Wiedźmińska Kartka Świąteczna

+
też uważam że bardzo miły akcent .. a z ankietą to zupełny strzał w 10 ;) pozdrawiam całą Wiedźmińską Brać :DWESOŁYCH !! :witchmas:
 
Bardzo ładna kartka :witchmas: A u mnie śnieg już jest... ;D Wszystkim forumowiczom i załodze CDPR życzę ciepłych i mile spędzonych świąt :witchmas:
 
BiayWilk123 said:
BiayWilk123 said:
Ja Kartki Świątecznej nie dostałem. Nie wiem dlaczego. :mad:
Ja tak samo :(
Bo nie macie zarejestrowanej gry? .
BiayWilk123 said:
czy tylko mnie z całego forum ta kartka średnio przypadła do gustu?imo najsłabsza z wszystkich kartek, ale to najwyraźniej rzecz typowo personalna i zależna od smaku ;]
Heh wiedźmina mam już dokładnie rok i niestety też kartki rok temu na święta nie dostałem:( .
 
Wesołych Świąt :witchmas:Kartka jest jest całkiem klimatyczna. No to życzę wszystkim aby na stole wigilijnym jeśli nie wódeczka z ogóreczkiem, to chociaż pasztet z kikimory.
 
Miło dostać taką kartkę :witchmas:Życzę wszystkim witchermaniakom wesołych świąt, brodatego mikołaja z mnóstwem prezentów a w sylwestrowy wieczór szampańskiej zabawy w gronie przyjaciółrodem z kartki :witchmas:
 
Wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia całej załodze CD Projekt Red i wszystkim forumowiczom.
 
Szkoda że to już nie są te tradycyjne kartki wiedźminowskie na święta, na które czekaliśmy długo aż listonosz przyśle. Ja takich tradycyjnych mam tylko dwie. Ale wysyłanie wszystkim chętnym za darmo też mija się z celem, w końcu to bardzo duże koszta są. Co by nie było każda kartka od Wiedźmina jest świetna.
 
Ile Rydzyk ma moherów,ilu w Sejmie jest frajerów.Ile Kwachu dni się bawiłi kolesi ułaskawił.Ile Lepper ma wyroków,tyle szczęścia w Nowym Roku!Zdrowia takiego jak najzdrowszy rydz w lesie,prezentów ile słoń uniesie.Szczęścia większego niż Pałac Kultury,przygód ciekawszych niż szkolne lektury.Życia dłuższego niż włoskie spaghetti,snów kolorowych jak barwne konfetti.Słodyczy słodszej niż tortA przede wszystkim Wesołych Świąt!:) piękna kartka Merry Cristmas :)
 
Kartka świetna, chociaż wiadomo, że taka nie dorówna tej bardziej namacalnej. Mimo wszystko jestem zadowolony ;) Wesołych świąt dla REDów, całego community i wszystkich, którzy sprawili, że Wiedźmin jest jaki jest!
 
Również życzę Wszystkim Wesołych Świąt :) dziękuję za kartkę (ale faktycznie milsze były te prawdziwe co wysyłaliście :teeth: :p )
 
w nadchodzacym roku zycze wszystkim wielu zabitych utopców, ghuli i innych potworów ;) oby zawsze grało się tak dobrze :beer:
 
Iwona, może jemu chodzi o przygodę zwaną Wiedźminkołajem która jak tam jest napisane ma wyjść dziś :witchmas:...edit/ Tak, wiem, że będzie jak zawsze osobny topic ;) Tylko starałem się wytłumaczyć to dziwne pytanie :teeth:
 
No dobra, ale czy nie uważasz, że jak przygoda wyjdzie, to będzie osobny news?Zresztą zostawmy to, chyba już wszystko wyjaśniono :peace:
 
Top Bottom