Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe od środy!

+
Czasem koszyk działa... Trzeba często odświeżać.Mnie udało się złożyć zamówienie jakieś 9 minut temu... po 5 h czekania. We wrześniu się okaże czy warto. Generalnie jeśli gra będzie lipna to przynajmniej zostaną fajne gadżety do podziwiania.
 
Nareszcie... próbowałem zrealizować to zamówienie od 15. Używajcie firefoxa. Będe miał co dzieciom opowiadać, jak to się kiedyś walczyło o wiedźmina. O ile oczywiście sama gra pozostanie w pamięci potomnych:>
 
udało sie złożyć zamówienie, ale nei wiem czemu mam liczony koszt przesyłki, choć miałem wystarczahjącą ilość wPLN
 
A ja się już raz dostałem do koszyka. Ale jako że miałem 2 EK, to dałem, żeby przeliczył na jedną. Zgadnijcie co? Tak, w tym momencie mnie wykopało i przez kolejną godzinę nie mogę znów wejść do koszyka. dodatkowo nie zredukowało mi do jednego EK...
 
Gwyn-> mam to samo... zredukowałem do jednej, ale nie dość ze mnie wywaliło, to jak mi sie udało znowu wejsc, to dalej były dwa... znowu przeliczyłem i znowu nie moge sie dostac...
 
Nie zmieniajcie na 1 egz. i nie przeliczajcie - zmieńcie i od razu zamówcie. Wtedy nie powinno się zawiesić, chociaż niespodzianki niestety sie zdarzają. To że macie napisane na dole cene np. 2 nic nie zmienia, bo jesli wpiszecie pojedynczy egz. to wam ladnie zamowi ten jeden wlasnie
 
Gwindor said:
Gwyn-> mam to samo... zredukowałem do jednej, ale nie dość ze mnie wywaliło, to jak mi sie udało znowu wejsc, to dalej były dwa... znowu przeliczyłem i znowu nie moge sie dostac...
Mi się udało zredukować po kilku próbach. Kupiłem nawet żeton, wypełniłem zamówienie i... Service Unavailable Wcięło żeton, zżarło wPLN, i nie przyjęło zamówienia... Żadnego mejla, nic... Próbowałem kupować żetony bo w sklepie jest napisane, że mam 10 wPLN, ale jak chce kupić, jest napisane: 0 wPLN.Około godziny 23 założyłem nowe konto, zamówiłem wiedźmina EK.
 
nVidia Quadro 350M 256MB dedykowanej, 2GB RAM, Core2 Duo 2GHz? Proc i pamięć OK, ale nie mam pewności co do karty...Pozdrawiam,K.
 
zróbcie coś z tym spamem, ile razy można czytać: pójdzie mi?, mam dobrą kartę?ps. jest temat o sprzęcie..nie trzeba zadawać takich pytań w aktualnościach..
 
Top Bottom