Jobs Support Register

Wiedźmin zapoluje na potwory w grze Monster Hunter: World!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED
#1


Razem z Capcom mamy przyjemność ogłosić współpracę, na którą wszyscy czekali: w Monster Hunter: World już wkrótce pojawi się zawartość inspirowana grą Wiedźmin 3: Dziki Gon!Dodatkowa zawartość oferować będzie rozgrywkę łączącą mechaniki znane z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon oraz systemy Monster Hunter: World. Wcielając się w postać Geralta z Rivii, gracze wezmą udział w serii fabularnych zadań.

Dodatkowa zawartość Monster Hunter: World inspirowana grą Wiedźmin 3: Dziki Gon ukaże się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One na początku 2019 roku. Wydana zostanie w formie darmowej aktualizacji do gry. Na PC aktualizacja ukaże się w późniejszym terminie.
 

HuntMocy

Moderator
#3
Byście się zabrali za jakiś dodatek do W3 a nie Gwint czy takie gościnne występy .....
Nawet sobie nie zdajesz sprawy z tego jak takie gościnne występy wpływają pozytywnie na reklamę marki. Wiedźmin jest już tak dużą serią, że inne firmy chcą nawiązać współpracę i to jest świetna wiadomość. Najpierw Geralt trafił do Soulcalibura, a teraz do Monster Huntera. Nic tylko pogratulować :)
 

Sylvin

User
#5
Kto by kiedyś pomyślał, że przyjdą takie czasy, że Geralt będzie rozchwytywany na rzecz innych gier...
A pomyśleć, że kiedyś sprzedaż gadżetów wiedźmińskich była dla mnie tylko marzeniem :D
 
Last edited:
#6
Już wkrótce wiedźmin Geralt w co piątej kinder niespodzia...
- Spokojnie Andrzeju, odłóż te widły, nie denerwuj się.

W sumie to nie mam nic przeciwko, Monster Hunter jest na mojej liście do ogrania kiedyś tam, za lat 120, jak już zredukuję nieco gigantyczną kupkę wstydu. Przynajmniej nie będzie problemu z kreacją postaci, oczywiście o ile Gerwant będzie grywalny.
Jest tylko jeden problem, białowłosy niby to się wycofał, rzekomo wygrzewa stare kości w Toussaint, a tu wbija raz do Soul Calibura i zaraz potem do MH. Ewidentnie ciągnie wilka do lasu, zajęcia nie ma bidulka i tęskno mu na szlak.
Nie żebym coś sugerował, ale chyba pora na jakiś dodatek do W3. Tak na przystawkę, następnie danie głowne, czyli pełnoprawna czwarta odsłona cyklu. Z Geraltem w roli głównej oczywiście i tak na tej emeryturze usiedzieć nie może, to po co go tym męczyć?
 

HuntMocy

Moderator
#7
Jest tylko jeden problem, białowłosy niby to się wycofał, rzekomo wygrzewa stare kości w Toussaint, a tu wbija raz do Soul Calibura i zaraz potem do MH.
No bo się wygrzewa. Te gościnne występy zaliczył w trakcie fabuły Dzikiego Gonu skacząc przez portale ;)
 

Sylvin

User
#8
Geralt powinien jeszcze trafić do Aperture Science. Tam od razu by się zaprzyjaźnił z portalami i nie miałby
więcej z nimi problemu ;)
 

Wroobelek

User
#9
Nie mogę się doczekać CP2077. Nie, nie jestem fanem świata wykreowanego przez Mike'a Pondsmitha, nigdy nie miałem z nim przyjemności. Powód jest prozaiczny - jest szansa, że po CP2077 powrócą do Wiedźmina...
Oczywiście CP2077 również kupię w preorderze bo to będzie kawał dobrego rolpleja, jednak klimaty nie do końca moje.
 

hertores

User
#10
Nie mogę się doczekać CP2077. Nie, nie jestem fanem świata wykreowanego przez Mike'a Pondsmitha, nigdy nie miałem z nim przyjemności. Powód jest prozaiczny - jest szansa, że po CP2077 powrócą do Wiedźmina...
Oczywiście CP2077 również kupię w preorderze bo to będzie kawał dobrego rolpleja, jednak klimaty nie do końca moje.
Ja czekam na możliwość preorderu kolekcjonerki....Oby tylko cena nie była wygórowana chociaż wszystko drożeje...Cena kolekcjonerki Wieśka 3 była ok w stosunku do zawartości ;)
A co do tematu...Cieszę się, że kolejna gra skorzysta z naszego Geralta nie tracąc immersji przy tym :D Ach te portale...nie wiadomo gdzie cię przeniosą xD
 

Blasser45

User
#11
Tak się na tym wszystkim znam, jak jeden adwokat na literaturze fantasy ("Czytał pan Tolkiena?" "Nie interesują mnie te nowoczesne wampiry"). Porządna kampania RTS, dobry RPG z ciekawą historią (dopiero niedawno zakupiłem trylogię Mass Effect i póki co czeka), a reszta mnie przerasta. Powiem krótko: trzymam kciuki za powodzenie projektu. Niech CDP zarobi jak najwięcej, a potem uszczęśliwi nas kolejnym własnym autorskim dziełem!