Wiedźmińska Kartka Świąteczna

+
Ja mam skrzynkę na googlu, a kartka do mnie nie przyszła, aczkolwiek nie przykładam wagi gdzie ją ujrzę (na skrzynce, czy na stronie).
 
Fajna kartka wysłałam już ją do paru znajomych.Napewno się ucieszą. Zycze wszystkim pogodnych Swiąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku. ;)
 
Sprawdziłem, główną pocztę mam na gmail, oprócz tego na interii , wp i q3arena. Na Gmaila doszła wersja z CDP bez problemu i wysłałem ją kilku osobą, ale czytając tutejsze problemy sprawdziłem sam te poczty. Wynik\Na interię dochodzą bez problemuNa Gmail oryginał dochodzi ale wysłana ze stronki przez nas jest w folderze "spam"WP traktuje to jako spam ogólnie, (pedały)Zachodnie poczty to przyjmują bez problemu (wysłałem na kilka adresów i doszły)Reasumując, jest możliwość przeciążenia serwerów, nie tylko CDP rozsyła kartki ale i inne źródła i może serwy w tym okresie nie wyrabiają.
 
godblessfiji said:
A mi się chce śmiać jak ktoś mówi a nie wie o czym.
Chętnie wysłucham Twojej teorii na ten temat... Bo rozumiem, że jakąś posiadasz, prześmiewco? :teeth: Prawda jest taka, że 95% problemów z 'mejlami widmo' związane jest z filtrami antyspamowymi. Pomijam oczywiste sprawy takie jak za duże załączniki itd.Oczywiście administrator poczty może zbanować "odgórnie" jakiś zakres adresów, kont - no ale zakładam, że CDP nikomu nie podpadło. Są też przypadki, że któryś serwer po drodze "padnie" i się e-mail zawieruszy. Ale to znikomy procent wszystkich przypadków. Jak e-maile na konkretną pocztę (czyli np. wp, onet, o2) nie dochodzą, to trzeba pogadać z jej administratorem - i to leży w gestii wydawcy gry, a raczej działu marketingu i promocji. W dzisiejszych czasach dopiski w stylu "proszę nie rejestrować gry na serwerach pocztowych xxx.pl..." są niepoważne w stosunku do klienta.Ale i tak jestem przekonany, że to kwestia filtracji. No ale czekam na teorie spiskowe.
 
speakmymind said:
speakmymind said:
A mi się chce śmiać jak ktoś mówi a nie wie o czym.
Chętnie wysłucham Twojej teorii na ten temat... Bo rozumiem, że jakąś posiadasz, prześmiewco? :teeth: Prawda jest taka, że 95% problemów z 'mejlami widmo' związane jest z filtrami antyspamowymi. Pomijam oczywiste sprawy takie jak za duże załączniki itd.Oczywiście administrator poczty może zbanować "odgórnie" jakiś zakres adresów, kont - no ale zakładam, że CDP nikomu nie podpadło. Są też przypadki, że któryś serwer po drodze "padnie" i się e-mail zawieruszy. Ale to znikomy procent wszystkich przypadków. Jak e-maile na konkretną pocztę (czyli np. wp, onet, o2) nie dochodzą, to trzeba pogadać z jej administratorem - i to leży w gestii wydawcy gry, a raczej działu marketingu i promocji. W dzisiejszych czasach dopiski w stylu "proszę nie rejestrować gry na serwerach pocztowych xxx.pl..." są niepoważne w stosunku do klienta.Ale i tak jestem przekonany, że to kwestia filtracji. No ale czekam na teorie spiskowe.
Tu się z Tobą nie zgodzę. Grę rejestrujesz na stronie CDP i TW a nie gdzie indziej, rejestrując się podajesz tylko maila kontaktowego i raczej w twojej gestii pozostaje żeby był on poprawny, oraz jego konfiguracja. Nie wyobrażam sobie żeby admini TW i CDP pisali do wszystkich innych adminów poczt za każdym razem kiedy im coś przyjdzie do nas wysłać (z innego adresu przychodzą powiadomienia z innego np. ta kartka o której tu mowa)Inną sprawą jest że to tylko taka przyjemna i wesoła akcja a nie jakiś obowiązek wobec graczy że w ogóle to zrobili, nikt ich do tego nie zmuszał i obowiązkiem ich to nie było.
 
Klierowski said:
Czemu dodatek do witchera który Redzi nam obiecali 23 grudnia nadal jest nie do ściagnięcia? :/ .
Klierowski said:
Dzień 23 grudnia powoli zbliża się do końca...I dnia tego Ifrit nie zapamięta dobrze. Wypadło nam kontynuować tradycję branżową Świętej Obsuwy.Przygoda od wersji fabularnej i graficznej jest jak najbardziej gotowa. Poświęciliśmy mnóstwo czasu na odpicowanie dialogów, smaczków, przecinków.Tłumacze odwalili kawał świetnej roboty, dając radę nawet i tekstowi źródłowemu z 1612 roku. Wszelkie elementy graficzne gotowe. Tylko, że zostały babole... nie daliśmy im rady...Nasi dżini będą starać się poprawić tak szybko, jak tylko się da. Ale nie mogę powiedzieć kiedy zabijemy wszystkie babole.Syf...Nie mamy szczęścia do tej przygody.
Na pocieszenie:http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=21064.new#new
 

Jimp

Forum veteran
Klierowski said:
Czemu dodatek do witchera który Redzi nam obiecali 23 grudnia nadal jest nie do ściagnięcia? :/ .
Primo . troszkę zły temat Secundo . Możesz spytać Tu http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=58.9150
 
November said:
Grę rejestrujesz na stronie CDP i TW a nie gdzie indziej, rejestrując się podajesz tylko maila kontaktowego i raczej w twojej gestii pozostaje żeby był on poprawny, oraz jego konfiguracja.
Ale ja pisałem o zupełnie innym przypadku. Nie widze związku.
 
speakmymind said:
Koleś, po prostu Ci mówię, że choćbym cuda wyczyniał z ustawieniami filtra to i tak nie dochodzą te mejle. A Ty na dzień dobry wyśmiałeś wszystkich, do których mejle nie przyszły, prześmiewco.Ale skoro wiesz lepiej, to sorry.
 
godblessfiji said:
Koleś, po prostu Ci mówię, że choćbym cuda wyczyniał z ustawieniami filtra to i tak nie dochodzą te mejle. A Ty na dzień dobry wyśmiałeś wszystkich, do których mejle nie przyszły, prześmiewco.Ale skoro wiesz lepiej, to sorry.
Wyśmiałem jedynie ludzi, którzy twierdzą, że jedynym rozwiązaniem jest zmiana mejla (a format naprawi wszystkie problemy z grą!). Chyba czytasz moje posty przez różowe okulary :witchmas:
 
Jemu chodziło o przygodę "Wiedźminkołaj" (tak mi się wydaje). Sephirot - 6 postów przed twoim, zostało napisane:
Firnomir said:
Firnomir said:
Dzień 23 grudnia powoli zbliża się do końca...I dnia tego Ifrit nie zapamięta dobrze. Wypadło nam kontynuować tradycję branżową Świętej Obsuwy.Przygoda od wersji fabularnej i graficznej jest jak najbardziej gotowa. Poświęciliśmy mnóstwo czasu na odpicowanie dialogów, smaczków, przecinków.Tłumacze odwalili kawał świetnej roboty, dając radę nawet i tekstowi źródłowemu z 1612 roku. Wszelkie elementy graficzne gotowe. Tylko, że zostały babole... nie daliśmy im rady...Nasi dżini będą starać się poprawić tak szybko, jak tylko się da. Ale nie mogę powiedzieć kiedy zabijemy wszystkie babole.Syf...Nie mamy szczęścia do tej przygody.
Na pocieszenie:http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=21064.new#new
 
LOL. Ja otrzymałem mejla, ale 22 grudnia miałem poważną awarię kompa, przez co nie mogłem grac przez święta, a na Wiedzminkołaka trochę się napaliłem, i miałem nerwa, że inni to mają, a ja nie. Teraz kiedy naprawiono mi kompa po świętach widzę , że nikt w to jeszcze nie grał LOL.
 
Heh, Święta za 3 miesiące, chciałbym się spytać czy w tym roku będzie można liczyć na kartkę świąteczną w naszych skrzynkach pocztowych
. Ja bym taką bardzo chciał, gdyż jeszcze nigdy nie dostałem :(.Chciałbym się również zapytać, bo jak będą rozsyłać te kartki, to co muszę zrobić żeby ową dostać :)?
 
Top Bottom