Wiedźmińska Kartka Świąteczna

+
Wiedźmińska Kartka Świąteczna

Co prawda za oknem nie ma jeszcze śniegu, ale wszędzie da się już wyczuć nastrój zbliżających się świat. Z tej okazji, jak co roku, przygotowaliśmy dla Was specjalną, okolicznościową kartkę! W ciągu kilku najbliższych godzin znajdziecie ją w swojej skrzynce mailowej.Dla tych, którzy są niecierpliwi i chcieliby zobaczyć ją już teraz, przygotowaliśmy specjalną stronę – znajdziecie ją pod adresem http://holiday.thewitcher.com . Dzięki niej możecie też wysłać swoje własne życzenia, do kogo tylko chcecie - do swoich znajomych, rodziny, przyjaciół, czy też do seksownej sąsiadki, która mieszka obok. Życzenia nie dostarczy nikt inny, jak Geralt we własnej osobie !Nie przegapcie okazji do sprawienia komuś odrobiny radości, w końcu od tego są święta, czyż nie ? :)
 

Vattier

CD PROJEKT RED
Ciekawe, co śpiewają :DWesołych świąt, przyjaciele forumowicze :witchmas: Życzę wam dużo szczęścia, orenów, dobrej zabawy i Wiedźmina 2 :D Red'om życzę, aby z nagród mogli uszyć wielki obrus, dla całego wiedźmińskiego Community na następne święta :witchmas:
 
Do utopca przyszli z siekierami i nożami, a przecież podobno w Wigilię gada ludzkim głosem :). Dołączam się do życzeń, niech Wam Gwiazdka nie zagaśnie. :)
 
Bardzo dziękuję za karteczkę :witchmas: Również życzę tu wszystkim wesołych świąt i super udanego sylwestra. Ps. Kiedy klikam by dowiedziec się coś o świątecznej przygodzie IFRITU to przełącza mnie do kartki świątecznej ???
 
Ech, śnieg już jest :) Przynajmniej w Łodzi. Dzięki za super kartkę ;DPozdrowienia dla wszystkich.
 
Fajna kartka i jej zawartość, ankieta też super. Widać po niej prawdziwą polską gościnność ;D
 
Wesooołych Świąąąt Hoł Hoł Hoł... jak to mawia pan w czerwonym kubraczku z workiem na plecach. A kartka boska ;D
 
No niestety na "materialną" kartkę załapałem się tylko jedną, ale za to nadal mnie śmieszy :D ("Ta z cytatem "Last Christmas..." :D) Ta kartka też bardzo fajna. dziękuję za życzenia i też życzę wszystkim wszystkiego naj. :)
 
Dzięki za życzenie i sam dokładam sie do nich: Życzę wszystkim wesołych, spokojnych i w ogóle świetnych Świąt. :witchmas:
 
Fajna kartka, podoba mi się, jest lepsza, niż w ubiegłym roku. Nie wiem na co wy zagłosowaliście, ale ja dałem znak Aard - poprostu nie mogłem się powstrzymać. Kolędników co prawda nie lubię, ale do takich mam sentyment. Dołączam się do życzeń - wesołych świąt wszystkim wiedźminom, forumowiczom, moderatorom i REDom, no i oczywiście powodzenia na Szlaku :witchmas:.
 
Top Bottom