Wiedźmińska Kartka Świąteczna

+
Karule said:
Heh, Święta za 3 miesiące, chciałbym się spytać czy w tym roku będzie można liczyć na kartkę świąteczną w naszych skrzynkach pocztowych
. Ja bym taką bardzo chciał, gdyż jeszcze nigdy nie dostałem :(.Chciałbym się również zapytać, bo jak będą rozsyłać te kartki, to co muszę zrobić żeby ową dostać :)?
Trzeba mieć minimum 5 orenów i nie odgrzewać tematów martwych ho ho ho albo jeszcze dłużej.
 
Garram said:
Garram said:
Heh, Święta za 3 miesiące, chciałbym się spytać czy w tym roku będzie można liczyć na kartkę świąteczną w naszych skrzynkach pocztowych
. Ja bym taką bardzo chciał, gdyż jeszcze nigdy nie dostałem :(.Chciałbym się również zapytać, bo jak będą rozsyłać te kartki, to co muszę zrobić żeby ową dostać :)?
Trzeba mieć minimum 5 orenów i nie odgrzewać tematów martwych ho ho ho albo jeszcze dłużej.
Wiele można by mówić o odgrzewanych tematach. Tu akurat należy pochwalić, że nie został otwarty nowy temat.
 
Nie trzeba od razu zakładać nowego tematu, jak można spytać w starym :pAle dalej nie otrzymałem, odpowiedzi tylko bardzo inteligentny żart pana Garram'a. Dlatego dalej proszę o jej udzielenie :peace:
 
The damage is done so I guess... odpowiem ;) Z tego co wiem wystarczy w profilu podać swojego e-mail'a i zgodzić się na otrzymywanie wiadomości o nowościach na forum (a dokładniej Otrzymuj ogłoszenia forum i ważne powiadomienia na email oraz Tak, chcę otrzymywać materiały promocyjne (w tym newslettery) CD Projekt RED Zrehabilitowałem się?
 
A przepraszam, mój błąd. Nawet nie wiedziałem, że jest taka opcja. A czy aby na pewno jest taka opcja?
 
Garram said:
A przepraszam, mój błąd. Nawet nie wiedziałem, że jest taka opcja. A czy aby na pewno jest taka opcja?
Dobra powiedziałeś mi, jak otrzymam na e-maila. A teraz mógłby ktoś wyjaśnić co zrobić by dostać papierową wersję w skrzynce pocztowej koło domu :p?EDIT: UPS, a może i niema heh... Ale wpadka :teeth:EDIT2: Jednak jest, a przynajmniej była taka opcja :p
 
ukasz said:
A jak będzie w tym roku? Możemy spodziewać się Kartki Świątecznej? Liczę na coś fajnego.
Kartki bym się raczej nie spodziewał, chyba że elektronicznej. Ale do świąt jeszcze sporo czasu. Może Redzi wymyślą coś w zamian.
 
Nightbring3r said:
Nightbring3r said:
...chyba że elektronicznej...
I znowu mi nie dojdzie na maila :wall: Trzeba wp rzucić w p... w cholere :D
Nie martw nic. Z reguły wszystko co wysyłają na maile (newslettery i inne takie) pojawia się prawie równocześnie na stronie. ;)
 
Top Bottom