Wiedźmińska Kartka Świąteczna

+
Uśmiałem się kartka wspaniała. Czemu do mnie nie przychodzą tacy kolędnicy, na pewno przywitałbym ich wódeczką i ogóreczkiem ;) . Również życzę wszystkim wesołych i udanych świąt :witchmas:.
 
jakieś obiekcje przeciw wywołaniu tej kartki u fotografa? ;-) Świetnie by się sprawiła na święta ;) Z racji tego, że życzenia "Wszystkiego najlepszego" nieczęsto się spełniają, życzę wszystkim mnóstwa wódki i pięknych kobiet ;)
 
No to ja też podziękuję (no bo kurde, nima co robić...) i życzę wam wszystkim Wesołego Jajka :witchmas:No nie, mam co porozsyłać, zamiast jakimiś kiepskimi kartkami z onetu znajomych i rodzinę częstować (z zresztą i tak dam zarobić Polskiej Poczcie ;) )to się wyśle rarytas ... może będą pamiętali o wódeczce i ogóreczku? Bo coś mi się zdaje, że już mi karp obrzydł :pPS. Czy wy też macie nerwicę przed świętami? Jak jeszcze raz usłyszę Mery Christmas czy jak to tam leciało, albo inną kolędę śpierwaną przy każdej okazji to nie zdzierżę i ... i zaśpiewam razem z nimi ("Jeśli nie możesz czegoś pokonać, to się dołącz" czy jak to tam leciało)
 
Ale super kartka, dziękujemy Redzi!! ;) Ja bym Geralta i bande poczęstował wódeczką z ogórkiem lub mięskiem z wiverny. I pogadalibyśmy sobie o pięknych dziewczynach :D
 
Kartka super! :) Ja życzę wszystkim zdrowych spokojnych świąt. I chodź w tych czasach Boże narodzenie w tych czasach, kojarzy się bardziej z eventami w MMORPG i promocjami na myszki do kompa mimo to życzę byście poczuli chodź trochę te świąteczną atmosferę (ja będę miał z tym duże problemy). Szczególne życzenia składam undomiel9, Iwonie i Blackberry oraz całej ekipie z działu Sapkowskiego.
 
wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku życzy wam wszystkim buda24P.S kartka w połączeniu z ankietą przezabawna
 
Wesołych Świąt! Wszystkiego najlepszego i żeby wam dużo śniegu spadło!PS: Last Xmes... dostałem karteczkę do domu cudowną... (teraz chyba za dużo fanów i kasy szkoda na nich... no ale cóż...) a karteczka ładna chodź wiadomo nie to samo co materialna:)
 
Swietna kartka,dla takich kolędników to jedynie wódeczka i ogórki.Pozostaje mi zyczyc wszystkim wiedzminom kotletów w wyverny,utopca w occie no i milusiej czarodziejki pod choinką.Wesolych Świąt!
 
Świetna ta kartka. Już ją wysłałem paru osobom, może mnie nie wezmą za wariata że im coś takiego wysyłam ;DNo i chciałem życzyć wszystkim Wesołych Świąt :witchmas:
 
Super kartka :) bardzo mi się podoba ;D Życzę wszystkiego najlepszego całej ekipie Redów a także wszystkim forumowiczom i graczom versusa :witchmas:
 
Ankieta i kartka byłyby świetne, tylko, nie wiem po co ją tak zepsuli - pady od Xboksa i PS. Wykonanie bardzo dobre :pPS: czy uważacie nas za utopców (patrz na cień) ? ;)
 
garbarz said:
Ankieta i kartka byłyby świetne, tylko, nie wiem po co ją tak zepsuli - pady od Xboksa i PS. Wykonanie bardzo dobre :pPS: czy uważacie nas za utopców (patrz na cień) ? ;)
Dopiero teraz zobaczyłem pady hehe :) Pewnie promocja Wiedźmin Powrót Białego Wilka. Właśnie wpadłem na pomysł, Redzi chcą nam dać w prezeńcie konsolki i będziemy mogli się cieszczyć wiedźminem na konsole!! :D Huraaa
 
czy tylko mnie z całego forum ta kartka średnio przypadła do gustu?imo najsłabsza z wszystkich kartek, ale to najwyraźniej rzecz typowo personalna i zależna od smaku ;]
 
Top Bottom