Wiedźmińska impreza Halloweenowa.

+
Z pewnością nie przebrałabym się za Geralta - za mało zarostu
Ani za strzygę - za mało zębów XD
A na utopca mam za krótkie palce i za małe oczy :p

Zostaje mi tylko czarodziejka po przejściach - jak coś, powiem, że zaklęcie wyrównywania grzywki wymknęło mi się spod kontroli.

@down: Super, tylko skąd tam idole dwunastolatek? Czy my tu nie mamy czasem pegi 18? oO'
 
bassiunia said:
A na utopca mam za krótkie palce i za małe oczy :p
E tam. Od czego charakteryzacja? :p Nikt nie rodzi się utopcem. Trzeba się postarać. ;)

EDIT: Bella Swan na prowadzeniu - niespodziewanie?
 
Mój kostium Regisa kosztował mnie 30 zł. Jestem ciekaw, komu mającemu podobny budżet uda się uzyskać równie dobry efekt.
:D Większość osób pytała się za kogo jestem przebrany. ;) Myślę, że dzięki mnie wzrosła świadomość istnienia Wiedźmina w społeczeństwie.

Niestety, na imprezie nie było nikogo przebranego za postać ze "Zmierzchu". Więc nie było na kogo wylać sztucznej krwi. :(
 
Mój kostium Regisa kosztował mnie 30 zł. Jestem ciekaw, komu mającemu podobny budżet uda się uzyskać równie dobry efekt. :D
Dziwne, nie wyglądasz jak poborca podatkowy. ;) Jak rozumiem, to była impreza suto zakrapiana... krwią? ;) Nie latałeś aby po pijanemu? ;)
 
Podsumowując ankietę, zwycięzcą został Gerald - 6 głosów. Może ktoś wrzuci zdjęcie ze swoim kostiumem?
Kolejne miejsce, wszyscy z 3 głosami, uzyskali: Utopiec, Jaskier, Iorweth, Szop i Regis.

Niespodziewanym przegranym rankingu okazał się Jacob Black! Nikt na niego nie zagłosował! No co jest, gdzie się podziały prawdziwe wilkołaki?
 
Top Bottom