SOLVED Wiedźmin3 nie włącza się

+
Wiedźmin3 nie włącza się

Witam.
Mam taki problem z grą, że po aktualizacji 1.31 gra nie chce się uruchomić.
w programie GOG Galaxy klikam graj, synchronizuje zapisy po czym nic się nie dzieje a przycick graj znow jest do wciśnięcia (powinien być taki wcisniety), a gra się nie uruchamia.;/
Na początku pomagało "sprawdz/napraw" (za każdym razem jak chciałem odpalić wiedzmina musialem to robic) i gra odpalała jeden raz, później znow musiałem to robic (a trochę to trwa). Niestety przestało to pomagać i gra się nie włącza:(
Posiadam wersję pudełkowa wiedzmina edycji gry roku.

Mój komputer:
Win10
Intel core i5 7200U
8GB Ram
nVidia Geforce 940MX

Błagam o pomoc, muszę znaleźć Ciri!
 
widzę, że na oficjalnej stronie CDP red wsparcie techniczne na najwyższym poziomie... Zgroza wydać prawie 150zł na grę i nie móc się nią pocieszyć.
 
nie, pisałem tylko tutaj, w internecie nie mogłem znaleźć nic co by mi pomogło...

Linki które podałeś nie są pomocne.Czasami pomaga tylko kiedy w aplikacji GOG kliknę Wither3/więcej/zarządzaj instalacją/sprawdź napraw - wtedy gra się włącza ale tylko raz, a potem muszę znów powtarzać tę czynność i to nie zawsze działa, nieraz robię naprawę 2 razy a wtedy to już Geralt odpala, lecz ta czynność trwa nieraz ok 20 min, więc jest to dość męczoąco denerwujące.

Co robić?
 
No Title

Jedyny plik exe znajduje się w katalogu:
E:\gry\GOG Games\The Witcher 3 Wild Hunt GOTY\bin\x64\wither3.exe
gdy go odpalam wyskakuje błąd jak na obrazku...
 

Attachments

  • photo170651.jpg
    photo170651.jpg
    87 KB · Views: 1,245
Spróbuj może zrobić reinstalkę GOG Galaxy...Gdzieś czytałem, że komuś to pomogło.
 
Gry nie powinny się usunąć bo to tylko platforma dzięki której np możesz synchronizować zapisy no ale ręki nie dam...
 
Miałem problem z działaniem Galaxy: nie aktualizował mi się Gwint, a w końcu znikły mi Wiedźminy (choć były zainstalowane). Zgłosiłem sprawę do supportu i uzyskałem poradę, która natychmiast rozwiązała mój problem:

Cześć,

Dziękujemy za wiadomość.

Proszę zrób ponownie clean install GOG Galaxy.

Najpierw odinstaluj GOG Galaxy, korzystając z pliku unins000.exe znajdującego się w folderze GOG Galaxy (standarodowo: C:\Program Files (x86)\GOG Galaxy).

Przejdź do C:\ProgramData\GOG.com, i usuń foldery:

C:\ProgramData\GOG.com
C:\Users\All Users\GOG.com
C:\Users\*username*\AppData\Local\GOG.com\Galaxy\Configuration

gdzie *username* powinien być nazwą Twojego Konta Windows.

Upewnij się, że wszystkie ukryte pliki są widoczne.

Następnie zainstaluj najnowszą wersję GOG Galaxy z naszej strony http://www.gog.com/galaxy, rozpocznij instalację jako administrator i zainstaluj w docelowym folderze.
Następnie zainstaluj grę Gwint korzystając ze strony http://www.playgwent.com

Na koniec włącz GOG Galaxy jako administrator i zaloguj się na swoje konto. Zainstalowane gry mogą nie zostać wykryte automatycznie, ale możesz je z łatwością dodać klikając w opcję "SCANE AND IMPORT FOLDERS", do której uzyskasz dostęp po kliknięciu w logo GOG.COM w lewym górnym rogu.

Proszę daj mi znać, czy to pomogło w rozwiązaniu problemu.
Best regards,
chandra
GOG.com Support
 
Last edited:
Wroobelek, zastosowałem się do twoich poleceń i wygląda na to że problem znikł, gra póki co się włącza i mam nadzieję że już tak pozostanie.:)
Wielkie propsy dla Wroobelek i pozdrawiam wszystkich co się zainteresowali i chcieli pomóc:p
 
Wznawiam temat. niestety...
Problem wrócił, przeinstalowanie GOG pomogło tylko na krótki czas. Coś mam przeczucie, że na tym forum nie rozwiążemy tego problemu...
Gdzie jeszcze mogę napisać? Ewentualnie do jakiegoś oficjalnego suportu CDPred?
Pozdro.
 
kolekmaster;n9584971 said:
Wznawiam temat. niestety...
Problem wrócił, przeinstalowanie GOG pomogło tylko na krótki czas. Coś mam przeczucie, że na tym forum nie rozwiążemy tego problemu...
Gdzie jeszcze mogę napisać? Ewentualnie do jakiegoś oficjalnego suportu CDPred?
Pozdro.

Najlepiej to chyba do supportu GOG-a lub CDPR.
 
Wina GOG po ostatnich aktualizacjach GOG ostatnio miałem, że gry nie znane niby naprawiło teraz po aktualizacji na GOG 1.2.26 kompletnie żadna gra nie działa i naprawiało niby i nic nadal nie działa tak po naprawiało ,że nawet z folderu nie idzie idzie odpalić nie wiem co tam za pliki wrzuciło. Ja nie mam zamiaru każdej gry instalować z osobna kolejny raz to jest normalnie parodia jakaś kpina.
 
Tak dla potomności napiszę moje rozwiązanie problemu nie uruchamiającej się gry. U mnie pomogło przywrócenie wcześniejszej wersji sterowników zintegrowanej karty graficznej (posiadam laptopa Lenovo Y580 z optimus Intel HD 4000 + GF GTX 660M).
 
Top Bottom