Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe czas zacząć!

+
Ja powiem tak: mocno się wkurzyłem na taką pracę serwera ale mi przeszło. Widzę, że niektórych jeszcze trzyma, widać nie mają swojej EK ;). Oczywiście był to błąd gram.pl, coś spartaczyli , i miejmy nadzieję, poprawią się przy następnych takich razach (chyba tylko "Wiedźmin 2" ;) ).
 
Powiem wam że mi się udało, ale to co stało się na gram.pl jest kompletnym olewaniem klienta. Zamawiałem grę od 15.30 do 22.07, to jest kpina. Pomimo tego, że mi się udało nie żałuję słow których używałem w poprzednich postach. Miałem was za kompetentny sklep, który poradzi sobie z czymś takim. Mój kuzyn zamówił sobie grę na Ultimie w minutę a ja walczyłem przez kilka godzin. pzdr, i lepiej żebyśmy się nie spotkali w ciemnym zaułku...
 
Gregmastergruda said:
Niemoge usunąć niepotrzebnych towarów z koszyka ! miał już ktoś taki problem !?
mi też tak się robiło...dopiero po 10 min. zabawy wkońcu kupiłem EK.....ufff, ciężko, ciężko, ale powinniśmy się cieszyc że na Witchera takie wzięcie (a raczej powinni twórcy :)). Hmmm, wie ktoś jak sprawdzić któro jest moje zamówienie??? Może to gdzieś w nr zamówienia jest ukryte?
 
Aranthar said:
Aranthar said:
Niemoge usunąć niepotrzebnych towarów z koszyka ! miał już ktoś taki problem !?
mi też tak się robiło...dopiero po 10 min. zabawy wkońcu kupiłem EK.....ufff, ciężko, ciężko, ale powinniśmy się cieszyc że na Witchera takie wzięcie (a raczej powinni twórcy :)). Hmmm, wie ktoś jak sprawdzić któro jest moje zamówienie??? Może to gdzieś w nr zamówienia jest ukryte?
Będzie w ciągu 24 godzin numerek twego EK
 
Stoper said:
PCI-E PALIT RADEON X1950PRO X1950 512MB 1.1ns DDR300ABIT AB9 PROGEIL DDR2 PC800 DUAL ULTRA 2x1GB CL4-4-4-12Core 2 Duo E4300Scythe NinjaPlus rev2Moglby ktos z RED sie wypowiedziec
Nie jestem z RED ;) no ale nie widzę problemu...ja mam gf8600GT i podobny konfig i spokojna jestem - pójdzie na max bo inaczej gry sobie nie wyobrażam. Czemu Palita wziałeś? To niezbyt dobra firma....no i Radeon....wiesz REDzi współpracują z nvidia przy wieśku....no ale to duży problem nie powinien być...Matus: zapomniałeś o dodatkach do wiedźmina :D
 
Iwona said:
Przeprosiny niektórych osób dobrze że padły, no ale niestety smrodek został......To tak jakby dać komuś po twarzy a potem przepraszać, ale ślad i tak zostaje na jakiś czas....
Zdaję sobie z tego sprawę, ale czy bezzasadnie? Kwestia mocno dyskusyjna. Osobiście będę się starał zatrzeć złe wrażenie. Obiecuję być użytkownikiem idealnym 8)
 
This is MadneS!!! NO THIS IS GRAM.PL sławny dialog z filmu 300, który pasuje do tej sytacjii. Mam pytanie gdzie jest ten numerek mojej edycjii kolekcjonerskiej? miała być jakaś lista czy coś?
 
Jak każdy miałem problem z zamówieniem i koszykiem (co dziwne pod Firefox'em), gdy w końcu się dodał Wiedźmak do koszyka, okazało się że jest 5 kopii. Nie dało się usunąć, ale w akcie desperacji wszedłem na sklep przez Operę i po lekkim przymulaniu zamówiłem sobie EK.
 
To tak jakby dać komuś po twarzy a potem przepraszać, ale ślad i tak zostaje na jakiś czas....
Nie czuje się winny, ale nie zdziwię się jeśli dostanę bana. Może nie powinienem tych rzeczy pisać publicznie tylko bezpośrednio na maila gram.pl... Konkludując nie miałem na celu urażenie zwykłych czytelników, czy redów (nawet jeśli to może napisałem), ale ludzi odpowiedzialnych za ten bajzel. Więc nie czuj się jakbym ci dał po twarzy. Czekałem na ek długo i ciężko by mi było obejść się ze smakiem. Najgorsze jest to że jutro wczesnym rankiem wyjeżdżam i byłem poirytowany tym że muszę dzisiaj męczyć się z tą stroną.
 
Jest wkońcu udało mi się złożyć zamówienie! Coś dużo osób musiało zamawiać bo przez pół dnia nie chciała mi włączyć się strona z zawartością mojego kosza i nie mogłem potwierdzić złożenia zamówienia.
 
Elwer: Podstawy były, ale nie do chamstwa. :) Dodatki do wiedźmina... mhm... można zamówić EK dodatków?
 
Elwer said:
Zdaję sobie z tego sprawę, ale czy bezzasadnie? Kwestia mocno dyskusyjna. Osobiście będę się starał zatrzeć złe wrażenie. Obiecuję być użytkownikiem idealnym 8)
Trzymam za słowo, tylko pamiętaj, że IDEAŁÓW NIE MA! Co nie znaczy, że nie należy do nich dążyć.... ;DZolw: przyjmuję do wiadomości
 
co do numerków, to starczy tylko znaleźć tego kto ma najniższy numer zamówienia i na tej podstawie obliczyć swój numer. jestem wręcz pewien, że nikt w tym czasie nie zamawiał niczego innego, więc numerki będą dot. tylko wiedźminaEDIT: chyba jednak nie bardzo, zapomniałem, że niektórzy kupowali wtedy wersję podstawową.. ale lipa, a już myślałem, że coś genialnego wymyśliłem. cóż możę następnym razem mi się uda...
 
Piechoo said:
Piechoo said:
(...)Hmmm, wie ktoś jak sprawdzić któro jest moje zamówienie??? Może to gdzieś w nr zamówienia jest ukryte?
Będzie w ciągu 24 godzin numerek twego EK
A ktoś się orientuje gdzie będzie? Na gram.pl, w sklepie gram.pl czy na głównej stronie thewitcher?
 
Matus said:
Podstawy były, ale nie do chamstwa. :) Dodatki do wiedźmina... mhm... można zamówić EK dodatków?
Dobra chłopaki myślę, że czas zakończyć temat przeprosin. Nikt tego świadomie nie chciał(Tylko chwila irytacji). Każdy się jakoś na swój sposób wkurzył napisał to, czy też nie. Ci co napisali przeprosili i basta.Co do twojej wypowiedzi Iwona to nie zgodzę się bo po 1 primo to nie pretensje do jednej osoby tylko do gram.pl były lub do CDPRED2 ultimo ide spać.....;)Pzdr Ps; Stitich tego jeszcze nie wiemy ale pewnie będzie info na głównej stronie gram.pl
 
Były problemy? No cóż, i tak mam za słabego kompa. Ale i tak kiedyś będę miał Wiedźmina. Jak niektórzy forumowicze ładnie piszą "od znajomych"...
 
Piechoo said:
Dobra chłopaki myślę, że czas zakończyć temat przeprosin. Nikt tego świadomie nie chciał(Tylko chwila irytacji). Każdy się jakoś na swój sposób wkurzył napisał to, czy też nie. Ci co napisali przeprosili i basta.Co do twojej wypowiedzi Iwona to nie zgodzę się bo po 1 primo to nie pretensje do jednej osoby tylko do gram.pl były lub do CDPRED2 ultimo ide spać.....;)
1.Tez proponuję zakończyć. Mnie przepraszać nie trzeba, choć poirytowało mnie pewne słownictwo...ale dość. ;)2.Świadomie, świadomie. Chyba mi nie powiesz, że zdrowy dorosły człowiek jest nieświadomy tego co mówi? Chyba że jednostki chore tu mamy, albo dzieci....3. Pretensje pretensjami, kultura osobista...no właśnie. Z mojej strony koniec tematu... Pozdrawiam
 
Udało mi się zamówić EK Wiedźmina ale od godziny 17:09 tak jak złożyłem zamówienie padły serwery gram.pl;/ Ciekawe ile jeszcze zostało egzemplarzy Edycji Kolekcjonerskiej :D
 
mam problem bo w koszyku mam dwie EK i nie wiem jak mam odjąć ??Pomóżcie jeśli wiecie??UDAŁO SIĘ ;D ;D ;D MAM zamówienie złożyłem i uffff YES YES YES :D :D :D
 
Top Bottom