow w normalnym swiecie. Zwlaszcza takich, co to probuja zaplacic dwie stowki zamiast zwyklych osmiu dyszek. A jak na razie to widze obsluge, ktorej nie powstydzily by sie najgorsze sklepowe za czasow najglebszej komuny. Jesli Ci to odpowiada - ok, ale mi nie.Llordus---> A kto ci kazał tracić ten wolny czas może te "pacany" z marketingu ?Niemozliwosc zakupienia tego towaru gdziekolwiek indziej. Gdybym chcial kupic zwykla wersje, to bym to zrobil na ultima.pl - juz dzisiaj mozna bylo zamawiac w tej samej cenie, co na gram.pl z wykorzystaniem wpln. Niestety kolekcjonerska z tego co glosily newsy jest tylko na CDP, nie mialem wiec wyboru, zwlaszcza przy dosc mocno ograniczonej liczbie egzemplarzy. Zapewniam Cie, ze gdybym mial mozliwosc kupic to gdzies indziej, nawet za 250 ale w 5 minut, to nawet sekundy bym sie nie wahal. Rozumiesz teraz?
eeeeeeeeeeee......klient płaci, klient wymaga...hmmmm...dobre to hehehe ;)
 
Chciałbym serdecznie przeprosić wszystkich za moje dzisiejsze bluzgi, ciśnienia itp. itd.Myślę, że zdenerwowanie użytkowników, jest najlepszym dowodem, na to jak bardzo czekamy na tę grę i jak ważna jest dla nas.Redzi, przecież wiecie, że i tak was kochamy :-*
 
Matus --> a moze robie to niekulturalnie?Piechoo --> eeeeeeeeeeee......klient płaci, klient wymaga...hmmmm...dobre to heheheNie wiem czy wiesz, ale w normalnych krajach, gdzie o klienta sie zabiega i go szanuje, tak to wlasnie dziala. U nas moze kiedys zacznie, bo jak widac na razie jest jak jest.
 
Elwer said:
Chciałbym serdecznie przeprosić wszystkich za moje dzisiejsze bluzgi, ciśnienia itp. itd.Myślę, że zdenerwowanie użytkowników, jest najlepszym dowodem, na to jak bardzo czekamy na tę grę i jak ważna jest dla nas.Redzi, przecież wiecie, że i tak was kochamy :-*
Jawohl...Jesteśmy z Wami, ja też jednym tekstem przesadziłem...sorry bracia
 
Llordus said:
Matus --> a moze robie to niekulturalnie?Piechoo --> eeeeeeeeeeee......klient płaci, klient wymaga...hmmmm...dobre to heheheNie wiem czy wiesz, ale w normalnych krajach, gdzie o klienta sie zabiega i go szanuje, tak to wlasnie dziala. U nas moze kiedys zacznie, bo jak widac na razie jest jak jest.
Doskonale rozumiem, ale wg mnie to nie wszyscy są winni....zresztą chcesz to się kłóć...Pzdr
 
Llordus: niekulturalnie robili to inni, nie wiem czy też ty. Jeśłi nie to proszę o wybaczenie, nie zapamiętuję nicków, ale wypowiedzi.
 
Dobra założyłem nowe konto i się nareszcie udało. Trochę głupio bo musiałem jakieś stare konto email użyć, pełne spamu, ale niech będzie. Mam nadzieję że jak wrócę z wakacji nie dostanę wiadomości że się spóźniłem i nie dostanę EK :(.Btw dzięki dla tych co mi wybaczyli mój wybuch, przepraszam wszystkich, może poza tymi co zajmowali się dziś obsługą sklepu. Powinni cały dzień czytać takie posty za karę :/.
 
Aaye...Popieram Llordus'a w całości...200,00 PLN to nie jest koszt kajzerki w sklepie.Również gdybym mógł to kupić w 5 min za wyższą cenę to bym to zrobił bez namysłu...tu nie chodzi o pieniądze jako takie, ale o podejście do klienta potencjalnego, który chce te pieniądze włożyć do portfela producenta, dystrybutora itp...A te podejście było dla mnie amatorskie i tyle.Text, że gram.pl sądziło że zainteresowanie będzie mniejsze?No proszę...to ma być wytłumaczenie?Dla mnie żadne.CDPR chce wejść z kopem na rynek, promocje, informacje, PR itp...i nie potrafi przedstawić estymacji na zamówienia?A gram.pl nie potrafi tego zaakceptować?No dajcie spokój...Oczywiście jeśli CDPR przekazało takie info do gram.pl, a oni ich zignorowali to zwracam honor, ale jeśli nie ...to podtrzymuje moje powyższe zdanie.Aileen
 
O ktorej komus udalo sie zlozyc zamowienie najszybciej?Moje zamowienie to:Data złożenia: Śr, 27.06.2007 o godz. 16:48Pozatym mam wiele oczekiwan co do tej gierki, specjalnie dla niej kupilem nowe czesci do kompa czyli:pCI-E PALIT RADEON X1950PRO X1950 512MB 1.1ns DDR300ABIT AB9 PROGEIL DDR2 PC800 DUAL ULTRA 2x1GB CL4-4-4-12Core 2 Duo E4300Scythe NinjaPlus rev2Moglby ktos z RED sie wypowiedziec czy zagram godnie na max detali na tym konfigu czy mam cos dokupic bo chcialbym naprawde w pelni doswiadczyc naszej rodzimek produkcji :)Pozdrawiam
 
Przeprosiny niektórych osób dobrze że padły, no ale niestety smrodek został......To tak jakby dać komuś po twarzy a potem przepraszać, ale ślad i tak zostaje na jakiś czas....
 
Top Bottom