Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe od środy!

+
Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe od środy!

Jak zostało ujawnione w minionym tygodniu, w skład podstawowego wydania Wiedźmina wejdą:
  • DVD z grą Wiedźmin
  • Dysk bonusowy z materiałami Video, oraz innymi materiałami kolekcjonerskimi (tapety, arty itp.)
  • Soundtrack z gry Wiedźmin
  • Instrukcja do gry
  • Poradnik Gracza
  • Opowiadanie Andrzeja Sapkowskiego
  • Mapa świata gry oraz mapa Wyzimy
  • Tylko na gram.pl - dodatkowe etui oraz podwyższonej jakości instrukcja i poradnik!
Wersja standardowa gram.plPonadto, wyłącznie w limitowanej Edycji Kolekcjonerskiej, znajdą się:
  • Artbook - kolorowy na kredowym papierze, w twardej okładce, powyżej 150 stron
  • Bestiariusz - kolorowy na kredowym papierze, w twardej okładce, ok. 120 stron
  • Unikalny medalion wiedźmiński
  • Koszulka z logo gry Wiedźmin
  • Bitewna gra karciana Wiedźmin
  • Mapa dwustronna drukowana na specjalnym papierze
Edycja kolekcjonerskaNa oba wydania już od najbliższej środy, około godziny 15, będzie można składać zamówienia, zapewniając sobie otrzymanie jednego z dostępnych egzemplarzy. Szczegółowe informacje dotyczące zamówieńznaleźć można pod tym adresem
 
A więc od środy. A liczyłem na dzisiejszy dzień (żart) :)Fajne etui, ale ja i tak celuje w EK.
 
Gorst said:
Tylko przydałyby się jeszcze wymagania bo nie chciałbym kupować w ciemno.
Wymagania, jak i cena będzie podana, kiedy ruszą pre-ordery, czyli w tę środę.
 
link oczywiście jeszcze nie działa, bo ruszy od środy, ale Wy dziwni jesteście (sorka jeśli się ktoś obrazi)...a tak wogule to spodziewałem się kiedy indziej tego jakże ważnego wydarzenia. Myślałem o połowie sierpnia ale teraz się cieszę jeszcze bardziej, bo już w środę zamówię mój egzemplarz EK
 
No tak.. ja będę czytał o wymaganiach, a potem sie okaże, że w tym czasie wyszła cała EK.. super :p, wolałbym rzecz jasna poznać wymagania wcześniej.. chociażby we wtorek :).
 
ja tam bym wolał wiedzieć zamiast wymagań, o której godzinie ruszą te pre ordery, bo na pewno nie będzie to 8 rano, ale też nie 18. Mówiono o godzinie popołudniowej, żeby wszyscy mieli szansę zamówić, ale może CDPR zdradzi nam tą tajemnicę?
 
Karesh said:
ja tam bym wolał wiedzieć zamiast wymagań, o której godzinie ruszą te pre ordery, bo na pewno nie będzie to 8 rano, ale też nie 18. Mówiono o godzinie popołudniowej, żeby wszyscy mieli szansę zamówić, ale może CDPR zdradzi nam tą tajemnicę?
Czytaj, kurna, ze zrozumieniem, to będziesz wiedzieć wszystko."Oprócz ceny i wymagań oficjalnych..." - odnosnie tego, to dowiemy się juz we wrześniu!
 
No nareszcie. Trzeba se teraz zaklepać kompa na ok 15, i modlić się, żeby nie wyłączyli prądu.
 
Fajnie by był jak wymagania podali by wcześniej, bo nie wiem jeszcze jaki komputer do tego kupić, a w ciemno tez za bardzo nie chce kupować,.
 
Czyli mamy rozumieć, że zarówno pudło "ogólne" jak i opakowanie na płyty DVD się już nie zmieni? :/.Może jakaś zniżka dla tych, co kupią w środę? :DMiszczuskc, jak znam życie, to EK będzie dostępna jeszcze do końca tygodnia a nawet dłużej...
 
Top Bottom